Arama

Bu filmin adı nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Haziran 2013 Gösterim: 6.597 Cevap: 23
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Amerikan yapımı bir film. Kızıl saçlı bir çocuk var biraz saf ve uyuşuk. Ama çok iyi dans ediyor. meksikalı ağır konuşan bir arkadaşı var. çok sıska bir abiside var. filmde bir lise balosu filan da vardı. ismini bulursanız çok sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
16 Ekim 2012       Mesaj #22
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Twin Sitters - İkiz Dadılar

Sponsorlu Bağlantılar
Bende izlemiştim bir zamanlar.
ZEGK - avatarı
ZEGK
Ziyaretçi
30 Haziran 2013       Mesaj #23
ZEGK - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bi film izemiştim bi kaç arkadaş mağara gibidar bi yere girio hepsi tek tek ölüo en sonunda 2 kız kalıo tam cıkıs yolundan cıkacakken magara adamı gıbı bısı bunları cekıo sonra bı odada buluolar kendılerını et goruolar yıyolr et donuo pişmiş insan cıkıo sonra bu magara adamı gıbı olan sey bunları oluo bı kıza kazık sokuo falan cok ızlemek ıstıorm onu 5-6 sene olmustur ızleyelı bı yardm edn noooolur Msn Sad
BlueNighT
Yasaklı
30 Haziran 2013       Mesaj #24
Yasaklı
Alıntı
ZEGK adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben bi film izemiştim bi kaç arkadaş mağara gibidar bi yere girio hepsi tek tek ölüo en sonunda 2 kız kalıo tam cıkıs yolundan cıkacakken magara adamı gıbı bısı bunları cekıo sonra bı odada buluolar kendılerını et goruolar yıyolr et donuo pişmiş insan cıkıo sonra bu magara adamı gıbı olan sey bunları oluo bı kıza kazık sokuo falan cok ızlemek ıstıorm onu 5-6 sene olmustur ızleyelı bı yardm edn noooolur Msn Sad

Sanırım Cehenneme Bir Adım
The Descent (2005) - IMDb