Arama

Atlas Jet havayollarında hostes olarak çalışabilmenin koşulları nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Nisan 2015 Gösterim: 90.403 Cevap: 179
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
3 Ocak 2010       Mesaj #21
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben ece hosteslik sınavı geçtiğimiz nasıl ögrenecegiz ya da egitmen ne başlıycagız ve egtim ne kadar sürer bana bilgi verseniz teşkküler şimdi den

Merhaba, önceki mesajda dediğim gibi nasıl bir sistem uygulanır bilmiyorum.Eğer ki 2. mülakata davet edilirseniz öncekini geçmişsiniz demektir.Elenenlere genel olarak dönülmüyor ya da bir bildirim yayınlanmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı

merhaba ben 2 yıllık meslek yüksek okulu pazarlama mezunuyum ve hostes olmak istiyorum.boy 1.70 kilom 46. orta düzeyde ingilizce biliyorum.bu konuda şansım ne kadar acaba? bilgilendirirseniz sevinirim

Bayanlarda boy alt sınırı 160 dır.Boy eksi 100 ve çıkan sonuca -20 +2 formülüyle istenen kiloyu bulabilirsiniz.

Bu formülü örneklersek;boyunuz 170 kilonuz 46 olsun.170-100=70.....

Bu 70 sonucuna göre en alt kilo sınırınız 50 kg üst sınırı 72kg...

(Erkeklerde üst sınırı bulmak için +5 eklenir)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayni atlas jet havayollari ben okulumu almanyada bitirdim ve hosts olmak istiyorum bana yardimci olabilirmisiniz yabanci dil olarak sadece almancam var
Sponsorlu Bağlantılar
derinmavi - avatarı
derinmavi
Ziyaretçi
3 Ocak 2010       Mesaj #23
derinmavi - avatarı
Ziyaretçi
sevgili fadedliver 5 ocakta dedeman otele sınava cagrıldım.ingilizce sınavı varmış.bu sınav sadece yazılımı yoksa boy/kılo ölçümü ve sözlü mülakatta aynı günmü yapılır?? bırde sınavda ne sorarlar(sözlüde)..teşekkür ederim..
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
3 Ocak 2010       Mesaj #24
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

sayni atlas jet havayollari ben okulumu almanyada bitirdim ve hosts olmak istiyorum bana yardimci olabilirmisiniz yabanci dil olarak sadece almancam var

cabin@atlasjet.com adresine mail ile CV yollayınız.Atlas Jet şuan için Antalya Base alımı yapmakta...

Alıntı
derinmavi adlı kullanıcıdan alıntı

sevgili fadedliver 5 ocakta dedeman otele sınava cagrıldım.ingilizce sınavı varmış.bu sınav sadece yazılımı yoksa boy/kılo ölçümü ve sözlü mülakatta aynı günmü yapılır?? bırde sınavda ne sorarlar(sözlüde)..teşekkür ederim..

Aslında ilginç olan aramalarda direk ingilizce mülakat denmesi.Bu da insanın aklına boy- kilo durumu nasıl olur sorusunu getiriyor.Büyük ihtimal boy kilo ile beraber ing. mülakat aynı anda yapılır.2. mülakat için başka bir tarih verileceği söylendi.Ancak tekrarlıyorum bu bilgiden emin değilim..Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben ece sınav çagırldım sınava giderken nasıl giyinmeliym bana yardımcı olsayın çok sevincem şimdi den teşkkürler
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
3 Ocak 2010       Mesaj #26
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba ben ece sınav çagırldım sınava giderken nasıl giyinmeliym bana yardımcı olsayın çok sevincem şimdi den teşkkürler

Koyu renk klasik bir takım giymelisin, saçların toplu, makyajın özenli ve sade gayet bakımlı ve şık olmalısın.Takılara çok dikkat etmelisin.Tek bir taş ya da inci küpe ve abartı olmayan sade bir kolye ya da bilelikle kıyafetini tamamlayabilirsin.Bol şansMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lise mezunu olmak sartmı??
birde yabancı dil
gerisi sorun değilMsn Happy
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #28
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

lise mezunu olmak sartmı??
birde yabancı dil
gerisi sorun değilMsn Happy

Evet en az lise ve dengi bir okuldan mezun olmanız aynı zamanda ingilizce (+ ek bir dil tercih sebedir)şarttır.
derinmavi - avatarı
derinmavi
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #29
derinmavi - avatarı
Ziyaretçi
Aslında ilginç olan aramalarda direk ingilizce mülakat denmesi.Bu da insanın aklına boy- kilo durumu nasıl olur sorusunu getiriyor.Büyük ihtimal boy kilo ile beraber ing. mülakat aynı anda yapılır.2. mülakat için başka bir tarih verileceği söylendi.Ancak tekrarlıyorum bu bilgiden emin değilim..Msn Happy[/QUOTE]

yanımda 1 resim ve mavi tükenmez kalem getirmemi istedilerMsn Happybende bundan yola cıkarak sadece yazılı sınav olacagını düşündüm açıkçasıMsn Sad(

size izninizle bir kaç sorum olacak ve malum 5 ocak geldi çatııMsn Happy)

1-yazılı ve sözlü ingilizce sınav ve boy/kılo ölçümü aynı gün olabılır mı?

2-ingilizce sözlüde ne sorarlar?kaç dakika sürer?

3-ingilizcem az.anlıyorum ama pratiğim zayıf.şansım nedir?

4-2.dil olarak (fransızca öğretmenliği mezunuyumMsn Happyfransızca diye belirttim..ama mezun olalı 13 yıl oldugu için pratiğim çok zayıfladı.buna ragmen antalya base için zayıfta olsa fransızca için şansım ne olur?

5-2.mülakat dediğiniz türkçe mülakatmıdır?psikolojik test dedikleride aynı günmü olur yada atlasjette bu test varmı?

6-atlasjete yeni baslayan kabın memurunun ortalama eline gececek olan aylık maaş ne kadardır?

7-olaki eğitime cagrıldım.egitimde ne kadar sürer ve maaş verılırmı??(bu benım için çok önemli)

çok sordum ama hiç bir bilgim yok açıkcası..bıraz zahmetlı olacak belkı ama cevaplarsanız çok mutlu olacagım..şimdiden çok teşekkür ederim...
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #30
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Alıntı
derinmavi adlı kullanıcıdan alıntı

Aslında ilginç olan aramalarda direk ingilizce mülakat denmesi.Bu da insanın aklına boy- kilo durumu nasıl olur sorusunu getiriyor.Büyük ihtimal boy kilo ile beraber ing. mülakat aynı anda yapılır.2. mülakat için başka bir tarih verileceği söylendi.Ancak tekrarlıyorum bu bilgiden emin değilim..Msn Happy

yanımda 1 resim ve mavi tükenmez kalem getirmemi istedilerMsn Happybende bundan yola cıkarak sadece yazılı sınav olacagını düşündüm açıkçasıMsn Sad(

size izninizle bir kaç sorum olacak ve malum 5 ocak geldi çatııMsn Happy)

1-yazılı ve sözlü ingilizce sınav ve boy/kılo ölçümü aynı gün olabılır mı?

2-ingilizce sözlüde ne sorarlar?kaç dakika sürer?

3-ingilizcem az.anlıyorum ama pratiğim zayıf.şansım nedir?

4-2.dil olarak (fransızca öğretmenliği mezunuyumMsn Happyfransızca diye belirttim..ama mezun olalı 13 yıl oldugu için pratiğim çok zayıfladı.buna ragmen antalya base için zayıfta olsa fransızca için şansım ne olur?

5-2.mülakat dediğiniz türkçe mülakatmıdır?psikolojik test dedikleride aynı günmü olur yada atlasjette bu test varmı?

6-atlasjete yeni baslayan kabın memurunun ortalama eline gececek olan aylık maaş ne kadardır?

7-olaki eğitime cagrıldım.egitimde ne kadar sürer ve maaş verılırmı??(bu benım için çok önemli)

çok sordum ama hiç bir bilgim yok açıkcası..bıraz zahmetlı olacak belkı ama cevaplarsanız çok mutlu olacagım..şimdiden çok teşekkür ederim...

Evet aynı gün olabilir yani sonuç olarak boyu kilosu uymayan birini neden ing mülakatına katsın?

İngilizce sözlü mülakat sohbet havasında geçiyor.Soru cevap şeklinde de olabilir.Ama bazen xxx adlı yemek nasıl yapılır tarif et dediklerini en azından duyduk.Yani o an herşey olabilir

Ek dilin olması çok iyi, tercih sebebidir

Atlas jette psikolog mülakatı var mı, bilmiyorum.Daha önce de dediğim gibi bu kez nasıl bir sistem uygulanır bilmiyorum.

Eğitim süresinde maaş ödemesi yapılmaz

Atlas Jet maaşı 500-600 Euro civarıdır.

Kendinden emin ol, güler yüzlü ol gerisi gelecektir, Başarılar dilerim, güzel haberlerini bekliyorumMsn Happy