Arama

Bilgisayar CD'yi okumuyor, yardım eder misiniz? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Şubat 2015 Gösterim: 284.406 Cevap: 185
korkusuzmaraz - avatarı
korkusuzmaraz
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #91
korkusuzmaraz - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bilgisyarımı iki gün önce vistadan 7 yaptım ve bugüne kadar hiçbir sorun yoktu fakat bugün bilgisayarım cd ve dvdleri okumuyor dvd ram ın içi boşken açılmıyor. açmayı denediğimde
268815 1574519542221 1812546219 951862 1063223 n
Sponsorlu Bağlantılar
bu hatyı verdi ve dvd kapağı açıldı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2011       Mesaj #92
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dvd sürücüm var cd taktıgımda cd yi okumuyor.sorun gidericide ("sürücüdeki disk algılanmadı veya desteklenmiyor ") yazıyor.lütfen acil yardıma ihtiyacım var.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2011       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sürücü anahtarı ne?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2011       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim soni vaio laptop um var ve aylar önce bir oyunu çok oynuyorum diye onun cdsini çıkarmadım ve şimdi başka cd taksamda :F/'de hala oyunun dosyaları çıkıyo ne yapmam lazım mesela 2 cd lik bi oyun yukledigimde 1.cd yi yukluyo ikiyi istediginde cd yok diyo ve eski oyunun dosyaları çıkıyo çok çaresizim kafayı yiycem zaten xp şu an vista yukleticem de onu yukletene kadar aci çözüm lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2011       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardım acil lazım
benim soni vaio laptop um var ve aylar önce bir oyunu çok oynuyorum diye onun cdsini çıkarmadım ve şimdi başka cd taksamda :F/'de hala oyunun dosyaları çıkıyo ne yapmam lazım mesela 2 cd lik bi oyun yukledigimde 1.cd yi yukluyo ikiyi istediginde cd yok diyo ve eski oyunun dosyaları çıkıyo çok çaresizim kafayı yiycem zaten xp şu an vista yukleticem de onu yukletene kadar acil çözüm lazım
egelectro - avatarı
egelectro
Ziyaretçi
1 Ağustos 2011       Mesaj #96
egelectro - avatarı
Ziyaretçi
5. Dosya adı kutusuna sürücü anahtarlarının yedek kopyası yazın ve Kaydet'i tıklatın.

Bu ne oluyor bu adıma kadar geldim ama burda tıkandım biraz açarmısınız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2011       Mesaj #97
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar şahsıma ait 1 adet masa üstü 3 adet dizüstü bilgisayarım var.
Leptoplardan biri windows 7 , Biri XP , Birisi Vista. Masa üstü PC'm de Vista işletim sistemine sahip .
Sorunum şu ;
10 adet Bağlantılı CD'm var ( ing. Kurs cd'si. ) 1. kurulum olmak üzere.
Vista olan makineler bu 10 CD nin hiç birini okumuyor . tanımlamıyor dahi . Ama diğer bütün DVD & CD leri çatır çutur okuyor.
XP ve win7 işletim sistemiyle çalışan 2 diz üstü bilgisayar bu CD leri görüyor.

Sorun CD demi Yoksa PC demi anlayamadım . Lütfen bir yardım edin el atın Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2011       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar cd okuyucusuna cd takıyorum ve cdyi bana ger veriyor neden bi yardım eder misiniz???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2011       Mesaj #99
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar,bir sorunum var.

Kendi bilgisayarımda orjinal cdler çalışırken abimin bilgisayarında hiç bir orjinal cd ve dvd'ler çalışmıyor.Okumuyor bile.DVD'lerde bilgisayar donuyor.CD'lerde ise hiç ses yok.Görmüyor bile.

Anlamadım bunun sebebi ne olabilir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2011       Mesaj #100
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bn sizin söylediklerinizi yapıyorum olmuyo devreden çıkarıldı diyo bi yardım edin lütfen acill