Arama

Facebook'ta görevli olduğum sayfaya nasıl yönetici atayabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Haziran 2015 Gösterim: 77.671 Cevap: 42
FeYsiNden S - avatarı
FeYsiNden S
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #1
FeYsiNden S - avatarı
Ziyaretçi
Facebook ta acilan bir sayfanin yoneticisiyim.Sayfaya nasil gorevli olarak birilerini ekleyebilirim.Tesekkurler.
EN İYİ CEVABI Morrigan verdi
Yönetici olduğunuz grubun sayfasını açın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sağ tarafta "Üyeleri Düzenle" başlığını göreceksiniz.

"Üyeleri Düzenle" başlığına tıkladığınız zaman grubunuzda yer alan üyelerin isimleri ve karşılarında "Yönetici Yap" butonlarını göreceksiniz.

Bu butonlara tıklayarak istediğiniz üyeyi "Yönetici" yapabilir ya da üst kısımda yer alan "Görevliler" sekmesine tıklayarak istediğiniz üyeyi "Görevli" yapabilirsiniz.
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #2
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Yönetici olduğunuz grubun sayfasını açın.

Sponsorlu Bağlantılar
Sağ tarafta "Üyeleri Düzenle" başlığını göreceksiniz.

"Üyeleri Düzenle" başlığına tıkladığınız zaman grubunuzda yer alan üyelerin isimleri ve karşılarında "Yönetici Yap" butonlarını göreceksiniz.

Bu butonlara tıklayarak istediğiniz üyeyi "Yönetici" yapabilir ya da üst kısımda yer alan "Görevliler" sekmesine tıklayarak istediğiniz üyeyi "Görevli" yapabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebookta yönetici olduğum grupta yöneticilik yapamıyorum neden?sebebini bilmediğim bir şekilde hesabım kapandı aynı gün geri açıldı açıldığında gruplardaki üyeliklerim silinmişti tekrar üye oldum.üye olduktan sonra gbir baktım ki grubun sayfasında adım var hala yönetici olarak görünüyorum ancak yapabildiklerim sadece bir üye gibi...yani nasıl yöneticilik yapabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebook üyelerini nasıl görebilirim

üyelerin adlarını görmek için bana yardım edebilirmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bi hayran sayfam var ben onu geliştirmek istiyorum beşiktaş la iligi bir sayfa mesela profile fikstür müzik çalar haraketli reimler koymak istiyorum ama yapamadım 1 haftadır arıyorum kimse yardımcı olmuyor bilen varsa lütfen ulaşın cehennemindibi35@hotmail.com
can_75 - avatarı
can_75
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #6
can_75 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebook sayfa yönetici

sayfamdaki kişileri nasıl banlarım acil yardım !!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebook sayfa yönetici resmi ekleme

sayfaya nasıl kişi online ekliycez
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hayran sayfasında görevliler sekmesi yok.Bu sekme sadece grup sayfalarında mevcut.Yönetici olarak atanan üyelerin sayfası silmeye kadar yetkileri var ve açıkcası bu durum beni rahatsız ediyor.Yöneticilere bir kısıtlama getiremezmiyiz bu noktada acaba? bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abilerim facede grup actım yan tarafa yönetici yazıp altına buyuk foto atıyolarya nasıl atıyorlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben grup kurdum bi şeyler paylaşıyorum ama grubun ismi yazmıyor yerinde benim ismim yazıyor nasıl düzeltirim?