Arama

Bilgisayar CD'yi okumuyor, yardım eder misiniz? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Şubat 2015 Gösterim: 284.446 Cevap: 185
rcnpaint - avatarı
rcnpaint
Ziyaretçi
13 Ağustos 2010       Mesaj #41
rcnpaint - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar format atmam lazım bir an önce çok acil yardıma ihtiyacım var

Sponsorlu Bağlantılar
Bir adet cd dvd writer okuyucum var . cd yazabiliyorum ancak içine normal herhangi bir veri ya da başka bir cd koyduğumda disk boş diyip geri çıkarıyor.

Zamanında bi kaç oyun ve program için magicdisk, magic iso , deamon tool gib programlar yüklemiştim ve galiba yanlış birşeyler yaptığım için bi kaç tane sürücü daha var bilgisayarım'ın içinde galiba sorun bundan kaynaklanıyo ancak yanıtını bulamıyorum acil yarıdm lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde pc de film cd sini okumuyor. dvd yi okuyor fakat cd bi türlü olmuyor. bi yardım edin sabahtan beri bununla uğraşıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu nasıl iş yaptım olmuyor dvd rw var dvd okuyo ama cd okumuyo yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rcnpaint adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar format atmam lazım bir an önce çok acil yardıma ihtiyacım var

Bir adet cd dvd writer okuyucum var . cd yazabiliyorum ancak içine normal herhangi bir veri ya da başka bir cd koyduğumda disk boş diyip geri çıkarıyor.

Zamanında bi kaç oyun ve program için magicdisk, magic iso , deamon tool gib programlar yüklemiştim ve galiba yanlış birşeyler yaptığım için bi kaç tane sürücü daha var bilgisayarım'ın içinde galiba sorun bundan kaynaklanıyo ancak yanıtını bulamıyorum acil yarıdm lütfen

arkadasım aynı sorun bndede vardı dvd writer dvd okuyor ama cd okumuyordu.yazında daemon tools fln yazmısın bndede daemontools wardı bi deniyim dedm bunnla alakalımı die. ekranımın sag alt kösesinde saat kısmınn yannda ordan daemontoolsa sag tıklatp kapat dedm sonra cd taktım calıstı hemde bütün cdlerde ise yaradı bu bi tesdüfmü bilmiorm ama nede olsa deamntools sanal sürücü bnda etkili olabllr o yzden bi dene derim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede pc formata gittikten sonra cd rom calısmamaya basladı ne yapmalıyım ısık ynıp sönuyor motor sesi geliyor ama pcde gözukmuyor gerek dvd gerek vcd hıc birini acmıyor
UGuR15 - avatarı
UGuR15
Ziyaretçi
23 Kasım 2010       Mesaj #46
UGuR15 - avatarı
Ziyaretçi
Çok sağol zabbaz ...ama başka bişey var benim DVD cd koyınca okuyamiyor neden?Bilgisayarı yeninden başlatmam lazım oyle bişey gördünüzmu biri?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dvd rom sadece tek cd okuyo gerı kalan ne dvd nede cd okuyo bı anlam veremedım yardımcı olursanz sevınırm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben Pc'ye format attım. Bilgisayarım Service Pack 3. Bilgisayara Cd'yi takıyorum ama Cd'yi görmüyor. USB'yi takıyorum, USB'yi görüyor. Çözümünü bilen varsa söylesin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sürücü anhtarı ne demek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2010       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abi bişi sorcam sürücü anahtarlarının yedek kopyası nasıl bulabilirim yada nedir?? acil cevap verin lütfen