Arama

Bilgisayar CD'yi okumuyor, yardım eder misiniz? - Sayfa 17

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Şubat 2015 Gösterim: 284.452 Cevap: 185
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2013       Mesaj #161
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ÇÖZÜM BURADA arkadaşlar bende bugun boyle bir sorunla karşılaştım window 7 kurarken makina görmüyordu halbuki daha once bu dvd den kurmuştum üstünde tek bir çizik yoktu biraz internete araştırınca hep farklı şeyler söylendiğini gördüm çoğuda aynı ve gereksiz şeyler aslında çözüm çok basitmiş biraz deneme yanılma düşünme yöntemiyle buldum!!! daha uzatmıcam yapmanız gereken şey atıyorum Windows kurulum cd sini hazırlarken kullandıgınız programı örneğin ashampoo_burning_studio_11 bunu bilgisayarınıza kurmak ozamn görüceksinizki hemen bilgisayarınız o cd yi veya dvd yi tanıcak format atarkende sorun çıkmıcak. belki farklı cd yazdırma programlarınıda yüklemek işe yarayabilir eğer elinizde cd yazdırırken kullandıgınız program yoksa deneyebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2013       Mesaj #162
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar cd veya dvd okumuyor.bi cd var tek onu okuyor başka cd okumuyor.lütfen yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
_GüzelikMeleği_ - avatarı
_GüzelikMeleği_
Ziyaretçi
22 Ocak 2013       Mesaj #163
_GüzelikMeleği_ - avatarı
Ziyaretçi
CD ROOMUNDA SORUN OLABİLİR...İÇİNDEKİ MAYTİMESİ ÇIKAR TAK
Electrify - avatarı
Electrify
Ziyaretçi
22 Ocak 2013       Mesaj #164
Electrify - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarın kasasını açıp içini elektrikli süpürge ile temizle cd rom özellikle
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2013       Mesaj #165
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aga verdiğin herşeyi denedim fakat cdnin içindekiler açılmadı ne yapabilirim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2013       Mesaj #166
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sürücüm dvd cd rw tak çıkar tak çıkar yaptıktan sonra cd okuyo yazdırıyoken % 50 de hata veriyo

kardeş eğer bilgisayar cd okumuyorsa cd takma yerini açın orda göz gibi bişi var tabi bu sadece laptoplarda vardır ona bir göatın eğer üstünde to felan varsa temizleyin eğer yoksa bilgisayarın içini felan karıştırdıysanız ondan da kaynaklana bilir 1.= cd koyma yerindeki yere gözatın gözün üstü tozluya tozunu alınız 2.=bilgisayarın içini karıştırdıysanız oynadığınıı kablo veya herhangibi bir parça dokunduysanız veya aldıysanız yerine takın 3.=cd bozuk olabilir 3.= windowsu etkinleştirmediyseniz etkinleştirin 4.= forma tatın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2013       Mesaj #167
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde hiç bir oyun cd okumuyor nedn acaba bi yardım eder misiniizzzz???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2013       Mesaj #168
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
memoli adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarima yeni format attim ama simci cd koyuyorum okumuyor neden boyle yapiyor ama cd cekebiliyorum yani doldura biliyorum ama benim baska cd leri kopyalamak icin koydugumda cdyi okumuyor bana yardimci olabilirseniz sevinirim

o zaman cd yerini çıkar değiştir ama olmuyorsa kasanın kablalarını oyna
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2013       Mesaj #169
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bigisayara cd takınca dıt dıt diye garip garip sesler çıkarıyor neden birde okumuyor nedeni ne olabilir ??
ilkay55 - avatarı
ilkay55
Ziyaretçi
28 Eylül 2013       Mesaj #170
ilkay55 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sadece şunu söyleyebilirim o cd okuma yeri bozuluyo kısa süre sonra. onun işi bitince gidip 120 tl ye yeni disk yeri alıp taktıracaksınız. ama usb bağlantılı cd okuma yerleri de var onlardanda alabilirsiniz