Arama

Dersaneden kaydımı nasıl sildirebilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Aralık 2016 Gösterim: 41.597 Cevap: 37
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #21
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bn dershaneye kayıt oldum ama bi süre sonra herkez o dershaneyi kötüledi ve ben ayrılmak istiyorm ayrılabilirmiyim

Alıntı
ynsmr adlı kullanıcıdan alıntı

Ben özel 1 kpss dersanesine yazıldım.Kaydımı sildirmek veya iptal ettirmek istediğimi söyledim.Adamlar kayıt silme yapmıyoruz yerine yeni öğrenci bul ona göre ondan paramzı çıkartalım seninde yüzde 10 luk payını werelim dediler.Babam işçi bende çalışmıyorum ayrıca önlisans öğrencisiyim.Bu yüzden tercihim öncelikle Dgs sınavı oldu yani isteklerim değişti.Sözleşmede 4 şart var.Bunlar 1,Öğrencinin taşınma durumu ve belge ile ispatı
2, Saglık nedeniyle devam edememesi durumu ve belge ile ispatı

Sponsorlu Bağlantılar
3, Öğrenci velisinin veya kendisinin maddi açıdan ücreti ödeyemeyecek duruma düşmesi ve bunu belgelemesi
4, Kanunun 15. ve 16 maddesine göre çökmesi
Özel madde
Kursumuzun başlayabilmesi için 15 kursiyerin katılımı gerekmektedir.bu sayıya ulaşılmaması nedeniyle kursun açılmaması halinde kurs başlangıç tarihi 2 hafta ertelenebilir.Yine yeterli sayıya ulaşılmamış olması halinde bu sözleşme kurs idaresince tek taraflı olrak fes edilebilir.
Maddeler bunlar ben işin içinden çıkmadım ayrıca daha kurs başlamadı bile . Sizden ricam ben bu şartlar halinde bile sildirebiliyormuyum.Yoksa fakirlik kagıdı alsam kayıt silebilirler mi? Ama babam devlet işçisi bu kagıdı almam onun için sorun olurmu? yada sildirmem için bana bir yol gösterin lütfen..Şimdiden ilginiz için teşekkürler..

Sizin veya ailenizin imzaladığı sözleşme olmalı, sözleşmeye bakarsanız haklarınız ve yükümlülükleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Belki uygun bir geçerli sebep vardır veya sadece az bir kısmını ödeyerek ayrılabilirsiniz. Durumunuza uyan bir madde yoksa ödemek zorundasınız, yasal işlemlerle alırlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
üniversiteme ara vererek tekrar hazırlanmak istediğim içi bir dersaneye kayıt yaptırdım 1 taksit ödedim dersler 1 hafta önce başladı fakat ben özel sebeplerimden dolayı üniversiteye devam kararı aldım ... Dersaneden kaydımın silinmesini ve senetlerimin iade edilmesini istedim fakat bana red kararı çıktı senetleri ödemek zorundaymışım , ne yapmam gerek bu arada hiç bir derslerine katılmadım...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de kpss için dershaneye kayıt oldum. daha sonra maddi sebeplerden dolayı ödemekte zorlanınca kaydımı sildirmek istediğimi söyledim ancak dershane bunu kabul etmedi. halbuki benim imzaladığım sözleşmede ekonomik güçlük nedeniyle ödeme yapamayanların kaydını sildirebileceğine dair bi ibare de var. kaydımı sildirebilmem için nasl bi yola başvurmalıyım bana yardımcı olur musunuz? dershanenin bulunduğu ilin milli eğitim müdürlüğüne dilekçe yazsam bu sorunun çözümünde bana bir yararı olur mu?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kpss için dershaneye kaydoldum. ancak hem ekonomik olarak ödemekte zorlandığım için hem de dershaneden memnun kalmadığım için kaydımı iptal ettirmek istediğimi belirttim. kabul etmediler. benim kaydımı iptal ettirmem için ne yapmam gerekiyor il milli eğitim müdürlüğüne dilekçe yazıp durumu anlatsam sorunum çözülebilir mi yardımcı olabilir misiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben şirinevler sınav dershanesine kayıt oldum ama hiç memnun kalmadım iki gündür kayıt sildirmek istiyorum müdür bnenimle kavge ediyor sesini yükseltiyor memnun olmadığımı şikayetleri anlatıyorum ama kabul etymiyor beni zorluyor bıktım yaaaa öğrencilerin kalitesi o kadar düşük ki öğretmenle kavga ediyorlar derslerde konuşuyorlar öğretmen ssuturamıyor ders işleyemiyoruz resmen ama kayıtımıda aldıramıyorum şimdi ben ikametimi güngörene aldırsam kaydım silinir mi yardımcı olun lütfen dayanamıyorum sanki sokakta buldukları her serseriyi doldurmuşlar sınıfa Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dersaneye yazıldıktan sonra ek tercihlerle üni. yerleşirsem kaydımı sildirebilir miyim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamlar
ben fem dershanesine yazıldım gecen pazar fakat hiç derslerine katılmadım. ödeyecek durum mevcut olmadığı için vazgeçtim. sözleşme imzaladık fakat velim kaydın silinmesi için görüşmeye gitti ve müdüre dilekçe verdi. telefon numaranızı verin biz size bildiririz demişler, aynı zamanda telefona gitmediğim günlerin ve de ders programlarının mesajları gelmekte. bu durum nasıl sonuçlanır?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tek bişey anladım dersane hiç bi işe yaramıyo kendı calıstıgınla gıdıyosun sınava ben 3 ayrı dersaneye gıttım hepsi aynı ve bugun cıkmak ıstedım dersaneden mudur yarın gel dedı bakalım ne olacak paranın yarısını kesecekler ama amacım vaktm gıtmesın bıran once cıkıyım ve derslerımı calısmaya devam edıym.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2013       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dershanemden ayrılmak istiyorum ancak benden resmi belge dışında ayrılamayacağımı söylediler.Bana verilen eğitim hizmetinden memnun değilim ve dershaneden ayrılmak hakkım değil mi?Lütfen yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2013       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 3 gün önce dershaneye kaydoldum ne senet nede sözleşme imzalanmadı ama kredi kartıyla taksite bağlandı acaba kart hesabı kapatılabilir mi ??? lütfen acil cevaplayın