Arama

Atlas Jet havayollarında hostes olarak çalışabilmenin koşulları nedir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Nisan 2015 Gösterim: 90.564 Cevap: 179
derinmavi - avatarı
derinmavi
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #31
derinmavi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

Evet aynı gün olabilir yani sonuç olarak boyu kilosu uymayan birini neden ing mülakatına katsın?

Sponsorlu Bağlantılar
İngilizce sözlü mülakat sohbet havasında geçiyor.Soru cevap şeklinde de olabilir.Ama bazen xxx adlı yemek nasıl yapılır tarif et dediklerini en azından duyduk.Yani o an herşey olabilir

Ek dilin olması çok iyi, tercih sebebidir

Atlas jette psikolog mülakatı var mı, bilmiyorum.Daha önce de dediğim gibi bu kez nasıl bir sistem uygulanır bilmiyorum.

Eğitim süresinde maaş ödemesi yapılmaz

Atlas Jet maaşı 500-600 Euro civarıdır.

Kendinden emin ol, güler yüzlü ol gerisi gelecektir, Başarılar dilerim, güzel haberlerini bekliyorumMsn Happy

benim için en önemlisi eğitimde maaş ödenmesi idi..yalnız ve kırada oturan bırı olarak 2 ay parasız ne yaparım ki benMsn Sad

bittiğim an bu andırMsn Sad artık sınava falan gıtmeme gerek bıle kalmadıMsn Sad(
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #32
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
derinmavi adlı kullanıcıdan alıntı

benim için en önemlisi eğitimde maaş ödenmesi idi..yalnız ve kırada oturan bırı olarak 2 ay parasız ne yaparım ki benMsn Sad

Sponsorlu Bağlantılar
bittiğim an bu andırMsn Sad artık sınava falan gıtmeme gerek bıle kalmadıMsn Sad(

THY bile eğitimde ücret ödemez, sadece yol için servisleri vardır.İstiyorsanız direk vazgeçmektense Atlas Jet ile iletişime geçin Genel Müdürlük ve Çağrı Merkezi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba.bugunkü antalya dedeman otelde ki atlasjet havayollarında ki ingilizce yazılı mülakata girdim. yarında ingilizce sözlü mülakat var.bundan başka aşama var mı yoksa hereşey yarın ki sözlü mülakatta mı sonuçlanacak birde dış görünüşle önem veriyorlar mı yoksa sadece yabancı dil mi yeterli?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben lise mezunum 18 yaşındayım hostes olabilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba sınav sonuçların ne zaman söyler bilginizi varmı ya da nasıl bilecegiz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba
boyum 1.65 kilom65 lise mezunuyum ingilizcem cok ii degil hostes olmak istiyorum.
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
15 Ocak 2010       Mesaj #37
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba.bugunkü antalya dedeman otelde ki atlasjet havayollarında ki ingilizce yazılı mülakata girdim. yarında ingilizce sözlü mülakat var.bundan başka aşama var mı yoksa hereşey yarın ki sözlü mülakatta mı sonuçlanacak birde dış görünüşle önem veriyorlar mı yoksa sadece yabancı dil mi yeterli?

Elbetteki dış görünüşe önem veriliyor, yabancı dil şartı var zaten.
Alıntı

merhaba ben lise mezunum 18 yaşındayım hostes olabilirmiyim

20 yaşında olmanız gerekmektedir.
Alıntı

merhaba sınav sonuçların ne zaman söyler bilginizi varmı ya da nasıl bilecegiz

Sınav sonuçları genel olarak olumlu adaylara dönüş yapılır.Sınavlar da sonuçlanmaya ve eğitime çağrılmaya başlandı.
Alıntı

merhaba
boyum 1.65 kilom65 lise mezunuyum ingilizcem cok ii degil hostes olmak istiyorum.

Boy ve kilonuz uyuyor, dilinizi geliştirmenizde fayda var.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam Ben Deniz Aydeniz 28 yasindayim Istanbul Atatürk havalianinda yer hostesiliyi yapmak istiyorum. Isvec Stockholm dogmluyum 1 seneye yakim amrikada yasayip bunun yani sira ISvec stockholm Dedeam holdning sirketin Detur adli charter bilet satis noktasinda bilet satisligida yaptim. Bana Yer hostesi basvurumu gönderebilicek bir adress verebilirseniz sevinirim Sxonsuz saygilarimla Deniz Aydeniz / Isvec- Stockholm
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
22 Ocak 2010       Mesaj #39
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Selam Ben Deniz Aydeniz 28 yasindayim Istanbul Atatürk havalianinda yer hostesiliyi yapmak istiyorum. Isvec Stockholm dogmluyum 1 seneye yakim amrikada yasayip bunun yani sira ISvec stockholm Dedeam holdning sirketin Detur adli charter bilet satis noktasinda bilet satisligida yaptim. Bana Yer hostesi basvurumu gönderebilicek bir adress verebilirseniz sevinirim Sxonsuz saygilarimla Deniz Aydeniz / Isvec- Stockholm

Çalışmak istediğiniz şirkete elden CV ulaştırmanız daha mantıklı olur ya da resmi sitelerinde iş başvurularını takip ediniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben 20yaşndaymm ünvrste terkim inglzcm orta derce ve boşnaka blıorm az sewiyede sölediler1.73 boy 59 kilo fiziki şartlrm uygn.atlas jete başvrdm arcklrnı sölediler 1 ay sonra fln ardılar tekrar dönceklerini çağırcaklarnı sölediler ve dönmediler snavlara grmemştmm ardan 2 3 ay gecti atlas jete gtsem b işe yararmı hostes olmayı ok istiyormm yardmcı olrsanz sewnrmMsn Sad