Arama

Bilgisayara format attım ses gelmiyor yardımcı olur musunuz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Haziran 2016 Gösterim: 95.374 Cevap: 61
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nolur yardımcı olun! ben bilgisayara format attım her seyi hazır sesi felan ama bir türlü ses çıkmıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayara format attırdım, şimdi masaüstünde sağ alt tarafta ses denetimi işareti yok. Ne yapmalıyım acaba?
Şimdiden teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha arkadaşlar bilgisayara format attm pc deki şarkılarda fln ses var ama faceden videolarda ses gelmio film izlicm internetten ses yok ne yapmalıym acil yardım pls
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarıma format attım. Ses çıkmıyor. Sesi nasıl tanıtabilirm? Bana ne önerirsiniz. Çok acil yardım. Ses nasıl çıkar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana da oluyor yardım edin
pesimist - avatarı
pesimist
Ziyaretçi
5 Haziran 2011       Mesaj #16
pesimist - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Dehşetaliminyum adlı kullanıcıdan alıntı

Formattan sonra ses gelmediyse Hoparlörünüz tak/çalıştır özelliğine sahip değildir.bundan dolayı Bilgisayarınızı alırken size verilmiş olan CD'ye yüklemenizgerekir. Eğer CD'niz yoksa ses programı için gerekli Programın SETUPını indiremeniz gereklidir.Setup IDsi için denetim masasında bulanan isimlerin setupları gereklidir

.
AkyroZ - avatarı
AkyroZ
Ziyaretçi
5 Haziran 2011       Mesaj #17
AkyroZ - avatarı
Ziyaretçi
eğer ses gelmiyorsa anakart cd sinin verilmiş olması lazm ondaki driverları yükleyin tek sebep budur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hocam pc ye yeni format attık ama ses yok girişleri teker tekr denedim ama ses yok ltfn tardım edin tşklr
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
28 Haziran 2011       Mesaj #19
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

hocam pc ye yeni format attık ama ses yok girişleri teker tekr denedim ama ses yok ltfn tardım edin tşklr

Tipik format sonrası sorunlardan biridir ama endişe etmeyin.

Yapmanız gereken ana kartınıza ait ses suruculerını yuklemek.
Bunu yapa bilmek için ya elinizde anakartınızın sürücü cd sinden yada ana kartınızın markasına ait üretici firmanın sitesinden zahmetsizce indirebilirsiniz.
Ana kartınızın markasını ve serinosunu bilmiyorsanız kasanızın kapağını açıp ana kartın seri ve markasını pratik yoldan görebilirsiz..
Örneğin: Asus p4 800 gibi yazar. Asussa ASUSTeK Computer Inc. gibi o markanın web sitesini ziyaret edin ordan donanımınıza uyan ses driverlarını indirip kurun.

Olmadı beceremedim derseniz ana kartınızın marka ve modelini buradan bildirin yardımcı olalım.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarıma format attrdım suan ses sistemim gorunmuyor ne yapmam lazım açıl cvp istiyorum lutfen. simdiden kolay gelsın