Arama

Nasıl yumruk atılır? - Sayfa 16

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Haziran 2015 Gösterim: 133.679 Cevap: 187
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2012       Mesaj #151
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yumruk atma teknikleri nasıldır sayabilirmisniz..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2012       Mesaj #152
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler omurge dik on bacak onde yani sol bacak tabi sağlaksanız çok kasmadan sıktıgınız yumrugu vurun pişman olmazsınız
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2012       Mesaj #153
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
wing chun veya boks a gidenler daha iyi bilir ama bence
1-öne 5kg lik dambıl ile başlaın ilk hafta günde 20kez sonra 30-50
2-şınav çekin
3-omuz açma hareketleri
4-bir dövüş sanatı kursuna gitmek iyidir kavgada stres-heyacan azalır güven artar
5-boks-kickbox a gitmiycksnz kum torbasına vurun ama bilek çıkmaları olabilr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2012       Mesaj #154
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
triceps kaslarını güçlendir gerisi gelir zaten
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2012       Mesaj #155
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sa Ben sana Aşamalarını Söleyım kardesım
1. Asama Kollarını Açman Lazım Agırlık Halter kaldırman lazım Bulamadın mı 5 Kiloluk Su Bıtonlarını Gun de en az 50 kere kaldır.
2.Asama Egzersız YApacaksan Kendını Cekebılıyormusun Kı saglam yumruk atacan Öle degılme O kollar Senı Cekmesı Lazım Barfix Cek Sınav Cek Kollarını acabıldıgın kadar YAna acarak Cekersen Yumruk Atarkende Rahat Esnetebılrsn Kollarını
3. ASama Kum Torbası al 1 Tane Alabılıyormusun Evde Yastık vardır heralde HApıya Yada Duvara YAsla 1 seyle Ona Yumruk At 4 parmagını sık BAs parmagın isaret parmagınla orta parmagınn ıcden degıl dısdan ustune koy Ve yumruk atarken Kollarını iyice KAs Sıkarak At Yumruk Atmadan Öncede 2 Kere Dusun. SAygılar Salih K.ç.Li.!!!!
KOLLARI GELISTIRMEDEN SAGLAM YUMRUK ATMAN IMKANSIZ GIDEBILIYORSAN BADİ YAPAN SPOR SALANLARINA GIT GEM VUCUT HEM KOL KASI YAAPARSIN BAKLAVA GOBK YAPARSN BZIIM BURDA 50 60 TL SPOR SALANLARI EN BABA YERLER .) bn 40 TL ye Gıdıyorum .
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2012       Mesaj #156
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
adamın kulağının arasında top gibi bir kemik vardır mesela o kemiğe vurur sanız çocuk size yumruk atsa bile gelmez çünkü; gücünü alamaz ve gözleri şaşar size yumruk sıyırı ve siz de onun boşluğuna vurursunuz ve çocuk düşer ve kalkamaz sonra TABANA KUVET kaçın....... Msn Tongue
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
cemgül - avatarı
cemgül
Ziyaretçi
3 Aralık 2012       Mesaj #157
cemgül - avatarı
Ziyaretçi
mesela saniyede 3 yumruk atıyosak onu 4 5 yapmak için napmamız gerek bide tüm gücümüzle yumuğumu çok hızlı atamıyorum yavaş gidiyo tüm gücümle en fazla 1 2 yumruk atabiliyom saniyede 4 5 yumruk atabilmek için napmalıyım size tüm gücümle yardım ederseniz sevinirimMsn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
diabloazul - avatarı
diabloazul
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012       Mesaj #158
diabloazul - avatarı
Kayıtlı Üye
Tüm bunlar olmazsa en iyi teknik;
Tüm gücünüzü toplayıp sağ yada sol ayağınızda hafif esneme hareketinden sonra tabana kuvvet kaçmaktır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2012       Mesaj #159
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1 yil thai box 3 yilda mma yaptim amerikada halada yapiyorum eger yumrugunuzu hizlandirmak istiyosaniz kucuk agirliklarla hizli calismanizi oneririm bu yumruk hizinizi arttiracakdir yumruguna simdide kuvvet lazim bunun icinde ayaginizi yere saglam basmalisiniz belinizinde kuvetli olmasi lazim simdi diceklerki belin ne onemi var arkadaslar bel kasi sizin hizli donmenizi saglar yani yumrugunuz yumrugunuzla birlikde sirtinizi kullanarak yumruk atin geriye kol omuz gogus kaslari kalir eger altan yumruk atmak istiyosaniz kanat kaslarinizinda saglam olmasi lazim ve yumruk atarken nefesinizin 3de 2sinide verin peki diyelimki adami bi yumrukda yikmak istiyorum ne yapmaliyim adamin neresine vurmaliyim hemen soyliyeyim kafaya goze degil ceneye vurmalisiniz ceneye saglam vurursaniz adami pert edersiniz dengesizlesir cok yumruk yedim ordan biliyorum biz mesela adami yere dusurdugumuzde macda suratindan ziyade cenesine vururuz belli bir sure sonrada adam dengesizlesir ve bayilir Msn Happy kum torbasi yumruklamak cok iyi hem reflexsiniz gelisir hemde kuvvetlenirsiniz yardimci olabildiysem ne mutlu bana Msn Happy)
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ahmet enes - avatarı
ahmet enes
Ziyaretçi
14 Aralık 2012       Mesaj #160
ahmet enes - avatarı
Ziyaretçi
Eller Sıkılır Yumruk Yapılır Yumruklara Tükürülür "YA ALLAH" Denerek Vurulur