Arama

Beni sevdiğini nasıl anlayabilirim? - Sayfa 21

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ağustos 2016 Gösterim: 61.619 Cevap: 223
sade - avatarı
sade
VIP hazan
13 Kasım 2012       Mesaj #201
sade - avatarı
VIP hazan
Gönlünün sahibi olan her kadın ve her erkek merak eder ”acaba beni ne kadar seviyor” diye. Kimi bunu öğrenmek için bocalar, kimi ise kaderine razı gelir… Bu denli merak edilen soruya cevaben, bizim sizlere bir testimiz var. Buyrun testi çözün ve sizi ne kadar sevdiğini öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar
- Arkadaşlarınız olan diğer çiftlerle yemeğe gittiğinizde o daima…
a. Sizin nasıl olsa onun yemeğinden tadacağınızı düşünür, canı ne çekiyorsa onu sipariş eder.
b. Eski günleri yad etmek için eskiyi anımsatacak bir kıyafet giyer. Ne de olsa gecenin finalinde baş başa kalacaksınız.
c. Sohbetin bir yerinde mutlaka sözü size duyduğu sevgiye getirir ve yaptığınız fedakarlıklar için teşekkür eder.

2- İşte geldi çattı, bugün sizin doğum gününüz. Hediyesi…
a. Gerçekten ihtiyacınız olan üç adet yeni tişört.
b. Baş başa yemekler için özel tasarlanmış iki kişilik bir masa.
c. İzlemek istediğiniz
konser için iki kişilik bilet.

3- İkiniz de işten yeni çıktınız. O…
a. Gününüzün nasıl geçtiğini sorar ve cevabınızı dinler.
b. Sizi özlediğini söyler ve dudağınıza uzun bir öpücük kondurur.
c. Klasik bir “merhaba” der ve rutin konuşmalara başlarsınız.

4- Seks sırasında o…
a. Size ne istediğinizi sorar.
b. Her şey doğaçlama gelişir.
c. Rahatlar ve kendisini sizin yönetiminize bırakır.

5- Bütün günü stres ve sıkıntı dolu geçirdiğiniz belli. O…
a. Aromatik yağlarla sizi rahatlatan masaj yapar, ardından da sıcak bir banyo hazırlar.
b. Sorununuzu dinler, doğal olarak size hak verir sonra şansınıza beraber lanet edersiniz.
c. Konuya ilişkin olarak taktik geliştirmeniz gerektiğini söyler ve yardımcı olacak önerilerde bulunur.

6- Tartıştınız ve haksız olduğunun farkında. Uzun bir sessizlikten sonra…
a. Gülmenin sinirleri gevşeteceğin düşünerek, şakalarla gerginliği azaltmaya çalışır.
b. Konuyu değiştirir ve birden o gün başından geçen ilginç bir olayı anlatmaya başlar.
c. Yanınıza gelir, özür diler ve size sarılır.

7- Malum dönemdesiniz ve sinirleriniz tepenizde, önünüze gelen herkese çatacak durumdasınız. O…
a. Her söylediğinize sakince ve gülümseyerek yanıt verir.
b. Sizin söylediğiniz her şeye karşı tepki verir.
c. Sinirlerinizin gergin olmasının kendi suçu olmadığını söyler ve bir süreliğine sizinle tartışmamaya çalışır.

8- En sevdiğiniz kuzeniniz çok yakında evleniyor. Düğünde giyeceğiniz kıyafeti almak üzere sevgilinizle alışverişe çıktınız.
a. “Bu alışverişi beraber yapmak zorunda mıyız, sen hafta sonu Meltem ile çıksaydın keşke” der ve günü size zehir edeceğinin ilk sinyallerini verir.
b. Girdiğiniz dördüncü mağazada sıkıldığını belli eder ve eve dönmek istediğini söyler.
c. Girmek istediğiniz her mağazaya girmenizi ve kıyafet bulmanızı sağlar, ancak siz bir türlü beğenemezsiniz.

Puanlama
1- a.1 b.2 c.3 .
2- a.2 b.3 c.1
3- a.2 b.3 c.1
4- a.1 b.3 c.2
5- a.3 b.1 c.2
6- a.2 b.1 c.3
7- a.3 b.1 c.2
8- a.1 b.2 c.3

1′ler çoğunluktaysa
Onun sevgisinden şüphe etmekte haklı olduğunuzu söylemek mümkün. Bu kadar zamandır beraber olduğunuza göre sizi sevdiği kesin, ancak kesin olan bir konu daha var, o da sevgisini sizin kadar gösteremediği ya da sizin sevgi ihtiyacınızı yeteri kadar karşılayamadığı. Ama bu konuda tek suçlunun sevdiğiniz adam olduğunu düşünüyorsanız aldanıyorsunuz. İhtiyaç ve beklentilerinizi ona yeterince anlatamazsanız bu sorunun kaynağı siz de olabilirsiniz. Unutmayın; herkes duygularını her zaman çok rahat gösteremeyebilir.

2′ler çoğunluktaysa
Kimi zaman onun sevgisinden emin olamadığınız gerçek. Ancak, bu adamın sizi sevdiğini biliyor ve hissediyorsanız, sizi bazen sevip, bazen de sevmediğini düşünmeniz yersiz olur. Çünkü sevgi bir kereliktir, birini ya seversiniz ya da sevmezsiniz. Sizi bugün seviyorsa emin olun ertesi gün de seviyordur. Şu durumda yapmanız gereken tek şey, sizi sevmediğini ya da yeterince ilgi göstermediğini düşündüğünüz zamanlarda, onun hayatında başka bir sorun olup olmadığını öğrenmeye çalışmak.
3′ler çoğunluktaysa

Çok şanslı olduğunuzu söylemek mümkün, siz ihtiyacınız olan tüm sevgiyi ondan kolayca alıyorsunuz. Bir erkeğin doğal ve hislerini rahat gösteren bir yapıya sahip olması her kadının arayıp da bulamadığı bir özellik, sırf bu sebeple bile teşekkür edebilirsiniz. Onun duygularını bu kadar rahat ve açık göstermesinin yanı sıra, size karşı çok hassas ve sabırlı olduğu da bir gerçek. Her erkek bu kadar sabırlı olmaz, onun kıymetini bilin.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.

mlxlabsprensesi - avatarı
mlxlabsprensesi
Ziyaretçi
25 Kasım 2012       Mesaj #202
mlxlabsprensesi - avatarı
Ziyaretçi
okulda bir çocuk var ondan çok hoşlanıyorum biriyle çıktı kız çok çirkin şimdi ayrıldı aynı kulüpteyiz geçen gün benle ıvır zıvır şeylerden bahseti birbirimize lad atıyoruz sürekli ben ona ananas diyorum o bana domates sizce benden hoşlanıyormu sürekli didişiyoruz.........Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
4 Aralık 2012       Mesaj #203
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mlxlabsprensesi adlı kullanıcıdan alıntı

okulda bir çocuk var ondan çok hoşlanıyorum biriyle çıktı kız çok çirkin şimdi ayrıldı aynı kulüpteyiz geçen gün benle ıvır zıvır şeylerden bahseti birbirimize lad atıyoruz sürekli ben ona ananas diyorum o bana domates sizce benden hoşlanıyormu sürekli didişiyoruz.........Msn Happy

Bir hoşlanma bence var ama hangi derecede bilemiyoruz.
sade - avatarı
sade
VIP hazan
4 Aralık 2012       Mesaj #204
sade - avatarı
VIP hazan
çıktığı kızı sevdiğin erkeğin gözüyle görmen gerek güzelmi çirkinmi anca ozaman anlarsın

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2012       Mesaj #205
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınıfta furkan diye bir arkadaşım var mesela birisi bir şımarıklık yapsa bütün kızlar gülse hemen aynısını yapıyor ama kimse ona gülmüyo geçen gün otururken test vardı elinde (hani biri gelirde ben kimim diye eliyle yüzünüzü tutarya) bana öyle yaptı ama ben kimim demedi geçen gün kulağıma birşeyler söyledi okulda olan şeylerden kimseye söyleme falan dedi oturuyodum arkamdan saçımla oynadı ayrıca şemsiyenin ucu kıvrık ya onu boynuma taktı beni arkaya çekti (acıtmadı tabi) sizce beni seviyor mudur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2012       Mesaj #206
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende birini çok seviom bana ders tenefüss her zaman bakıyor. ben bazen geç çıkıyom o da bana bakmak için geç çıkıyo.aynı dersane aynı kurs her şey aynı galiba benim için yapıo :o Msn Disappointed
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2013       Mesaj #207
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
desanedeki bi çocuk bana habire sataşıyo zencii ve sincap diyip duruyo sizce beni seviomu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2013       Mesaj #208
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar ben 14 yasındayım. Ama ben bı kıza asık oldum ve kız 20 yasında
. Onun benden hoslanıp hoslanmadıgınıda bılmıyorum sımdıye kadar hıc bellı etmedı sızce ona teklıf etmelımıyım

bence sen bu işi unut yaşında birisiyle çık senin için en doğrusu bu olur bence...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2013       Mesaj #209
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevdiğini empati kurarak anlaya bilirsiniz bence bana göre çünki sen onu seviyosun oda seni seviyosa oda sana öle davranıcak tır diye geliyo aklıma fakat ben pekte emin olamadım yokmu aşk doktoru filan nasıl hesaplicam aşk ölçeremi soracam illaki siz eniysi onu unutun bide siz onu sveiyomusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2013       Mesaj #210
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir kızı seviyorum ama o nun benden hoşlanmadıpımı bilerek kendime zarar vermek istiyorum kızın sevgiiliside var üstelik ama vaz geçemiyorum ne yapa bilirim?