Arama

Facebook videoları açılmıyor, 'IE sayfayı görüntüleyemiyor' diyor, nedeni nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Nisan 2012 Gösterim: 54.099 Cevap: 27
BİTKİN - avatarı
BİTKİN
Ziyaretçi
12 Ağustos 2009       Mesaj #1
BİTKİN - avatarı
Ziyaretçi
BENİM FACEBOOKTAKİ VİDEOLAR AÇILMIYOR VE İNTERNET SAYFASINDA INTENET EXPLORER WEB SAYFASINI GÖRÜNTÜLEYEMİYOR DİYOR BUNUN İÇİN FORMAT GEREKLİMİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
EN İYİ CEVABI shadowdancer verdi
* Videoları izleyemiyorsanız sebebi Kullandığınız İnternet Security anti-virus programlarıdır. Genellikle Norton internet security tarafından Chrome Bloke ediliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sorunu Çözmek İçin ;

1. Norton Internet Security Giriniz.
2. Personal Firewall > Configure Ayarlarına Tıklayın.
3. Chrome.exe Program Tabından Chrome.exe Seçiniz.
4. "Permit All" olarak ayarlayınız.
5. Tekrar başlat. sorun çözülecektir.

* Ve İnternet Download Manager Programı Varsa Seçenekleri Tıkla Genele Gel Ordan Google Chromeyi İşaretleme Tamama Bas Aç İstediğin Videoyu İzle...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BİTKİN adlı kullanıcıdan alıntı

BENİM FACEBOOKTAKİ VİDEOLAR AÇILMIYOR VE İNTERNET SAYFASINDA INTENET EXPLORER WEB SAYFASINI GÖRÜNTÜLEYEMİYOR DİYOR BUNUN İÇİN FORMAT GEREKLİMİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Evet bunun icin format atmaniz gerekiyor hatta format atmaktan baska careniz yok gibide gorunuyor.Adobe Flash Player ile fecebooktaki videolarinizi rahatca izliyebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Flash Player web sayfalarındaki “.swf” uzantılı dosyaları tarayıcınızda oynatır.Bunlar Adobe’nin programları tarafından hazırlanmış programlardır.Günümüzde reklamlarda vazgeçilmez olmuştur.
Reklamlardan banane diyecekseniz ne yazık ki sadece reklamlarda kullanılmıyor icon smile İnternet üzerinde “.swf” uzantılı tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunlar bunla çalışır.Ayrıca birçok web sayfası tasarımında Flash kullanır.Özellikle oyun siteleri.Hoş bir görüntü için sayfayı Flash’dan yaparlarAyrıca youtube gibi video paylaşım siteleri video oynatmak için bunu kullanır.Kısaca bu program şart!
Programın 10. Sürüm Yeni Özellikleri:
  • 3B efektler:Yerleşik desteği kullanarak 3B efektler için daha kolay anlaşılır ve etkileyici arabirimler oluşturun. 2B‘de tasarım oluşturarak ve kolayca 3B‘de dönüştürme ve animasyon oluşturarak, 3B ustası olmadan hızlıca başlayın.
  • Özel filtreler ve efektler:Kullanıcılar için çekici sinematik deneyimler sağlamak için yüksek performanslı, gerçek efektler oluşturun. Yeni Adobe Pixel Bender™ sayesinde.
  • Gelişmiş metin desteği:Web’de baskı kalitesinde yayınlamayı getiren, Adobe’nin 25 yılı aşkın tipografi uzmanlığıyla oluşturulmuş yeni, esnek metin mizanpaj motorunun avantajlarına sahip olun
  • Dinamik ses oluşturma:Müzik karıştırıcıları ve sıralayıcıları, oyunlar için gerçek zamanlı ses ve hatta ses görüntüleyicileri gibi ses uygulamalarının yeni türlerini oluşturmak ve dinamik olarak ses oluşturmak için geliştirilmiş ses API‘leri kullanın.
  • Vektör veri türü aha iyi performans, verimlilik ve verilerin hata kontrolü için yazılan yeni dizi sınıfını kullanın.
  • Dinamik Akış:Değişen ağ koşullarına otomatik olarak uyarlanan akışlara sahip sıradışı videolar gösterin. Daha iyi bir akış deneyimi sağlamak için yeni kaliteli hizmet metriklerinden faydalanın.
  • Speex ses kodeğiMsn Confusedes kodlamada düşük gecikme süresi alternatifi sunan yeni, aslına uygun ve açık kaynaklı Speex video kodeğinin avantajlarından yararlanın. Flash Player ayrıca, ADPCM, HE-AAC, MP3 ve Nellymoser sesi destekler.
Adobe Flash Player 10 Geliştirilmiş Özellikleri:
  • Çizim API’si : Yeniden stil uygulanabilir özellikler, 3B API‘ler ve satır satır kodlamak zorunda olmadan karmaşık şekillerin yeni çizim yollarıyla çalışma süresi çizimini daha kolay gerçekleştirin
  • Donanım ivmesi:Tarayıcıda SWF dosyalarını boyamak için ekran kartının donanım işlemcisi gücünü kullanın ve bitmap’lerin, filtrelerin, karışım modlarının ve video kaplamalarının hesaplamalarını yazılımda gerçekleştiğinden daha çabuk birleştirerek hızlandırın.
  • Dosya yükleme ve API’leri indirme:Web uygulamanızdan dosya yüklemelerine ve kaydetmelerine olanak sağlayarak kullanıcılara deneyim kazandırın. Yeni dosya başvurusu çalışma süresi erişimi verilerin yerel işlemesine izin verir.

kaynak

Alıntı
BİTKİN adlı kullanıcıdan alıntı

Adobe Flash Player icin...

Flash Player 10

Son düzenleyen Blue Blood; 12 Ağustos 2009 08:10 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnm facedeki videolar açılmıyor ve msn deki iletileri okuyamıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebook ta video açılmıyor

ya facebookuma gelen oyunları acamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

FACEBOOK TAKİ VDEOLARIMI AÇAMIYORUM MESAJLARIMI OKUYAMIYORUM.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
FACEDE VİDEOLARIM AÇILMIYOR GELEN İLETİLERE BAKAMIYORUM SORUNU NASIL HALLEDERİM?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebooktaki videolar açılmıyor

facebooktaki gelen msj lar videolar bildirimler açılmıyor neden acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

videoları açamıyorum lütfen yardım!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim facebook açılyor fakat videolar açılmıyor bunun için ne yapmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim de facedeki videolar ve gelen kutusu açılmıyor. lütfen format haricinde bi çare bulun?