Arama

Tırnak yemek nasıl bırakılır, yenmemesi nasıl sağlanır? - Sayfa 14

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Gösterim: 121.069 Cevap: 172
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
17 Eylül 2011       Mesaj #131
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben bilmeyerek tırnaklarımı yiyorum ama yemek istemiyorum tırnak uzatmayı cok seviyorum ama olmuyo ne yapsam beceremedim bırakmayı dibine kadar yiyorum ama isteyerek olmuyo kenarları kanıyo tırnak diplerim kanıyo canım acıyo dayanamz oluyorum ama hala yemeye devam ediyorum ne olur yardımcı olur hemen cevap verin ne yapmam lazım acı oje bile fayda etmedi ne olur yardım edin lütfen

Tırnak yeme alışkanlığı psikolojik bir rahatsızlıktır.Bu konuda bir uzmandan yardım almanız en iyi yöntem olacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2011       Mesaj #132
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben istemeden tırnaklarımı yiyorum annem çok kızıyorum yapmıcam diyorum ama olmuyor yardım edin bana !!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2011       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
12 yaşındayım ve tırnaklarımı yiyorum çok kötü bi görüntü oluyo bende diğer arkadaşlarım gibi uzatıp ojelemek istiyorum amaa... Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2011       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar ben 15 yasindayim tirnaklarimi yiyorum maniküre gittim uzadilar ama aliskanliktan birakamadinm ve 1 hafta icine uzamasi gerekiyor okul nedeniyle cok önemli bana acil yardim edin ve söyle bir sorunum daha var öje den tiksiniyorum sürdüyüm zamam miden bulaniyor yemek yiyemiyorum yani kokan seyler olmuyor bana yardim edin birakali 2 gün oluyor ama cok zor bazen unutuyorum ve agzima gidiyor yardimlar icin simdiden tsk.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2011       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende tırnağımı yiyorum. yaşım 16 bi süre tırnak yemeyi bıraktım ve tırnaklarım çok güzel oldu,düzeldi. ama psikolojik durumlardan dolayı olsa gerek yine başladım. umarım yine bırakır ve bi daha geri dönmem...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2011       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende 12 yaşındayım ve tırnak yiyorum ama yanımdakilere açıkça soledim tırnağımı yiyince beni uyarmalarını ama olmadı en iyisi kendini sıkmak....Msn Sad(( (BENCE)
saqo Kaf Kef - avatarı
saqo Kaf Kef
Ziyaretçi
29 Aralık 2011       Mesaj #137
saqo Kaf Kef - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben tırnaklarımı yiyordum 3 senedir.. Msn Sad ama artık yemiyorum. Uzamıyor gerizekalı tırnaklarım ve çok çirkinler Msn Sad.. artık ellerimi saklıyorum resmen.. Lütfen yememem için ve uzamsı için bişeyler biliyorsanız söyleyin Msn Sad...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2012       Mesaj #138
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN TIRNAK YEMEKTEN BIKTIM!!!!!!!!!!!
HEP FARKINDA OLMADAN TIRNAK YİYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BUNUN İÇİN NE YAPABİLİRİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2012       Mesaj #139
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben tırnağımı yiyorum her gün bilgisayarı açıp kontrol ediyorum ne var ne yok diye ama geçmiyor başımdan bu alışkanlık ne zaman bitecek yani bir çözüm bulamaz mısınız ?... Msn Happy
pinus - avatarı
pinus
Ziyaretçi
19 Ocak 2012       Mesaj #140
pinus - avatarı
Ziyaretçi
Acı oje var, dene istersen.