Arama

Bilgisayar CD'yi okumuyor, yardım eder misiniz? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Şubat 2015 Gösterim: 284.377 Cevap: 185
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2010       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha cd yi koyuyom okumuyo cd siliyom hala okumuyo napabilirim bnm adım özlem birir bişr desin
Sponsorlu Bağlantılar
karanlık kabus - avatarı
karanlık kabus
Ziyaretçi
29 Aralık 2010       Mesaj #52
karanlık kabus - avatarı
Ziyaretçi
bütün yazılım yollarını denedikten sonra sorunun donanımsal olduğuna karar verirsen öncelikle dvd write ı değiştir ve sorunun devam ederse farklı bir güç kaynağı takıp makineyi çalıştırmayı dene.sorunun güç kaynağında(power supply) olabilir.ben herşeyi denedikten sonra son olarak güç kaynağını (power supply)değiştirdim ve sorunun bu parçada olduğunu gördüm.

Sponsorlu Bağlantılar
sana şimdiden kolay gelsin... Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2011       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
offf lutfen yardım edin ben de şikayetciyim bunları yaptım ama ben de de birşey değişmedi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bu dediklerinizi anlamıyorum bnm iligisayarım vista cd yi koyuyorum ama hiç bişey olmuyo hiç bişey çıkmıyo acill yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2011       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dosya adı kutusuna sürücü anahtarlarının yedek kopyası yazın ve Kaydet'i tıklatın.
sürücü anahtarı ne demeektir o şey nerede yazar ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2011       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu dediğiniz calıstır komutunu calıstırdıgımda kayıt defteri düzenleme, yöneticiniz tarafından devre dısı bırakılmıstır diyo ne yapmalıyım ?? cd yi de görmüyo bu yüzden format da atasmıyorum...
fatmauzer07 - avatarı
fatmauzer07
Ziyaretçi
27 Ocak 2011       Mesaj #57
fatmauzer07 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim cd sürücüm cd yi görmüyor. bu neden kaynaklanabilir ne yapmam lazım. bilen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum .şimdiden teşekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2011       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sorunu Buldum Arkasındaki Kablolara iyi bakın gevşemiz olabilr yerine iyi yerleştiririn
ADMİN - avatarı
ADMİN
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #59
ADMİN - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar CD ye tıklayın boş gösteriosa öle CD nin içinde 30-60 dakika bekletin dosyalar gelior %100 ÇALIŞIYOR.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2011       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pek bişey anlamadım. ben dvd yi takıyorum bilgisayar oralı bile olmuyor cd yokmuş gibi davranıyor.bulursanız buna bi çözüm bılun