Arama

Beni sevdiğini nasıl anlayabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ağustos 2016 Gösterim: 61.623 Cevap: 223
şeyma şule - avatarı
şeyma şule
Ziyaretçi
15 Şubat 2009       Mesaj #1
şeyma şule - avatarı
Ziyaretçi
iki tane çıktığım var ikiside benden büyük.biri komşumuzun oğlu diğeri aydından bir çocuk sizce kimi seçmeliyim beni sevip sevmediklerini hangi yollarla anlayabilirim bana yol gösterin ben 15 yaşındayım komşunun oğlu 24 aydındaki 19
EN İYİ CEVABI MeLL verdi
Alıntı
şeyma şule adlı kullanıcıdan alıntı

iki tane çıktığım var ikiside benden büyük.biri komşumuzun oğlu diğeri aydından bir çocuk sizce kimi seçmeliyim beni sevip sevmediklerini hangi yollarla anlayabilirim bana yol gösterin ben 15 yaşındayım komşunun oğlu 24 aydındaki 19

Kişiliğinizin oturması ve olgunlaşmanız için biraz daha zamanınız var ama bazı şeyler insanın şahsı ile ilgilidir.Bu konuda uzmanlık derecesinde bir cevap veremem.Ama bence bu şekilde düşünüyorsanız ikisine karşıda ciddi birşey düşünmüyorsunuz.Ayrıca çıktığınız kişileri yaşları itibari ile ele alırsak iş epey derinlere dalabilir...24 yaşında bir kimsenin 15 yaşında küçücük bir kızdan çıkmak adına ne beklentileri olabilir,nasıl bir düşüncesi olabilir...?Üzerinde düşünülmesi gereken bir konu!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Hem yaşınız daha 15.Psikolojik olarak hayatı daha az sıyrıklarla atlatmak adına gönül işlerini biraz geciktirmenizi tavsiye ederim.Yani yaşınız daha çok küçük...! Yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda bugünlerinizi ya hatırlamazsınz ya da sadece yıpratıcı anılar hatırlarsınız...Bence Derslerinizle ilgilenin arkadaşlarınızla eğlenin...

Umarım beni anlarsınız.
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
15 Şubat 2009       Mesaj #2
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
şeyma şule adlı kullanıcıdan alıntı

Kişiliğinizin oturması ve olgunlaşmanız için biraz daha zamanınız var ama bazı şeyler insanın şahsı ile ilgilidir.Bu konuda uzmanlık derecesinde bir cevap veremem.Ama bence bu şekilde düşünüyorsanız ikisine karşıda ciddi birşey düşünmüyorsunuz.Ayrıca çıktığınız kişileri yaşları itibari ile ele alırsak iş epey derinlere dalabilir...24 yaşında bir kimsenin 15 yaşında küçücük bir kızdan çıkmak adına ne beklentileri olabilir,nasıl bir düşüncesi olabilir...?Üzerinde düşünülmesi gereken bir konu!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Hem yaşınız daha 15.Psikolojik olarak hayatı daha az sıyrıklarla atlatmak adına gönül işlerini biraz geciktirmenizi tavsiye ederim.Yani yaşınız daha çok küçük...! Yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda bugünlerinizi ya hatırlamazsınz ya da sadece yıpratıcı anılar hatırlarsınız...Bence Derslerinizle ilgilenin arkadaşlarınızla eğlenin...

Umarım beni anlarsınız.
Son düzenleyen MeLL; 15 Şubat 2009 19:36
broken* - avatarı
broken*
Ziyaretçi
15 Şubat 2009       Mesaj #3
broken* - avatarı
Ziyaretçi
yha bişey sorcam sen 15 yaşındasın komşunun oğlu snden bi 10 yaş kadar büyük dimi zaten onla sevgili olursan ailen izin vermez......Bence kendi yaşında bul..bende 13 yaşındayı şimdi 23 yaşında biriyle sevgili olursam ne olur sence bide bu açıdan bak bence...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ESMERALDA - avatarı
ESMERALDA
Ziyaretçi
15 Şubat 2009       Mesaj #4
ESMERALDA - avatarı
Ziyaretçi
benim bir sevdiğin çocuk var ama onla çıkmıyorum aksine çok iyi bir dostluğumuz var.o samsunda oturuyor ben istanbulda onunla sadece yazın görüşebiliyorum.yaşlarımız eşit.ama onun beni sevdiğinden emin değilim.bunu nasıl öğrenebilirim
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
15 Şubat 2009       Mesaj #5
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
O kişinin size olan davranışlarını analiz ederek anlayabilirsiniz.Ama unutulmaması gereken bir nokta var herkesin karakteri ve sevgisini gösterme tarzı farklıdır.
NAIAS - avatarı
NAIAS
Ziyaretçi
15 Şubat 2009       Mesaj #6
NAIAS - avatarı
Ziyaretçi
uzakta olan 1 ine ınanmak çok zor bunu yapma derim daha arkadaşsın bu değişmemeli yanlz ondan hoşlanıyosan bellı etmelisin onun da senle ilgili yaklasımları senden hoşlanıyo nıtelıgını göstrdıgını görebılırsın...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir insanın beni sevdigini nasıl anlayabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
acaba birinin gerçekten beni seveceğini nerden bileceğim bana yardım edermisiniz???
SüPeRsiN - avatarı
SüPeRsiN
Ziyaretçi
2 Ekim 2009       Mesaj #9
SüPeRsiN - avatarı
Ziyaretçi
2 tane mi hımmm. İki tane sevgili yapmayı biliyorsanız bizim size yol gösterebileceğimiz bir şey kaldığını sanmıyorum. Bilmem
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

beni sevdiğini nerden anlayabilirim

bi kız var ve onun beni sevdigini nerden anlayabilirim