Arama

Sanatçı olmak için çalışmak yeterli midir, yetenek de gerekir mi? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Aralık 2014 Gösterim: 69.837 Cevap: 157
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı duruma bn de düştüm bu konuda araştırma yapıyorum Bilen varsa lütfen rapor halinde yazsın
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir prenses - avatarı
Misafir prenses
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #22
Misafir prenses - avatarı
Ziyaretçi
mesele kolayı değil zoru savunabilmektir herkez bilir yeteneksizden sanatçı olmayacağını
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
bıkkın - avatarı
bıkkın
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #23
bıkkın - avatarı
Ziyaretçi
yazar olmak için çok çaba gerekir mi peki ????????
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanatçı olabilmek için önce yetenekli olmak lazım gerisi önemli değil sallla gitsinnnnnnnnn boşverrrrrrrrrr
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SANATÇI OLMAK İÇİN ÇALIŞMAK YETERLİ DEĞİLDİR YETENEĞİNİN OLMASI DA GEREKİR.(mesala oyuncu olacaksan tiyatroculuk yeteneğin yüksek olması gerekir) ya da (şarkıcı olmak için iyi bir sesin olması gerekir) veya (ressam mı olmak istiyorsun?iyi resim yapman gerekir)zaten bu tür isteklere karşı bu tür yeteneklerin varsa çalışmana bile gerek yok.çünkü sen o işi isteyerek yapıyorsan zaten o işe karşı yeteneğinde var o yüzden başarılı olursunMsn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanatçı olmak için yetenek önemlimidir
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
özlem35 - avatarı
özlem35
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #27
özlem35 - avatarı
Ziyaretçi
Sanat kesinlikle bir yetenek gerektirir. Eğer sesiniz kötüyse çok güzel şarkı söyleyemezsiniz. Sesiniz iyiyse kulağınız kötüyse tempoyu şarkıyı takip edip doğru şarkı söyleyemezsiniz. Evet bunların eğitimleri var ve mankenler şarkı falan söylüyorlar sesleri kötü olsa bile fakat gerçek anlamda kalitesiz işler ortaya çıkıyor. Birtek sanatçılığı şarkıcılık olarak görmüyorum örnek vermek istedim. El sanatlarına yatkın değilseniz eğitimle bir yere kadar ilerlersiniz. Yetenek gerçekten çok çok önemlidir sanat için.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yetenek daha önemlidir çünkü bir insanda doğuştan yetenek vardır ama çalışmak daha sonradan da gelebilicek birşeydir
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence yetenek önemlidir çalışarak olunmaz
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir kişi sanatçı olmak istiyorsa, ne kadar çalışırsa çalışsın bunu ufak bi yeteneği olmadan başaramaz. sadece yetenek gereklidir demiyorum ama ;insan yapacağı şey doğrultusunda da ne kadar çalışırsa çalışşın bunu asla başaramaz. Yetenek her insanda bulunur ama farklı yönlerde.. insanlar yetenekleri sayesinde büyük başarılara imza atar. örnek verecek olursak ressamlığı düşünün ; bir insan ressam olmak istiyor ve bunun için çok çalışıyor. bu insan ne kadar çalışırsa çalışsın , bir yetenek sahibi olmadıkça bunu asla başaramaz. ama güzel resim yapma yeteneğine sahip birini düşünelim. bir iki deneme sayesinde zaten yeteneği ortaya çıkar ve çok iyi yerlere ulaşır; büyük başarılara imzasını atar.. sanat için sadece yetenek de önemlidir demiyorum ama bunun çok büyük bir kısmında yetenek vardır. katkıda bulunabildiysem sevinirim Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.