Arama

Tırnak yemek nasıl bırakılır, yenmemesi nasıl sağlanır? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Gösterim: 120.896 Cevap: 172
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende bırakamıyorum yardım lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ne yapsalarda bırakamıorum kendim de cok uğrastım ama nafile . acı ojeler acı biberler sürüldü oje surmeyi denedim belki görurum duzeltirim yemem die bantlar eldivenler herşey ama hic bırakamıorum cou arkadaşım kendi iradelerince bırakmıslar ama ben yapamıorum boş kalıyım yada ders sınav zamanı olsun anlamadan bi bakıorum nerdeyse kökune kadar inmisim Msn Sad tırnağı bırakıyım diorum bu sefer ete geciorum aileme söluorum biz seni baskı altına almıoruz kötu anne baba deiliz neden yapıosun diolar bende bilmiorum ki . bu aarada okudugm kadarıyla her soruya aynı cevabı yazmıssınız eer doktor yada psikiyatrisseniz daha acıklayıcı yada kafaya yatkın bişeyler söyleyebilirmisiniz cunku zaten bunları senelerdir bilioruz yeni birşeyler duymak istio insan Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben tırnak yemek istemiyorum fakat bazen farkında olmadan tırnak yiyorum bazende kendimi tutamıyorum bunun sebebi ne olabilir bana yardımcı olabilir misiniz???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn kucuk yasımda basldım tırnak ymeyı bn kurtulmakk ıstıorumm..ıster ısteesende ynılıoo coqq alıskanık yapıooo ofsshh bn bırakmakk ıstıoummofff offf bana bırakmama yardımcı oLunn !!!allah rızası içinn annem
coqq kısıoo
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
6 Şubat 2010       Mesaj #35
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
tırnak yeme alışkanlıklarına;
sarı sabır Sarısabır denen hakiki aloevera vardır. az birşey su ile alçı gibi yapılır.
tırnaklara sürülür. (20 gram yeter, tahmini 5-6 tl gibidir.
tırnaklarınıza sürdüğünüğüz halde yine tırnaklarınızı yerseniz; acaip tiskintilik verir. bir daha tırnaklarınızı zor yersiniz.
sarı sabır; sağlığa zarar vermez.
piyasada sarı sabır diye ucuz olduğu için sabırtaşı satarlar. sabırtaşından almayınız.

birde, sağlık bakanlığından onaylı bir ürün vardır, tırnak cilası diye;
burdan bakınız; Tırnak
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 17 yaşındayım tırnak yeme alışkanlıgım var hatta alışkanlık değil hastalık oldu bendeki.. denediğim çözümler fayda etmıyo napıcam bılmıyorum...((((((((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ama arkadaşlar bunları tırnak makası ıle törpüleyün bende yıyorsm ama pek yemıyrm artık sızde deneyın arkadaşlar oky kendinizi tuttn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 18 yaşında bir gencim ara ara tırnaklarımı yiyoru m bir ara bırakdıgımı zannediyorumama daha sonra uzun olan tırnaklarım farkında olmadan kısalmış ve kan içindee bundan aşırı rahatsızlık duyuyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ben arada bir yiyorum ablam ne güzel hiç yemiyo.... off yha bıraqıcammm inadım inat Msn ConfusedMsn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 12 yaşındayım tabi artık genç kızım. tırnaklarımla çok uğraşıyorum napabilirim. artık tırnak yemek istemiyorum