Arama

Okul değiştirme şartları nelerdir? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ağustos 2015 Gösterim: 92.863 Cevap: 174
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2011       Mesaj #101
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamın aleyküm arkadaşlar ben metem anadolu meslek lisesine gidiyorum ama ben anadolu teknik liseye gitmek istiyorum bilişim teknolojileri bölümüne mümkünmü bu çok istiyorum :'(
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2011       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sağlık meslek lisesine gidiyorum ikinci sene anadolu lisesine geçme ihtimalim var mı ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2011       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
10.sınıfa gidiyorum okulumu değiştirmek istiyorum başka okula geçme hakkım warmı ? başka okula geçince yine 10.sınıftanmı başlıcam ?
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
10 Ekim 2011       Mesaj #104
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

10.sınıfa gidiyorum okulumu değiştirmek istiyorum başka okula geçme hakkım warmı ? başka okula geçince yine 10.sınıftanmı başlıcam ?

11.sınıfa kadar alan değiştirme hakkın var ama 10.sınıfın ve 11.sınıfın ilk bir ayı içerisinde bunu yapabilirsin.

ayrıca aşağıdaki link'i inceleyiniz.

http://www.memurlar.net/haber/43509/

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2011       Mesaj #105
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
10.sınıfı başka yerden okuduğum için başka okula geçmek istersem o geçeceğim okul kayıt parası alırmı okula kaydlmam için ..?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2011       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben düz lisedeyim sağlık meslek lisesine geçmek için ne yapmalıyım ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2011       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ticaret meslek lisesi 11. sınıfa geçtim okulumdan memnun değilim endüstri meslke lisesine geçem istiyorum geçme imkanım varmı...
MurtaZaaa - avatarı
MurtaZaaa
Ziyaretçi
22 Ekim 2011       Mesaj #108
MurtaZaaa - avatarı
Ziyaretçi
Benm aslında sbs puanım sağlık mesleği tutuyordu ama ilçedekini rehberlik hocam oryı yazma ticaret meslek ve anadoluyu yaz dedi ve bana 30 kişilik sınıflarda ders gör ilk sonra 2.sene geçersin dedi.Şimdi ağlık mesleğe ticaret meslekten geçiş olmuyormuş çnkü 4 tane sağlık dersi görüyorlarmış.Olsun sağlık olsun giden gitti ama bn ticate meslek lisesinin andalou bölümümndeyim bilişim teknolojileri.Bu sene 9.sınıf olduğumuz için ders işlemedik birdahaki sene yani 10sınıfta anadolu bölümündeki muhasebeye geçebilirmiyim.(kontenjan boşsa.)Şimdidenn tşkrler.
MurtaZaaa - avatarı
MurtaZaaa
Ziyaretçi
22 Ekim 2011       Mesaj #109
MurtaZaaa - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ben düz lisedeyim sağlık meslek lisesine geçmek için ne yapmalıyım ?

Bildiğime göre geçiş yapamssın çünkü bende ticaret meslek lisesindeym ve olmuyor.Nedeni İse onlar bu sene 4 tane meslek dersleri görüyor ve okullar denk değil ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2011       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben meslek lisesi ögrencisiyim bilişim teknolojileri alanında okuyorum , ama kız meslek lisesinde cocuk gelişimi okumak istiyrum , gittim konustum almıyoruz dediler dogrumu ?
,