Arama

Atlas Jet havayollarında hostes olarak çalışabilmenin koşulları nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Nisan 2015 Gösterim: 90.561 Cevap: 179
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
4 Aralık 2009       Mesaj #11
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sınav tarihleri hangi aralıklarda yapılıyo?

Her hangi bir zaman aralığı yok.Uçak alımı, sefer artışı, kabin memurları emekli olmadan alım yapmazlar.2010 yılı için alım yapacağı gibi bir duyum var bunun için de kendi resmi sitesinden takip ediniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hosteslik basvurusu

selam ben 27 yaşında iyi derecede ingilizce konuşabılen biriyim adım kadir.hava yollarında kabin memuru olmak istiyorum bana yardımcı olmanızı beklyıorum..teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #13
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

selam ben 27 yaşında iyi derecede ingilizce konuşabılen biriyim adım kadir.hava yollarında kabin memuru olmak istiyorum bana yardımcı olmanızı beklyıorum..teşekkürler

Hangi havayolunda çalışmak istiyorsanız onun resmi sitesini takip ediniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ucak hosteslik basvurusu

SLM ATLAS JET ADIM ŞAZİYE ÖZAYSIN 1,62 BOYUNDA 53 KİLOYUM.SELÇUK ÜNİVERSİTESİNDE TURİZM REHBERLİK OKUYORUM.HOSTES OLARAK FİRMANIZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM. İNGİLİZCE VE ALMANCA BİLİYORUM.CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM .ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #15
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

SLM ATLAS JET ADIM ŞAZİYE ÖZAYSIN 1,62 BOYUNDA 53 KİLOYUM.SELÇUK ÜNİVERSİTESİNDE TURİZM REHBERLİK OKUYORUM.HOSTES OLARAK FİRMANIZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM. İNGİLİZCE VE ALMANCA BİLİYORUM.CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM .ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Kişi ya da şirkete maalesef burdan ulaşamazsınız.CV'nizi şirkete yollayın ya da resmi sitesinden alımları takip ediniz.Şuan sadece Antalya Base alımı yapmaktadır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrhaba kabin memurlugu inglizce ve türkçe sınavları nasıl oluyo bana yardımcı olsanız çok sevincem teşkkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrhaba ece dün mesaj gönderdim amam sorularıma cvp gelmedi neden acaba kabin memurlugu sınavlarla özlllekle sözlüden ne bir sorular sorlar bana yardımcıs olsan çok sevincemm şimdiden teşkkür ederim
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #18
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

mrhaba kabin memurlugu inglizce ve türkçe sınavları nasıl oluyo bana yardımcı olsanız çok sevincem teşkkürler

Alıntı

mrhaba ece dün mesaj gönderdim amam sorularıma cvp gelmedi neden acaba kabin memurlugu sınavlarla özlllekle sözlüden ne bir sorular sorlar bana yardımcıs olsan çok sevincemm şimdiden teşkkür ederim

Bu ara yani 5 Ocak için Antalya Dedeman hotele başvuru yapanları davet ediyorlar ingilizce sınavı için.Ancak yeni bir sistem mi uygulanır yoksa eskisi gibi mi devam ederler bilmiyorum.Eğer eskisi gibiyse ingilizce mülakat sohbet havasında geçiyor ve CV'niz üzerinden size sorular yöneltiliyor.Sözlü türkçe mülakat ise kendinizi tanıtmanızı istiyorlar ve ona göre sorular soruluyor,Neden kabin memurluğu vs gibi...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben ece hosteslik sınavı geçtiğimiz nasıl ögrenecegiz ya da egitmen ne başlıycagız ve egtim ne kadar sürer bana bilgi verseniz teşkküler şimdi den
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben 2 yıllık meslek yüksek okulu pazarlama mezunuyum ve hostes olmak istiyorum.boy 1.70 kilom 46. orta düzeyde ingilizce biliyorum.bu konuda şansım ne kadar acaba? bilgilendirirseniz sevinirim