Arama

Birinin seni sevdiği nasıl anlaşılır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Aralık 2016 Gösterim: 38.916 Cevap: 39
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ona sırılsıklam aşığım ama o gözüm içine bakıyor elimi tutuyor tatlı talı gülsüyor bna bakıyo ama aramızda bir şey yok sewgili deiliz arkadşlarım ona sölü ama o bişey sölemio ne yapacağımı nasıl davrana cağımı şaşırıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm . ben 9. sınıf öğrencisiyim ve bi çocuk (11. sınıf ) bana bakıp duruyo. önceleri takmıyodum pek ama çok dikkat çekici bir şey olmaya başladı . ne zaman arkadaşlarının önünden geçsem hepsi susup bana bakıyor. onlara bakamıyorum çünkü utangacım. kantinde otuturken bizim oturduğumuz masaya çok yakın bi masada oturuyo ve bana bakıp duruyo geçen bi arkadaşımı (erkek) kantinde yanıma oturtturdum bana bakıyo mu bir baksana diye . çocuğa dik dik bakmış. çocuk da tabi tırstı kalktı. ne olur bana yardım edin beni seviyor mu ? Ve ne yapmalıyım ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gözüne bakarsın, yanından geçtiğinde içinde bir şüphe telaş olur ,, aynı dıygu ondada olur bunu farkedersin birinin seni sevdiği böyle anlaşılır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar benim bir sevdiğim var ama ona söyleyemiyorum o sa beni seviyor ama birbirimize söyleyemiyoruzMsn Sad
ne yapabilirim lütfen yardımcı olunMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bi kızı seviyorum uğruna herşeyimi verebilirim ama kız benm arkadaşlarımdan bi tanesiyle çkmş daha önce bnde yeni öğrendim beraber biraz vakt geçirdk yurduna fln bıraktm parfümümü fln sordu markasını baya konustk gidene kadar hep gözlerimin içine bakıyor konusurken bırakırken öptm omzuma fln dokundu çok minnettardı genelde eli telefonda msjlaşıyor birileriyle ben sormadan geçen giderken kızlar yurda gelmiş msj atan atana fln diyordu merak ettiğim şey acaba sevgilisi varmıdr ve bana karşı bişeyler hissediyomudur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizim sınıfta biri var bana bakıyo ne zamn oraya bakıo olsam bana bakıyo oluyo diyerlerine sert davranırken bana kat kat yümşak davranıyo ben erkek bir knkayla çıkıodum onu duyunça çok üzgün olmuştu ayrılınçada sevinmişti dah asonra bana daha yakın oldu ne olur yardım eedin
orki2000 - avatarı
orki2000
Ziyaretçi
6 Nisan 2012       Mesaj #17
orki2000 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim aşık olduğum biri var. tatil için gittiğim bi yerdeydi. önceleri bana iltifat ediyodu çok yakındık. bi kere bana sana aşık oluyorum galiba dedi. benden numaramı istedi eve dönmeden verirsin dedi. bende tamam dedim. dönüceğim gün nunmaramı istemedi. ben bunun fiziksel bi şey olduğunu düşünüyorum ama içimden beni seviyo diyorum. ordan ayrıldıktan sonra 2kez onun yanına herkesten gizli gittim. yine aynı davrandı ama numaramı istemedi. tatilde gelebilir misin dedi. evet dedim ve gittim. ilk gün beni alnımdan ve yanağımdan öptü. sonrada bırakmak istemiyomuş gibi sarıldı. ikinci gün yanına gittiğimde bana sıcak davrandı ama sana biri lazım falan dedi. dördüncü gün bana ben yokken seninle arkadaşım ilgilenir beni aratır mı bilmiyorum ama dedi. ben olmaz falan dedim. altıncı gün ona ters davrandım niye böylesin bana küsmüsün dedi. evet dedim. söydiklerimden mi dedi evet dedim. böyle yapma kalbimi kırarsın dedi. zaten 2gün sonra gidiyosun küs ayrılmayalım dedi. barıştık. çok yakın bi arkadaşı bana asıldı boş ver falan dedi. elimi tuttu. yarın yine gel dedi. gittiğimde o yoktu başkası vardı. benimle ordaki kişiler ilgilendi. o da bana beni niye beklemedin diye kızdı. ordakilerden birinin bana asılıp asılmadığını sordu kıskanmış gibiydi. ben de evet ama ben izin vermedim dedim. yüz hatlarıma dokundu. çok dalgın ve üzgündü. yarın gidiyosun dimi dedi evet dedim. arkadaşım sana aşık olmuş sizin oraya gelicekmiş dedi. arkadaşı da gelicem falan dedi. ne zaman geliyosunuz dedim ona. o da 20gün sınra dedi. arkadaşına bu kızın nosunu al buluşursunuz dedi. bana göz kırptı. beni dışarda dolaşırken görünce yüzüme tuhaf bi şekilde bakıyo. sürekli bana canım diyo. konurken gözlerime derin derin bakıyo. benimle ilgilenirken yüzüme bakıyo. ben otururken kaçamak bakışlar atıyo. dönüceğim gün bana hiç dokunmadı normal biriymişim gibi davrandı. bu gün gidiyosun dimi dedi evet dedim. git artık yani dedi. ben zor dönüyorum dedim. niye dedi dönmek istemiyorum dedim. dönmelisin ailen orda dedi. ordan birini de bulursun dedi. istemiyorum dedim. çok dalgın, sinirli ya da üzgündü. bi de ben orda otururken şlov şarkılar çalıyodu. o da söylüyodu. bi kez bana dönüp baktı. ben ona kızdığım için on a son kez bakmadan çekip gittim.3ay sonra ordan ayrılıyo. ona gitmelimiyim?

BENCE GİT KARDEŞİM SANA O KADAR DEĞER VEREN BİRİ İÇİN BEN TEMELLİ ORDA KALIRIM

---------- Mesaj tarihi 21:25 ---------- Önceki mesaj tarihi 21:19 ----------

arkadaşlar benim sevdiğim biri var ancak o beni sevmediğini söyledi ancak bütün hareketleri bunun tersini gösteriyo bana gülüyo sarılıyo ölesine durup durup yüzüme bakıyo ve gülüyo sizce ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb sevdiğim birisi varr..acaba beni sevdiğini nerden anlayabilirim.. bi tanıdığımınn arkadaşı.. bana çok bakıyorr gözlerimin içine içinee.. .) fakat beni sevip sevmediğinden emin değilimm ama bnmle evlenmeyi düşündüğünü duydumm sizcee seviyormudurr ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizim sınıfta bir çocuk var bana bakıyo bende onu seviyorum sizce beni seviyormu?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yatagıma yattıgımda rüyamda görüyorum ama onu duşunmeden yatıyorum misal biz sınıfta birlikte otururduk aynı sırada yani çok küfür ederdi benle oturunca kesildi benle her zaman sohpet etti kavga ettiğimizde benden özür diledi çok sık dostumsun dedi bide nedense konuşurken dudaklarıma bakıyordu