Arama

Atlas Jet havayollarında hostes olarak çalışabilmenin koşulları nedir? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Nisan 2015 Gösterim: 90.563 Cevap: 179
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2010       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,ben fransadan ebru 28 yasindayim,ozel bir sirkette çalisiyorum yaklasik 6 senedir.çift vatandasliktayim, kollej ve lise hayatim TR'de geçti, Fransizcam var ve orta derecede ingilizcem de var.Bu 2 ay içinde Turkiyeye yerlesiyorum ve uzun zamandir Hostes meslegine ilgim var,basvuruda bulundum.Boy 1.64 _60 kilodayim, tenis yapiyorum.Bu nisanda rdvum var THY ile.acaba ne kadar umut etmeliyim????Kendime guveniyorum ve bu meslegi yapmak istiyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
18 Mart 2010       Mesaj #72
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba,ben fransadan ebru 28 yasindayim,ozel bir sirkette çalisiyorum yaklasik 6 senedir.çift vatandasliktayim, kollej ve lise hayatim TR'de geçti, Fransizcam var ve orta derecede ingilizcem de var.Bu 2 ay içinde Turkiyeye yerlesiyorum ve uzun zamandir Hostes meslegine ilgim var,basvuruda bulundum.Boy 1.64 _60 kilodayim, tenis yapiyorum.Bu nisanda rdvum var THY ile.acaba ne kadar umut etmeliyim????Kendime guveniyorum ve bu meslegi yapmak istiyorum.

THY bu ne olacağı belli olmaz...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2010       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim adım aslı 1.63 boyunda 55 kiloyum üniversite okuyorum ama hostes olmak istiyorum fakat 91 doğumluyum ingilizcem iyi düzeyde yaşıml ilgili tereddütlerim var ilginiz için teşekkürler
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
19 Mart 2010       Mesaj #74
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba benim adım aslı 1.63 boyunda 55 kiloyum üniversite okuyorum ama hostes olmak istiyorum fakat 91 doğumluyum ingilizcem iyi düzeyde yaşıml ilgili tereddütlerim var ilginiz için teşekkürler

20 yaşında olmanız gerekmektedir.Bu yılki alımlar 90-80ler için.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2010       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben hostes olmak istiyorum yaşım boyum kilom uyuyor ingilizce ve artı rusçam var fakat sag kulagım duymuyor hostes olmak için şansım varmıdır acaba?
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
23 Mart 2010       Mesaj #76
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

meraba ben hostes olmak istiyorum yaşım boyum kilom uyuyor ingilizce ve artı rusçam var fakat sag kulagım duymuyor hostes olmak için şansım varmıdır acaba?

Sağlık raporunun tam ve sorunsuz olduğu koşullarda işe kabul ediliyorsunuz.
BURCU ESEN - avatarı
BURCU ESEN
Ziyaretçi
28 Mart 2010       Mesaj #77
BURCU ESEN - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA BEN BURCU 24 YASINDA BOY:1.74 KILO:60 ANADOLU TIC.MES.LİS.MUHASEBE BOLUMU MEVZUNUYUM SİSLIDE IKAMETKAH EDIYORUM YABANCI DILIM YOK GB 1SEY FAKAT BIRAZ EGITIMDEN SORA YAPABILIRIM İNSANLARLA DIYALOGUM OLDUKCA YUKSEK SAYGILARIMLA BURCU ESEN
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
28 Mart 2010       Mesaj #78
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BURCU ESEN adlı kullanıcıdan alıntı

MERHABA BEN BURCU 24 YASINDA BOY:1.74 KILO:60 ANADOLU TIC.MES.LİS.MUHASEBE BOLUMU MEVZUNUYUM SİSLIDE IKAMETKAH EDIYORUM YABANCI DILIM YOK GB 1SEY FAKAT BIRAZ EGITIMDEN SORA YAPABILIRIM İNSANLARLA DIYALOGUM OLDUKCA YUKSEK SAYGILARIMLA BURCU ESEN

Maalesef ki dil şartı var (ing)ve orta düzeyin üstünde olması gerekiyor. İngilizce yanında ek bir dil bilme tercih sebebirdir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2010       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabaa ben gizem. antalyada yaşıyorum lise mezunuyum çok az ingilizce we almancam war türkçeyi çok düzgün kullanıyorum. 1.75 boyunda 62 kiloyum. hostes olmayı gerçekten istiyorum ancak dilimin yeterli olmadını düşünüyorumm. hostes olmak için en önemli etken dil mi?
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
10 Nisan 2010       Mesaj #80
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhabaa ben gizem. antalyada yaşıyorum lise mezunuyum çok az ingilizce we almancam war türkçeyi çok düzgün kullanıyorum. 1.75 boyunda 62 kiloyum. hostes olmayı gerçekten istiyorum ancak dilimin yeterli olmadını düşünüyorumm. hostes olmak için en önemli etken dil mi?

Evet dil çok önemli bunun yanı sıra hakimiyet, dinamik, motivasyonu yüksek, iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın ve güleryüzlü olmak aranan diğer önemli özelliklerden.