Arama

Facebook'ta görevli olduğum sayfaya nasıl yönetici atayabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Haziran 2015 Gösterim: 77.728 Cevap: 42
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
1 Eylül 2010       Mesaj #21
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Yönetici olduğunuz grubun sayfasını açın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sağ tarafta "Üyeleri Düzenle" başlığını göreceksiniz.

"Üyeleri Düzenle" başlığına tıkladığınız zaman grubunuzda yer alan üyelerin isimleri ve karşılarında "Yönetici Yap" butonlarını göreceksiniz.

Bu butonlara tıklayarak istediğiniz üyeyi "Yönetici" yapabilir ya da üst kısımda yer alan "Görevliler" sekmesine tıklayarak istediğiniz üyeyi "Görevli" yapabilirsiniz.
viyan - avatarı
viyan
Ziyaretçi
17 Eylül 2010       Mesaj #22
viyan - avatarı
Ziyaretçi
ya rakadaşlar ben facebookta sayfa açmak istiyorum sayfayı açmayı biliyorum ama safya nasıl yönetilir satfada nasıl paylaşım YAPILIR HİÇ BİLMİYORUM yani facebookta adminlik nasıl yapılır ?????????? lütfen acil yardım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bi Sayfada Yöneticiydim Sonra Yöneticilikten Atıldım Yönetici Engeli Yapılmıs. Yönetici Engelini Simdi Kaldırmak istiyolar. Nasıl Kaldırabilirler ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaş onu yapmak için o izliyecen şeyi araç çubuhun kaopyalıcan orda paylaş yerinde bağlantılar var ona yapıştır ve paylaş de oluyor ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak sayfanı kim beğenmişse hepsinin toplu listesine giriyosun sonra ordan yapıyosun.. grubunun adını söyle beğeniiim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bir grup kurdum ama hiç bişi paylaşıp beğenemiyorum nası paylaşıp beğencem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
s.a. öncelikle , arkadaşlar bnm sorunum önceden kurmuş oldugum sayfam vardı sayfama yonetici almıstım tartıstık ve benı attı ve kendiside cıktı sayfa boş kaldı geri alamıyorum sayfamı bilen varsa yardım cı olsun lütfen -- iletişim : pshula-musty-nefret@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sa beyler peki sayfaya aldığımız yöneticiler bizleri sayfadan atabiliyormu? ben araştırdım ve onlar atabiliyorlarmış Sayfa: facekolik gençlik xde | Facebook arkadaşlar gelin bi sayfamı ziyaret edin belki kendime buradan güvenilir bir yönetici bulurum Profilim(http://www.facebook.com/profile.php?id=1107336905) arkadaş olarak ekleyebilirsiniz!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benüyeleri düzenle yazısını göremiyorum..nerede?????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebookta sayfa açtım ve birilerini yönetici atadım kurucu ben olduğum halde nasıl oluyorda beni sayfadan atabiliyorlar yada sayfayı silicek kadar yetkiye sahip oluyorlar bunu kısıtlaya bilirmiyim kısıtkana biliyorsa nasıl kısıtlanır?