Arama

Beni sevdiğini nasıl anlayabilirim? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ağustos 2016 Gösterim: 61.585 Cevap: 223
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #101
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben bir delikanlıyı seviyorum onunla bir süreligine ilişkimiz olmuştu günlerimiz cok güzel geçiyordu ama biz cıktıgımız zaman kardeşide beni biliyodu biz ayrılmadan kardeşine ayrıldık demişti şimdi ayrıyız ama tel yada yüz yüze konuşuyoruz biz cıktıımız zaman gözlerimin içine bakardı şimdi ise gözlerini benden kaçırıyor ve ben onu seviyorum bir kez konuşmamızda sen cok iyi birisin seni cok üzdüm dedi ama biz sevgili olmayı başaramadık inş iii bir dost olabiliriz biliyorum buna sooylenecek birsey yok ama merak ediyorum beni sevip sevmedigini ve ben onu halen de seviyorum

Bu kardes etkisi önemli. Kardesi kiz mi erkek mi? Sana karsı iyi duygular besliyor. İyi kalpli olmalı. Bence dostluk yakisir mucize olmazsa.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2011       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
valla önemli olan gülümseme ger baktığında gülümserse veya garip hareketler sergiilerse sizi seviyorudr diyebilirim :F
Sponsorlu Bağlantılar
zakkum - avatarı
zakkum
Ziyaretçi
1 Temmuz 2011       Mesaj #103
zakkum - avatarı
Ziyaretçi
valla iki tane sevgilin varsa zaten sn seveni aramıyosundur ki bu kişilerde kendinden küçük biriyle çıkıosa amacı farklıdır sevmek için çıkmıyodur Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2011       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 16 yasındym 8e gidyrm derslerm çok iyi ama 8 yıldır hoşlandığım biri var bu snee benm onu sevdiğimi anladı ve benden uzak duruyr ben onsuz yapamam peki ne apmalıyım ben her zmn onun hayalıylemi yaşayaçağım baana senn sevgine deymez diyorlar ama kalbime söz geçiremiyrm

Ben bir kız olarak söylüyorum.Aşkın yaşı yoktur.Bende senin gibiyim onunla 2008 yılında tanıştık kız olduğum için ona açılmam yanlış olur.Bende senin gibiyim.Bence onunla yalnız konuşun.Ben sana aşığım de.Eğer onunla kavga filan ediyosan"En büyük aşklar nefretle başlar" bunu hiç unutma.Ben sana yardımcı olmaya çalıştm sende bana yardım et.Bana nerdeyse okulun tüm erkekleri aşık.Ne yapıcam yeterrr yardım istiyorum ha bu arada sınıfça sinemaya gittik.elim eline değdi Msn Happy bana bakınca sanki seni seviyorum diyicek gibi bakıyo neyapacağım
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
2 Temmuz 2011       Mesaj #105
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Popüler biri olabilirsiniz ama bütün erkekler asik olamaz bir tanesi olsa iyi. Ask duygusu kolay degil. Belki hepsi bakıyor. O Baska. Eğer sinemadaki oğlan i açılmaya teşvik edersen hem onunla çıkarsın hemde digerlerinden kurtarırsın kendini.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2011       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
reis bu dünyada kimse sevmio birbirini her kes herşey yalan
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
5 Temmuz 2011       Mesaj #107
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Esra_99 adlı kullanıcıdan alıntı

Tanıdığım bir erkek arkadaşım annemi ve beni evine davet etmek istiyor.Ama bana çok çekingen davranıyor,halbuki öyle değil.Annem onu iyi tanıyor.Notlarıma bakarak bana çalışma metodlarını söylüyor.Ama bunları bana değil hep anneme söylüyor.Benimle hiç konuşmuyor.Eskiden çıktığı birkaç kız varmış.Ama 2 ay önce falan ayrılmışlar.Onunla tanıştığımızdan beri kimseyle çıkmıyor.Kardeşimle de özel bir ilgisi var nedenseMsn Grin Arada bir onun gözlerine bakıyorum.Birkaç kere göz göze geldik.Ama ben onun yanında olmadığım zaman benim hakkımda annemle konuşuyormuş.Neden benimle hiç konuşmuyor?Acaba seviyor ama belli mi etmiyor? Yoksa sadece arkadaşmışız gibi mi davranıyor?
-Lütfen acil cevap lazım lütfenMsn Sad-

Sana ilgisi olduğu kesin ama belki sana söylemeye çekiniyor olabilir tepki vermenden çekindiği için olabilir.
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2011       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana ilgi gösteriyor ve erkek arkadaşlarım hakkında cok eğlenceliler dediğim zaman ben onlarla cok eğleniceğim göstericem onlara ben gibi imalarda bulunuyor. sorunum olduğunda sabahtan akşama kadar sorunumu çözmeye çalışıyor. küstüğüm zaman barışmam için her yolu deniyor. benim nasıl olduğumu sorunca iyiyim dediğim zaman oda iyiyim kötüyüm dediğim zaman oda kötüyüm diyor... İlgi duyduğum şeyler hakkında bilgisi var ise yardım etmek isterdim sana diyor .. ama bilemiyorum Sizce emre beni seviyor mu ?? ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2011       Mesaj #109
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben 4 yildir bi coca asim ama ama beni seviyormu bilmiyordum artik supelenmeye basladim hariketlerinde 1veya 2 hafta once bizim komsuya benim evimi sordu ben ordan yani onlarin yanindan gecerken duydum sonra bana cok kar etmeye basladi bi gun biri bana tas ati ve ayama isabet etii ve ben ona bardim ertesi gun o cocu gordum bana tas atani geldi benden ozur diledi. sonra arkadasim duymus ki benim hoslamdim cocuk bi baska cocu dovmus. iste sana benden bi uyari o 24 yasindaki cocuk senden yararlanmak istiye bilir bence senin yasinin eti yi cocu sec eh artik benden bu kadar ha ayrina benim hoslandim cocuk benden yalnizca 1 yas buyuk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ağustos 2011       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini seviyorum o çıktı kızdan ayrıldı 19 temmuzda doğum günü vardı beni cağırdı gittim nforma aldım en çok bunu istiyodum dedi teşekür etti şimdi hala seviyorum