Arama

KOSGEB hangi işletmeleri kapsar, nasıl faydalanılır, şartları nedir? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ağustos 2015 Gösterim: 153.314 Cevap: 102
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2011       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
erkek kuaförünü kapsarmı
Sponsorlu Bağlantılar
byevinam - avatarı
byevinam
Ziyaretçi
16 Haziran 2011       Mesaj #62
byevinam - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben bu yeni girşimcilik desteğine katılmak ve bu destekten faydalanmak istiyorum bunun için bana ayrıntılı bir şekilde ne yapmam gerektiğini nasıl ve nereye başvurmam gerektiğini hakkında yardımcı olurmusunuz şimdidedn teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2011       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben dış cephe pvc fotoselli katlanır cam küpeşte ve değişik ğölge saglamak için şemsiye tarzı site girişlrinde sensörlü araçlara takılarak açılıp kapanan güvenlik kapıları motolu panjuru ama motoru silgeç motoru olacak şekilde tasarılarım var fakat yeterli maddi desteğim olmadığından koskebe baş vurmak istedim şartlar nelerdir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2011       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN MAKİNA YEDEK PARÇA İMALATI YAPIYORUM YANI (TORNACILIK) BIR NEVI BENIM SORMAK ISTEDIGIM BENDE KOSGEB'E BAS VURU YAPSAM ALMAK ISTEDIGIM BIR MAKINA VAR BU MAKİNAYI ALIRSAM YUZDE YUZ İŞİMİ ETKİLEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM YARARLANA BİLİRMİYİM ACABA..?
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
29 Temmuz 2011       Mesaj #65
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

BEN MAKİNA YEDEK PARÇA İMALATI YAPIYORUM YANI (TORNACILIK) BIR NEVI BENIM SORMAK ISTEDIGIM BENDE KOSGEB'E BAS VURU YAPSAM ALMAK ISTEDIGIM BIR MAKINA VAR BU MAKİNAYI ALIRSAM YUZDE YUZ İŞİMİ ETKİLEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM YARARLANA BİLİRMİYİM ACABA..?

Yararlanabilirsiniz, Bilgi Almak ve Destek Başvurusu İçin linki inceleyiniz

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2011       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir bakkal dükkanını devr almak istiyorum param yok bu koskebi nasıl alırım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ağustos 2011       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
DEĞERLİ YETKİLİ ,ÜZERİNDE YAKLAŞIK 6 YILDIR ÇALIŞTIĞIM VE BİR BENZERİNE DAHA ÖNCE RASTLAMADIĞIM .BİR PROJEM VAR MÜHENDİS AKRABALARIMA BU KONUDA KISMİ OLARAK ANLATTIĞIMDA BU PROJENİN TUTMAMASI İÇİN .HİÇBİR SORUNUN OLMADIĞI YÖNÜNDE TEPKİLER ALDIM VE BUDA BENİ CESARETLENDİRDİ .ŞİMDİ BU PROJENİN İÇERİĞİ İLE İLGİLİ KISMİ BİLGİ VERMEK İSTİYORUM .TAMAMEN İNSAN VE MAL GÜVENLİĞİ İÇİN TASARLANMIŞ OLAN SİSTEM YAPILACAK OLUMSUZ BİR DURUMDA HIRSIZI VEYA KÖTÜ NİYETLİ BİRİSİNİ 10 SANİYE GİBİ BİR ZAMAN DİLİMİNDE TAMAMEN ETKİSİZ HALE GETİRİP ,KAPANA SIKIŞTIRAN BİR SİSTEM OLUP MALİYETİ ORTALAMA 2,000 TL OLAN BU SİSTEM TAM ANLAMIYLA UCUCZ VE GÜVENLİ DİR.HEDEF KİTLEM OLAN KUYUMCULAR ,BANKALAR,DÖVİZ BÜROLARI,KISACA PARANIN VE ÖNEMLİ ENVARTERLERİN OLDUĞU BU KİTLE İÇİN HİÇTE PAHALI NOLMAYAN BU SİSTEM İÇİN İHTİYACIM OLAN KAYNAĞIN KOSGEB TARAFINDAN KARŞILANIP ,KARŞILANAMAYACIĞI MERAKI İÇERİSİNDEYİM .SİDDEN RİCAM BANA YOL GÖSTERMENİZ .SELAM VE DUA İLE
esefkilic@hotmail.com
5358365052
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kahvehaneleri kapsıyor mu bu kosgeb
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2011       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
güzel sanatlar seramik bölümü mezunuyum, seramik üzerine kendi iş yerimi açmak istiyorum bunun için kosgeb den nasıl yararlanabilirim
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2011       Mesaj #70
misafir - avatarı
Ziyaretçi
güzel sanatlar seramik bölümü mezunuyum, seramik üzerine kendi iş yerimi açmak istiyorum bunun için kosgeb den nasıl yararlanabilirim