Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Temmuz 2015  Gösterim: 76.631  Cevap: 5

Başak kadını ve Kova erkeği uyumu nasıldır?

JSAJDL
25 Nisan 2009 16:36       Mesaj #1
JSAJDL - avatarı
Ziyaretçi
acaba kız arkadasımla aram nasıl olucak onun burcu basak benımkı kova
EN İYİ CEVABI berke aktaş verdi
BAŞAK ERKEĞİNE GÖRE KOVA KADINI

Kova kadını üzerinizde uyuşturucu etkisi yapabilir. O diğer kadınlardan sarhoş edecek kadar farklıdır, ilk randevudan sonra bu kadın olmadan yaşayamayacağınızı düşüneceksiniz. İlginiz hafiflediğinde, onun fantazileri, ütopyaları ve devamlı genişleyen seri fikirleri karşısında sadece kafanızı sallayacaksınız. Bu, sizin gibi realiste göre değildir.
Sponsorlu Bağlantılar

Kova kadını sizin sıkı kurallı dünyanızı karmakarışık edebilir. Tıpkı uyuşturucu gibi zararlı olduğunu bilirsiniz, ama ondan zor vazgeçersiniz. Onunla sıkı bir beraberlik, sizin için bir risktir. Eğer yeterince dayanıklıysanız, bu deneyi başarırsınız ve şimdiye kadar bilmediğiniz dünyalara girersiniz.

Eğer bir Kova kadınını gerçekten seviyorsanız, birbirinizi tanımaya çok zaman ayırın. Yoksa tanımadığınız bir dünyaya dalış, vurgun etkisi yapabilir.


KOVA KADININA GÖRE BAŞAK ERKEĞİ

Belki inanmayacaksınız ama Başak erkeği size uygun bir eş olabilir. Hazır cevaptır, güvenilirdir, eşitlikçidir, bir kadına nasıl davranması gerektiğini bilir ve centilmendir. İlişkiniz pek tutkulu olmayacak, ama yine de seks hayatınız haftada birden fazla olacaktır. Yıllar geçtikçe aşkınızda büyür.

Başak erkeği, uzun bir ilişkinin cinsel isteklerden ibaret olmayacağını bilir. Başak erkeğiyle evlenirseniz, onunla çatışmaktan korkmanıza gerek yok. Bu adam, her zaman düzenlidir. Yuvasından gurur duyar ve eşyalar, alışılmış yerlerinde olmadığında bunu fark eder.

Çok çekingendir, ancak bir konu hakkında kesin bir fikri varsa söze karışır. Başak erkeği, ona devamlı yenilikler sunacak, sizin gibi bir kadına ihtiyaç duyar. Bir ya da iki çocuk sahibi olmak ona yetecektir.


KOVA ERKEĞİNE GÖRE BAŞAK KADINI

Başak kadınının hayallerindeki erkek şu özellikleri taşımalıdır: güvenilirlik, dayanıklılık, sakin bir yapı ve bakımlı bir dış görünüş. Pek size benzemiyor öyle değil mı? Gerçekten de ilişkinizde hep ayrı yerlere 'sürükleniyorsunuz'. Bu kadını ve hareketlerini anlamak için ne kadar çaba gösterirseniz gösterin, onu anlayamayacaksınız.

Başak kadınını soğuk olarak tanımlamak abartılı olur. Açık sözlü değildir, kendisini keşfetmenize izin vermez. Her ne kadar yöntemleriniz farklı da olsa, ikiniz de mükemmellik için çabalıyorsunuz.

Başak kadını çok tutkulu bir aşık değildir, onu çok zor fethedeceksiniz. Niyetinizin dürüst olduğunu kanıtlamalısınız, çünkü o, gireceği ilişkinin uzun süreli olmasına çok önem verir. Duygularından emin olmadan asla bir erkekle yatağa girmez.

İkiyüzlülük ve samimiyetsizlik, bir ilişkiyi bitirmek için ona yeter. Metres veya sevgili olmayı kaldıramaz, tam tersine iyi bir ev kadınıdır. Kişiliğine yapılan eleştirilerden hoşlanmaz, bu nedenle her hatası için bir özür bulur.

Birçok Başak insanı evliliğe çok geç karar verir. Yıllar geçtikçe daha seçici olurlar. Öyle bir zaman gelir ki, artık bir yabancının evine yerleşip sigara küllerini, güzel kristal küllüğe dökeceğini düşünmek, onu deli eder.


BAŞAK KADININA GÖRE KOVA ERKEĞİ

Onun için harika bir akşam yemeği hazırladınız ama o nihayet üç saatlik gecikmeyle geldiğinde mumlar sonuna kadar yanmış, patatesler soğumuştu...

Kova erkekleri dalgın, unutkandırlar, dakik değildirler. Bazen bu dünyadan değillermiş gibi düşünebilirsiniz. Umutsuz idealistlerdir, olayların akışını değiştirmek isterler ve birisi hayallerini dinlemek istemezse hayal kırıklığına uğrarlar.

Çekingen ve gerçekçi Başak kadını olarak, Kova erkeğinin yanında çok fazla sabra ihtiyacınız vardır. Ondan çok farklısınız, bu neden size aşık olduğunu açıklayabilir. Sadece bu bile onu durduramayacak halde olduğunuzun bir göstergesidir.

Eğer Kova erkeğine anne değil de bir sevgili olmak istiyorsanız, onda yardıma ihtiyaç olduğunuz duygusunu yaratın, aslında gerçekten de öylesiniz. O zaman sadece almayacaktır, verecektir de. Belki hayallerindeki büyük saraylar yerine size rahat bir ev kurar.
Son düzenleyen SEDEPH; 25 Nisan 2009 17:12


berke aktaş tarafından gönderilmiş olan #2 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Misafir
3 Kasım 2013 11:11       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben başak burcu kadnm hoslandğm adam kova burcu bana bakmasnı nasl sağlarm
Misafir
20 Mayıs 2014 23:24       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben başak burcu kadnm hoslandğm adam kova burcu bana bakmasnı nasl sağlarm

Benim erkek arkadasım da kova burcu aksine harika anlasiyoruz. Benim dogallığıma icimdeki temizlige saflığa vurulmuş Msn Happy o yuzden bisey ypmna gerek yok muhabbetin sarsın espri anlaysin iyi olsun yeter ona Msn Happy
Misafir
12 Şubat 2015 21:00       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben başak burcu kadınıyım şu anda hayatımı bir şekilde işgal eden adamda kova burcu2 yıldır uğraşıyor beni kazanmak için son 1 aydır karşı koyamaz hale geldim sevmeye başladım artık ben onu terslemekten başka hiçbirşey yapmadım ama o inatla vaz geçmedi benden sanırım onun bu ısrarı bana olan ilgisi cezbetti beni
Misafir
8 Temmuz 2015 04:29       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ona bi baktır. kova olmayabilir. kovaların ısrar ettiği pek görülen bişey değildir. red yerse sıradaki der.


Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:


Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç