Arama

Stephenie Meyer'in Geceyarısı Güneşi adlı kitabı Türkiye'de ne zaman çıkacak? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Temmuz 2015 Gösterim: 105.974 Cevap: 144
dark-blue - avatarı
dark-blue
Ziyaretçi
19 Ağustos 2009       Mesaj #11
dark-blue - avatarı
Ziyaretçi
bende 6. kitabı yazacağını okudum bir yerde ama ikl 5 kitab gibi değil de 5 kitabın bi değerlendirmesi gibi olacakmış yada onun gibi bişey...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bende 5. kitap çıkmış türkiyeye gelmek üzereymiş diye duydum snra araştırdım ve galiba gece yarısı güneşi çalınmış ve interntte yayınlamış stephenie meyerde kızmış ve yazmaktan vazgeçmiş lütfen bi bilgisi olan söylsin çünkü ben gerçektende o seriyi çok sewiorum alacakanranlığın cd si war yeniayın sinemasına gitcem yani o serinin tam bi hayranıyım Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa ilk on iki bölümü internete sızmış o yüzden kadın yazmıcam siz görrsünüz demiş sora kadına sürekli ileti geliyomuş msn sine glba lütfen yaz fln die kadında yazcakmışş
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
seri 12 kitaptan oluşuyomuş ve sekizi garanti cıkıcak aynı seri edwardın gozunden olucak ama son4 tanesı kesın degılmıs

ve midnight sun ilk 12 bolumun nette turkce olarak var ama okumamak ıcın kendımı zor ttuorum bı an once cıksın yaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ALTINCI KİTAP DEĞİL SADECE CULLENLARIN SOYAĞACINI BAZI ÜZERİNDE DURULMAMIŞ KONULARI ANLATACAĞI BİR KİTAP YAZMIŞ YAZAR HAZIRMIŞ YAKINDA ÇIKACAKMIŞ İSMİ BİRAZ UZUN TWİLİGHT SAGA THE OFFİCİAL GUİDE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN BUĞÜN KİTABCIYA GİTTİM VE 5 KİTAB GECEYARISI GÜNEŞİ EYLÜL AYI İÇİNDE ÇIKACAK DEDİ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar alacakaranlık serisi 12 kitaptan oluşuyor ve 12 kitabın ilk sekiz kitabının mutlaka çıkacağı söyleniyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oooo siz çoq geride kalmışsnız bnm arkadaşım 2 ay önce aldı gece yarısı güneşini xD
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yani kitapçılarda varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnce Yakınlarda çıkar ne altı senesi falan altı senede bütün filmleri sinemada çıkmış olur!!!