Arama

Aşık olduğumu nasıl anlarım? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Kasım 2016 Gösterim: 50.115 Cevap: 56
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
geçen yaz onu gördüğümde işte bu kız demiştim 2 hafta önce mesaj feln attı buluştuk onun beni sevdiğini biliyorum bnde onu çok seviyorum akşamları uyuyamıyorum erken kalkıyorum her anda onu düşünüyorum ailevi nedenlerden dolayı biraz kararsız ne yapabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl desem öncden onu çok sewiyodum vazgeçemeyecek kadr çok unutmak istemiodum her şarkı dinlediğimde onu düşünüp ağlıyodum onu son birkez görmek için hep onun dolaştığı yerlerden geçiyodum ama çıkmıyodu karşıma sonbirkez onu öpmek sarılmak gülmesni istiodum çünkü o o kadr tatlı gülüo ki hayt buluodum dünyalar benim oluodu ama riyalırımda barıştığımızı görüyodum ve gerçek olması için dua ediodum öldüğünü görüncede çığlık atarak adını söleyerek uyanıodum bir umut oluodu içimde dönecek die bir umut şimdide var ama ne bilim hep sewgili gibi olmak istiyorum hemde arkadş sewgili gibi olarak yaşayamadığımız günleri yaşamak istiyorum onu kendime aşık ederek intikam almak istiyorum doğru buralardan uzaklamak istiorum ama onu görebilirim umudula burada kalmak istiyorum canım sıkılınca kimse bana destek çıkamayıca bunalınca onunla buluştuğum çardağa gidiorum orası bana o kadr huzur werio ki anlatamam hee bide onunla arkads gibi konusmak istiorum geçmişte ne yapdığını neden bana bu kadr acı çektirdiğini ögrenmek istiyorum ve snra bana aşık olmasını istiorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende aşık oldum aşık olduğum adamla çikıyorum ama onun eski sevgilisi benim en yakın arkadaşım acaba onu kıskandırmak için mi benimle çıkıyor
hyryenr - avatarı
hyryenr
Ziyaretçi
22 Mayıs 2012       Mesaj #24
hyryenr - avatarı
Ziyaretçi
Biri var adı batuhan. bir ara çıktık ama sonra bağımız koptu geçen gün babasını gördüm. babası bizi birbirimize yakıştırıo biz fırındaydık bana aha benim gelinim de geldi dedi benim o sırada artistliğim tuttu naptığımı şaşırdım kulaklarım kızardı ve ertesi günü fırına gittiğimde satıcıya dün olanları unutalım dedim ama bu konuyu konuşurken kendimi kabetmişim ve ekmekleri unutuyodum adam hatırlatmasa almayacaktım sizce aşıkmıyımMsn Embarrassed
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben daha 16 yaşımdayım ve sınıftan birini çok sevdim ve halada çook seviyorum can dündar beyin tüm dediklerini yaşadım o benim herşeyim aynı zamanda ben onun hiçbişeyiyim... o şu anda türkiyede değil gitti ama bizim sınıftayken hp bana bakardı bende bakınca çevirirdi kafasını ve gülerdi Msn Grin çok tatlıydı onu bir kez daha görmeyi o kadar istiyorumki ama snırım bidaha görüşemicez onu çok özledim keşke geri gelse gelse ve benim sevgili olmasına gerek yok sadece eski erinde otursa bazen o sıraya bakıp onu düşünüyorum bu çok acı verici ona kadar aşka inanmazdım ama o herşeyi unutturdu sadece onu düşünmek istiyorum ben onu öok seviyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben burda yazanların hepsini yaşıyorm hemde eksiksiz cokk gec artıkk bu duygu herneyse insana herşeyi yaptırıyoorr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben eski sevgilimi sevip sevmediğimi bilmiyrm ama hep aklımda o var gece uyurken bile o geliyor aklıma başka biri değil ama onunla tekrar çıkmak istemiyorum sence ne yapmalıyım Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben önceden abim gibi olan birini gördüm dün uzun zamandır görmüyordum yani 5,6 yıldır şimdi onu görünce ne yapacağımı bile bilemiyorum göz göze gelince içim de büyük bir patlama oluyor sanki daha önce kalbim hiç atmamış ta şimdi atmaya başlamış gibi hissediyorum o kadar hızlı atıyor ki sesini duyuyorum sanki kalbimin gülümseyince içim kıpır kıpır oluyor ona arkamı dönsem bile bana baktığını fark ediyorum sanki ona bakmak bambaşka bir duygu zaten şimdiye kadar çok kişi ile çıktım ve birçok kişiden hoşlandım ama hiçbirisi böyle değildi onun yanına gitmeye korkuyorum fakat hep onunla olmak istiyorum hep onu düşünüyorum başka hiçbir şey ilgilendirmiyor sanki beni onunla nasıl konuşacağımı bilemiyorum o kadar acayip ki böyle bir şey ne olabilir mi gerçekten aşık mıyım değil miyim çok merak ediyorum onunla uyuyup onunla uyanıyorum başkalarının söylediklerini bile anlayamıyorum bu gün face de bi kızla gördüm ve ne olduğunu anlamadan ağlamaya başladım ne yapacağımı hiç bilmiyorum lütfen cevap yazın...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN 4 YILDIR BİRİNİ SEVİYORUM ONU HER GÖRDÜGÜMDE DİLİM TUTULUYOR YÜREGİM ATIYOR ONU AKLIMDAN SANİYE OLSA ÇIKARTMIYORUM HEP AĞLIYORUM ONUNLA İLGİLİ RÜYA GÖRÜYORUM VE GERÇEKTE OLMASINI İSTİYORUM SİZE BEN AŞIK MIYIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya biris var herkese ondan bahsediyorum aklımdan çıkartamıyorum yaşı bende bayağı bi büyük ama yinede ona olan hislerimhiç bitmiyor lütfen bana yardım edin lütfen