Arama

w.cn uzantılı adrese ait posta kutusunun açılmamasının nedeni ne olabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Temmuz 2015 Gösterim: 11.153 Cevap: 30
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim e-mail adresim @w.cn şekLinde bu zaman kadar bi problem yoktu ama 2 gündür posta kutusu kapalı neden oldugunu biLmiyorum yardım..
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
Alıntı
cLewra adlı kullanıcıdan alıntı

Değerli MsxLabs üyeleri,

Sponsorlu Bağlantılar
Nedenini bilmediğim bir sebepten ötürü uzun süredir girmediğim @w.cn uzantılı mail adresime outlook.com üzerinden ulaşmak istediğimde benden cep telefonuma gelen kodu girmemi istiyor. Kodu girmeme rağmen "Bize aşırı korumacı diyebilirsiniz, ama ........@w.cn uzantılı mail adresinin sizin olduğunu doğrulamanız gerekiyor" diyerek bana bir doğrulama maili gönderdiklerini bu doğrulamayı yapmam gerektiği yazıyor (cep telefonuma gelen kodla doğruladığım halde) Ben gelen kutusuna ulaşamıyorum ki maili doğrulayayım? Anlamıyorlar ne yazık ki. 3 gündür tüm internet sayfalarında araştırıyorum fakat hiçbir yöntem işe yaramadı. İçinde önemli bir yere kayıt olduğum bilgiler olmasa bu kadar takmam fakat almam gerek mail var. Aldığım hatayı ek olarak yüklüyorum. Şimdiden ilgileneceğinizi düşünüp teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

İyi forumlar.

Konuyla ilgili doğrudan Microsoft teknik destek ekibine ulaşmak için bu formu doldurun: Microsoft Hesabı Desteği - Windows Yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende aynı problemle karşı karşıyayım.Sanırım hotmail bu adresleri kapattı.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
@w.cn uzantılı mail adresimde E-posta simgesine tıkladığımda Outlok açılıyor. Sign In yada Sign In adresinden giriş yaptığımda şu yazı çıkıyor adszen . Lütfen yardımcı olurmusunuz ?
KaOs89 - avatarı
KaOs89
Ziyaretçi
29 Ekim 2009       Mesaj #4
KaOs89 - avatarı
Ziyaretçi
ewet aynı problem benmde başıma geldi önce e-postalara giremedim sonra aynı hesabı kapatıp tekrar aldım 2 gün girdim bu sefer hotmailden mail geldi bu uzantılı mail hesabı kullanamazsınız gibisinden mecbur yeni adres aldım Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar çok sinir bozucu bi problemim var w.cn uzantılı bi hotmail hesabım var aynı zamanda msn olarak da kullanıodum 1 haftadır falan e-mail simgesine bastığımda ve mail.live.com dan girdiğimde hesabıma gelen kutunuz henuz yoktur lutfen kayıt olun diyor ne yapmam gerektiğini bilen lütfen sölesin çıldırıcam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birisi lütfen yardım etsin e-posta kutusu açılmıyor diyor Lütfen yardım edinnnn ne yapmam gerekiyor?
yesimciwciw - avatarı
yesimciwciw
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #7
yesimciwciw - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

@w.cn uzantılı mail adresimde E-posta simgesine tıkladığımda Outlok açılıyor. Sign In yada Sign In adresinden giriş yaptığımda şu yazı çıkıyor adszen . Lütfen yardımcı olurmusunuz ?

aynı problem bendede war we napcamı bilmiyorum Msn Sad(((((
black_knight - avatarı
black_knight
Ziyaretçi
9 Mayıs 2010       Mesaj #8
black_knight - avatarı
Ziyaretçi
yeni w.cn adresi açtım açılıyor ama ekleyen kişiler bana gelmiyor cevrim içi olanları göremiyorum..yani hiç bir faliyet yok sadece açılıyor ..neden??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim @w.cn de açılmıyor dün itibariyle daha giremedim hepimizin başı saolsun araştırmalarıma göre bi daha düzelmeyebilir şimdiden hazırlıklı olun benimde birçok kayıtlı hesabım boomladı o yüzden @w.cnler kitlendi...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de yaklaşık 2 senedir kullanıyorum @w.cn li hesabımı dün den beri giremiyorum ama diğer hesaplarım açılıyor sanırım kapandı bu tip msn ler Msn Sad

ha bi de benim msn live acılmıyor PC de bulunan en eski msnle acıyorum msnmi wlive da "kişi listeniz kullanılır durumda deil diyor bunun çözümünü bilen yardım etsin lütfn???