Arama

Aşık olduğumu nasıl anlarım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Kasım 2016 Gösterim: 50.128 Cevap: 56
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben sanırım birine aşık oldum ama benden 15 yaş büyük fakat gerçek bu yani gerçekten aşığım heves değil bu napabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler ilkokul aşkı palavra boşuna heveslenmeyin eğer 16 yaşınızı geçerseniz daha iyi düşünürsünüz aşık olup olmadığınızı eğer 13-14 yaşlarındaysanız aşk değil onu arzuluyorsunuz. Sürekli ona sarılmak onun elini tutmak falan Msn Wink büyüdükçe anlayacaksınız yani
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende teyzemınogluna vuruluyorum arkadaslar oda benden hoslanıyormus bunu bana soledı yorumlarınızı beqlıyorm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim olay çok karışık . sevdiğim erkek yan sınıftan birine aşık olduğunu idia ediyor. ama yanında oturan kız ve önündeki 2 kişi bir kağıda beni sevdiğini yazdığını idia ediyor. kime inanmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ne olur dedıgın ıcın senı cok kıbar buldum ve cevaplıyorum.. Msn Happy
gercekten ne oldugunu anlamak ıstıyorsan sadece ıkınızin yalnız kalacagı bır yerde olmalısnız.. sana bazen cok yakın bazen cok uzak olmasının nedenı ısıne gelıyor olması.. eger senı sevıyor olsa senın sevdıgın gıbı gel gıt yapamaz gelır gıtmeye calısır gıdemez.. bunu farkedersın sanırım bır kızsın bu senın ıcın daha kolay olur.. kısacası su kı o da bılmıyor sevıp sevmedıgını... "mm_gunes@hotmail.com"

sen sanırım bu işlerden anloıyorsun. Rica etsem bir bakarmısın,
ben dersin ortasında hep ona bakasım geliyo kızda çok güzel, şimdi ben erken başladığım için sınıftailerden küçüğüm ve bunun yüzünden şimdi istesem en fazla 5. Sınıf biriyle çıkabilirlm ama bunu istemiyorum. Doğal olarak ilk okulda biriyle çıkacakmışım gibi gelmiyo, ama ben bu kıza bakınca hiçbirşer hissetmiyorum ve hergünümü normal bir gün gibi hissediyorum sence ben aşıkmıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Meraba,benim bir arkadaşım var yaklaşık bir sene oldu ama daha 3-4 ay'a kadar samimiyiz,telefondan mesajlaşıyoruz,sosyal yerlerden mesajlaşıyoruz fakat ondan hoşlanmaya başladım sanırım çünkü onu düşünür oldum arkadaşlarıma sürekli ondan bassediyorum hatta teyzem filan onu tanıyor üstelik o,aynı soyadı paylaşıyoruz diye yakınlık duydu öyle tanıştık ama bir sorun var biz uzağız yani yol mesafesi olarak 1-2 saatlik yol var trafik filan hariç, gayette samimi konuşuyor ara sıra canım dedi 1-2 kez öptüm dedi ve derslerimde başarılı olmamaı falan istiyor sizce hoşlanıyor mu çözemedim ? lütfen yardım edermisiniz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ihanete uğradım artık kiç bir erkeğe güven meyeceğimi fark ettim . umarım hiç kimse ihanete uğramaz son
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birine aşığım oda beni seviyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben o zaman kesin aşık oldum eyvah eyvah allah kolaylığını versin herkese yaa bence senden hoşlanıyo ama cesaretedemiyo Msn SadMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en imkansızınız benim arkadaşlar çünkü hocama asık oldum bundan 100%100 eminim hoca evli bide aynı okulda öğretmenlik yapıyorlar ikisi de ingilizce öğretmeni eşinide çok seviyorum ama o başka ya mezun olduktan sonra herşeyi hocaya anlatacağım onun için yanıp tutuştuğumu acaba doğru mu yapacağım bilemiyorum yaa yardım edin ben melekk