Arama

Tırnak yemek nasıl bırakılır, yenmemesi nasıl sağlanır? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Gösterim: 120.970 Cevap: 172
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ewt ya nasıl bırakcaz bu tırnak yeme alışkanlığını çık kötü görüntüsü oluyor :'(
Sponsorlu Bağlantılar
LaDy - avatarı
LaDy
Ziyaretçi
28 Şubat 2010       Mesaj #42
LaDy - avatarı
Ziyaretçi
Tırnak yemeyi bırakmaya yardımcı olan birçok ürün var. Tırnağa sürülen acı bir madde tırnaklarınızı yediğiniz zaman kötü bir tat veriyor. Kalem şeklinde, oje şeklinde falan oluyor bunlar. Bir arkadaşım da kullanıyordu kalem'e benzeyen bi tanesini, gerçekten de iğrenç bir tadı oluyor. Mooooh
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ben 13 yaşındayım ama henüz genç kız olmadım.ne yaparsam yapim şu tırnağımı yemeden duramıyorum naıpmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yha ben 13 yaşındayım ama henüz genç kız olmadım.ne yaparsam yapim şu tırnağımı yemeden duramıyorum naıpmalıyım

Aşağıdaki mesajları inceleyiniz.. Tırnak yeme ile genç kız olma arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz Msn Thinkingdaha açık yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz .
Alıntı
biruni adlı kullanıcıdan alıntı

tırnak yeme alışkanlıklarına;
sarı sabır Sarısabır denen hakiki aloevera vardır. az birşey su ile alçı gibi yapılır.
tırnaklara sürülür. (20 gram yeter, tahmini 5-6 tl gibidir.
tırnaklarınıza sürdüğünüğüz halde yine tırnaklarınızı yerseniz; acaip tiskintilik verir. bir daha tırnaklarınızı zor yersiniz.
sarı sabır; sağlığa zarar vermez.
piyasada sarı sabır diye ucuz olduğu için sabırtaşı satarlar. sabırtaşından almayınız.

birde, sağlık bakanlığından onaylı bir ürün vardır, tırnak cilası diye;
burdan bakınız; Tırnak

Alıntı
LaDy adlı kullanıcıdan alıntı

Tırnak yemeyi bırakmaya yardımcı olan birçok ürün var. Tırnağa sürülen acı bir madde tırnaklarınızı yediğiniz zaman kötü bir tat veriyor. Kalem şeklinde, oje şeklinde falan oluyor bunlar. Bir arkadaşım da kullanıyordu kalem'e benzeyen bi tanesini, gerçekten de iğrenç bir tadı oluyor. Mooooh

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende tırnaklarımı yiyorum ve ellerınden utanıyorum...nasıl bırakabilirim oje sürmek ıstıyorum 21 yasındayım Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ben tırnağımı yiyorum ama ya kendimi tutamıyorum ne olur bırakamaq isiyorumm yhaMsn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben tırnaklarımı aslında yemiyorum dişimin arasına sokup oynuyorum bu alışkanlıktan kurtulmak istiyorum çünkü genç kız olcazMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 18 Yaşında bir erkeğim. Tırnak yemeye taa ki 6 yaşımda başlamışım. Bu alışkanlığımdan ve ellerimdeki kötü görüntüden kurtulmak istiyorum bana bu yazanlar dışında nasıl bir öneride bulunursunuz bir çok tırnak yemeyi bıraktıracak ürünleri denedim ama herşeye rağmen yiyorum... şimdiden teşekkürler iyi günler...
(JapoN)
meval - avatarı
meval
Ziyaretçi
3 Mayıs 2010       Mesaj #49
meval - avatarı
Ziyaretçi
300 puanla hangi liseyi alırım acaba?
IlGın - avatarı
IlGın
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #50
IlGın - avatarı
Ziyaretçi
ben 11 yasında genc bir kızım : aslında bnm tırnaqlarım uzun ama bazen içimden durdukyere yemeq geliyo ve arkadaslarımda yok ama bnde var olunca çirkin oluyo bazen çoq yedımmdee kapatayım gözukmesın dıe evde yarabandı bıragmadım ama sımdı hala ıçımden gellliiyyooo;:offffffffffffffff