Arama

Okul değiştirme şartları nelerdir? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Ağustos 2015 Gösterim: 92.936 Cevap: 174
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2011       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 9. sınıfa geçtim ve ferislide bi anadolu liseisni kasndım fakt başka bi okula puanımda yetiyo ama yedeklerindede 11. sırdayım nasıl geçiş yapablrm çoktn kayıt oldum ama lütfen yardımcı olurmunus
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2011       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mben aydın adnan menderes yuksek meslek okulundan sakaraya yuksek meslek okuluna nasıl gece bılırım boyle bır ıhtımal var mı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2011       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben füruzan sadıkoğlu i.ö.o da okuyorum 7. sınıfa geçtim ama okulumu ragıp akın i.ö.o olarak değiştirmek istiyorum okul değiştirme şartları nedir ? formamı da değiştirmem gerekir mi füruzan mı güzel ragıp akın mı ? ragıp akın ın öğretmenleri iyi mi ? şimdiden teşekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2011       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkaşlar ben ortalamam 44.80 2 dersim zayıf sınıf gectimmii?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2011       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben endüstri meslek lisesinde okuyorum 10.sınıfta kaldım ticaret meslek lisesine geçme imkanım var mı ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2011       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben imam hatip lisesine kayıt yaptım 10. sınıfta düz lisesye geçmek istiyorum şartları neler? acill
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2011       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben elif açık öğretim imam hatip lisesinde okuyom şuan 3.sınıftyım Gebzeye yerleştik ve ben yüz yüze eğitimi mi gebzeye almak istiyom benim kaydımda of imam hatip lisesinde nakil isteniyo benim gebzedeki yüz yüze eğitimim Ekim ayıda başlıycak nasıl nakil alacağımı bilmiyom of imam hatip lisesini aradım ama cevap alamadım bana yardımcı olsanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2011       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 9.sınıfta kaldım bu yıl ikinci senemi okuyorum okul değiştirmek istiyorum bunun için farklı şeyler söleyenler oluo okul değiştirebiliyor muyum hakkım varmı bilgi verir misiniz lütfenn !!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2011       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 9.sınıfta kaldım bu yıl ikinci senemi okuyorum okul değiştirmek istiyorum bunun için farklı şeyler söleyenler oluo okul değiştirebiliyor muyum hakkım varmı bilgi verir misiniz lütfenn !!!
rack_seda@hotmail.com bilgilerinizi bekliyorum lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2011       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 9 sınıf öğrencisiyim okulumusevnedimm ne zamana kadar okulumu değiştirebiliriimm