Arama

Dersaneden kaydımı nasıl sildirebilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Aralık 2016 Gösterim: 41.595 Cevap: 37
Misafir2388 - avatarı
Misafir2388
Ziyaretçi
27 Şubat 2013       Mesaj #31
Misafir2388 - avatarı
Ziyaretçi
3 gün önce dershaneye kayıt oldum ama senet veya sözleşme imzalanmadı sadece 3000 lira 12 taksit yapıldı ve ilk taksit otomatik olarak ödendi dediğim gibi 3 gün gittim dershaneye peki kaydımı sildirebilirmiyim kredi kartı hesabı kapatılabir mi aylık 250 liralık taksidin ne kadarını geri alırım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2013       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çocuğumu dersaneye kredi kartına taksitle ödedim ama kaydımızı sildirmek istiyorum sebebi çocuğum bu dersanenin kendine yetersiz olduğunu başka bir dersaneye gitmek istediğini söylüyo lütfen bize bir yol gösterirmisiniz şimdiden teşekkür ederim
Sponsorlu Bağlantılar
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2013       Mesaj #33
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

çocuğumu dersaneye kredi kartına taksitle ödedim ama kaydımızı sildirmek istiyorum sebebi çocuğum bu dersanenin kendine yetersiz olduğunu başka bir dersaneye gitmek istediğini söylüyo lütfen bize bir yol gösterirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

çeşitli baheneler bulunabilir lakin bayagı dilbaz oluyorlar yani ikna etmek adına birçok yola başvuruyorlar konuşmakta fayda var genede ücretin hepsini ödediyseniz bu konuda size en kesin çözümü tüketici hakları yada bir avukat verebilir hukuksal bi duruma dönerse durum ögrencinizin gitmiceği için alınmayan bir hizmetin bedelini ödedinizi söyleyerek sanırım çözüme ulaşabilirsiniz genede tüketici haklarına başvurmakta fayda görüyorum
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2013       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben dersaneye gidiyorum fakat şubesinden memnun değilim başka bi şubesine geçiş yapabilirmiyim bilgisi olan varmı??
akr - avatarı
akr
Ziyaretçi
21 Kasım 2013       Mesaj #35
akr - avatarı
Ziyaretçi
ben dershaneye 9 gündür gidiyorum 300tl peşinat verdim. ve 3 gündür kaydımı silmek istediğimi idareye söyledim ama kabul etmiyorlar verdiğim ücreti de istemediğimi söyledim gene de kaydımı silmiyorlar . dershaneden kaydımı silmek istemekte ki nedenim sağlık sorunlarım ve ailemden 300 km uzaktayım çok ciddi problemler yaşadığımdan dır. bana yardımcı olun lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2013       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim de başımda böyle bi bela var silmiyolar benim etüd merkesi ama silmiyolarrr nolurrr yardım edinnnn belaa
hüsyin - avatarı
hüsyin
Ziyaretçi
8 Ocak 2014       Mesaj #37
hüsyin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar bende eylül ayında sınav dersanesine kayıt oldum.şimdi bazı nedenlerden dolayı kaydımı sildirmek istiyorum fakat silemiyoruz dediler 600 tl borcum var bu parayı s.e s.e ödemek zorundasınız dediler ne yapmam gerek LÜTFEN YARDIM EDİN ÇOK ACİL ZAMAN GEÇMEDEN

sevgili arkadaşım o parayı pisi pisine ödemek zorundasın başka şansın yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2016       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar
benim bir arkadaşım bu sene dershaneye yazılmmış ve gerek rehberlerden gerek hocalardan memnun değil. Senet imzalamışlar 9 aylık ve bu hafta 3. aydatı yatıracak dershaneden dediğim gibi memnun değil. Seneti iptal ettirip başka bir dershaneye geçmek istiyorum dedi. Sizce bu mümkün müdür?