Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ağustos 2017  Gösterim: 47.492  Cevap: 34

İnsanlarla iletişim kurarken yüzün kızarması nasıl önlenebilir?

Misafir
4 Aralık 2012 14:10       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar hepinizin haklı tarafları var ama bu konuyu tam olarak anlayabilmek için biraz daha araştırmak gerekiyor çünkü bu konu klinik bir vakadır kafanızda; kızarma duyguzunu %20 kadar yenebilirsiniz geriye kalan asıl kısmı bir hekimden yardım almadan yenmek nerdeyse imkansızdır.bu bir hastalıktır örneğin sivilce çıkması gibidir siz kafanızda istediğiniz kadar çıkmayacak deyin o o yine çıkacaktır ancak bir uzmandan yardım alınca bunu aşabiliriz.hayırlı günler herkese
Sponsorlu Bağlantılar

Misafir
19 Aralık 2012 21:38       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu konuda ETS ameliyatı da bir çok kişide bir işe yaramıyor bilginiz olsun. ben ve benim gibi ameliyat olan 2 kişi faydasını görmedi maalesef
Misafir
4 Haziran 2013 01:33       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bendede var ya napıcam bilmiyorum birde bak yine kızardı diyince daha cok kızarıyorum ve sıcak basıyo napıcamı bilemiyorum bi oneriniz varsa yazın nolur Msn Sad

o sorundan bende de var utanma ile ilgısı oldugunu düşünmuyorum.çoğu kişi utanıyorsun o yuzden oluyor dıyor.hiç beklenmedık anda oluyor bnde bir kaç sanıye surup gidiyor o an sıcak basıyor bnı vucudumda karıncalar dolanıyor sankı . aynı dertten yardım beklıyorz anlayacağınMsn Sad
Misafir
14 Ağustos 2013 15:18       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben erkeğim karşı cinsimle konusamıyorum 15 yaşındayım daha ama kızarınca bak kızardı diyorlar daha beter kızarıyorum sıcak basıo herkez bana bakarsa ağlıcak duruma geliorm .s Msn Sad
Misafir
20 Aralık 2013 19:57       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb yüzüm çok kızryo ve napacagımı bilmiyorum birinden konuşmaya gelemiyor kızardgım zamn biyerlere kaçmak istyrum bir tavsiyeniz varmı bide bende hormon bozuklugu var ondan kaynaklanıyo olbilirmi
Misafir
8 Mart 2014 22:43       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yüz kızarması herkesın basına gelebılır, beyaz tenlılerde daha cabuk bellı eder kendını. Yuzumun kızarması mahcup oldugumuzun, kucuk dusmenın korkusunun, ne dıcem dıye korktugumuzun yada kendımıze pek olmayan guvenımızın belırtısı olabılır. Bırseylerlerı yenmek için yasımız her kac olursa olsun muhtesem zamandayız, korkularımızın ustune gıtmelıyız yapamam dediysek yapmalıyız özgür ruhlu olmalıyız çünkü hayat kendındeki ufak sorunları dusunup uzulecek kadar uzun degıl. Bir gün gelicek ve yaptıgımız seyler ıcın degıl yapmadıgımız seyler ıcın pısman olucaz, daha cok seyler hıssetmeye calısalım
Misafir
23 Mart 2014 03:14       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben de beyaz tenli ve sarışın biriyim ve sadece utandığımda değil kızdığım heyecanlandığın vb durumlarda da oldukça fazla kızarırım ve by durumlardan nefret ederim. Ama bence doğru nefes almanın çok önemi var mesela derin ve doğru nefeslerle heyecanınızı ve kalp atışlarını kontrol edebiliyorsunuz dolayısıyla kızarma da azalıyo çın
çunky kalp atışları da sakinleşiyor. Bi deneyin derim
berks26
30 Mart 2014 13:25       Mesaj #28
berks26 - avatarı
Ziyaretçi
ben çok az fondoten sürüyorum kızarıklık olan yerlere pek belli olmuyor. hatta yatmadan önce sürdüğüm oluyor hiç anlaşılmaması için ama bunun zararları olabilirmiş cilde( bana pek olmadı) zararlarını veya etkilerini araştırırsınız eğer kullanacaksanız. erkek olarak bu tarz ürünleri kullanmak biraz zor oluyo ama yapacak bişeyde yok, dediğim gibi pek anlaşılmıyor kullandığınız.
Misafir
12 Mart 2015 20:02       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN KIZIM HEMDE GENÇÇ OLCAM AMA BEN ÖYLE HİSETMİYORUM BENİM YAŞITLARIM HİÇ UTANMIYOO YA BEN BIKTIM ARTIK YEMİN EDİYORUM DAHA 16 YAŞINDAYIM YAAAAAAA 16 GENÇLİĞİM GİDİYORR HAYLA ÇOK UTANGACIM EVET ANNEMİN YÜZÜNDEN 4 SINIFA KADAR OTURDUĞUM YER CADDE İDİ TAŞINDIK HAYLA CADDE ANNEM BENİ HİÇ SOKAĞA ÇIKARTMAZDI 5 SENE KADAR VE ASOSYALLEŞTİM ŞİMDİDE ÇIKARMIYO BENİ KAÇIRIRLARMIŞ FELAN SANKİ TEK HEDEFLERİ BENİM ÇOCUKLUĞUMUDA YAŞAYAMADIM DAHA 5 YAŞINDAKİ YİĞENİMİ KISKANIYORUM AĞLAYASIM GELİYO O NE KADAR ÖZGÜR BU YAŞTA TABİ KÜÇÜKKEN BÖYLE DEĞİLDM AMA İÇİME KAPANIKTIM HERKES TENEFÜSE ÇIKARDI BEN Bİ KÖŞEDE BEKLERDİM HOCA BENİ ÇOK SEVERDİ O ZAMAN YÜZ KIZARMAM FİLAN YOKTU HER GÜN AĞLIYORUM BUNLARI YAZARKEN BİLE BEN YARDIM İSTEMEYECEĞİM KİMSEDEN BİLİYORUMKİ BENİMKİSİ GEÇİCEK CİNSTEN DEĞİL İNSANLARLA KONUŞMAKTAN,YÜRÜMEKTEN,YÜZ YÜZE GELMEKTEN ÖZELLİKLE ERKEKLERDEN VE KIZ DA OLSA YANINDA EREKEK VARSA BİLE KIZARIYORUM İSTEMDIŞI ALLAHIMA HERGÜN YALVARIYORUM GEÇMESİ İÇİN ANNEMİ ASLA AFFETMİYCEM YEMEK YERKEN BİLE KIZAR KIZAR KIZ BİLE OLSA KIZARIYORUMM ÇÜNKÜ 5 SENE BEN ANNE BABAM KHARİÇ KİMSEYLE YEMEK YEMEDİMM ANNEM BANA UTANGAÇ DEĞİLSİN DİYOR ANLAMAZ AMA BENİİ O ANKİ ÇARESİZLİKLERİMİ HOCA TAHTAYA ÇIKARICAK DİYE YÜREĞİM KOPUYO KALBİM GÜM GÜM ÇARPIYO VE EN ÜZÜLDÜĞÜM NOKTA HİÇ SEVGİLİM OLMADI OLMUYCAK TAA KİM YANINDA YÜZÜ KIZARAN Bİ KIZ ARKADAŞI OLSUN İSTERKİ? SİZE SORUYORUM ? LÜTFEN BU YAZIYI OKUYAN NOKTA BİLE KOYSA YETER YETERKİ DERTLERİMİ ANLATTIĞIMDA BENİ DİNLEMİŞ BİRİLERİNİN OLMASI BENİ SEVİNDİRİR BEN ALLAHTAN BAŞKA HİÇ KİMSEYE UUTANGAÇLIĞIMI SÖYLEYEMEM ANNEM ŞİMDİDEN BENİ BÜYÜYÜNCE EVLENDİRME PLANLARI KURDU BENDE DİYORUM Kİ BEN EVLENEMEM SONRA GÖZLERİM DOLUYOR ANNEMDE NİYE KIZIM DİYOR BENİ KİMSE ALMAZ DİYORUM GÜZELLİK KONUSUNDA İDARE EDERİM ÇİRKİN DEĞİLİM AMA BENİ ÇİRKİN Bİ KIZA DEĞİŞE BİLİRLER SIRF UTANGAÇLIĞIMDAN YA BEN NASIL HERKESİN ÖNUNDE EVLENİRKE EVET DİYİCEM NASIL DANS EDİCEM YOK VALLAHİ YAŞAMAK İSTEMİYORUM YAŞARKEN ÖLÜYORUM OKUDUYSANIZ LÜTFEN BİŞEY YAZIN .....
Misafir
9 Nisan 2015 19:33       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Insan kendini yanlız hissediyo ama aslında öyle değil. Ben bu 16 yaşındaki arkadaşa çok üzüldüm okadar takma. Eğer korkularının üstüne gidemezsen yenemezsin onları. Üstüne yapışıp kalırlar. Umarim aşarsın bu durumu başkaları için hayati kendimize zehir ediyoruz aman onlar ne der? ne düşünür? Bu hayat bizim aslında kime neeee!!!

Hızlı Cevap

Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç