Arama

KOSGEB hangi işletmeleri kapsar, nasıl faydalanılır, şartları nedir? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ağustos 2015 Gösterim: 153.263 Cevap: 102
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2011       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim sorum ben dürm evi açmak istiyorum kosgebden faydalabilme şansım varmı ? cevap verirseniz yada yardımcı olursanız çok memnun olurum.şimdiden tşk ettim iyi geceler kolay gelsin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2011       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamlarımla başlamak istiyorum ve saygılarımla. bizim turizm ve taşımacılık ltd.şti şirketimiz var bu konuda birazda olsa az da olsa batmamak için kırediye ihtiyacımız var banka sicillerimiz borçlarımız yüzünden cezalı duruma düşmüş vaziyetteyiz ama işimiz var araçlarımız ın hepside kiralık olarak çalışıyolar vergi borcumuzda var taksitlendirdik ama o zaman işimiz yoktu ödeyemedik işlerimize ve çalışmalarımıza devam etmek için kırediye ihtiyacımız var konuyla ilgili kosgep yardımcı olur dediler bende bu konuda bilgim olmadığı için nerden nasıl bir bilgi ve yardım alabilirim dedim bana yardımcı olursanız çok sevinirim yoksa da batmak durumundayız. saygılarımla. fatih tuğay mmtugay@hotmail.com
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2011       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biz iki bayanız yeni bir lokanta açtık sizden nasıl destek alabiliriz..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2011       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben İmdat ATA inşaat sektöründe çalısıyorum kosgep'ten yararlanmak ıstıyorum nasıl yararlanabılırım yardımcı olurmusunuz...
neja - avatarı
neja
Ziyaretçi
13 Ocak 2012       Mesaj #75
neja - avatarı
Ziyaretçi
KÜÇÜK İŞLETME KURMAK İSTİYORUM GÜZELLİK SALONU TARZINDA ANCAK BULGARİSTAN TÜRKÜYÜM VE BULGARİSTAN VATANDAŞIYIM...11 YILDIR TÜRKİYEDE İKAMET EDİYORUM 4 YILDIR TÜRK VATANDAŞI İLE EVLİYİM VE BİR ERKEK ÇOCUĞUM VAR...VATANDAŞLIK ALMAK İÇİN MÜRACATIMI YAPTIM CVP BEKLEMEKTEYİM...BU ŞARTLAR ÇERÇEVESİNDE BİR KÜÇÜK İŞLETME KURMAK NİYETİNDEYİM VE KOSGEB'DEN DESTEK KREDİSİ KULLANMAK İSTİYORUM...BU KONUYLA İLGİLİ ACİL Bİ CVP VERİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM...MAİL ADRESİM:nejlauzun@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2012       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yeni bir yazılım geliştirip alışveriş sitesi yapmayı düşünüyorum. ortalama giderimin 50.000 tl olacağını tahmin ediyorum. bunun için kosgeb bana hangi tür destek kredisi verir. ilk açılışta ne kadar geri ödemesiz kredi verebilir ve ben bu krediye nasıl başvurabilirim? yardımcı olursanız sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2012       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

koskep ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

iddaa bayisi açmak istiyorum.Koskep bu konuda % kaç yardımcı olur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
otokaporta tamircisiyim kosgebten nasıl faydalanabilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2012       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bayan kuaförü açmak istıyom ben kosgeb den nasıl faydanala bilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2012       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben üniversite mezunuyum hacettepe güzel sanatlar fakat kreş açmak istiyorum kosgebten faydalana bilirmiyim