Arama

Cep telefonu önerir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Temmuz 2013 Gösterim: 5.002 Cevap: 16
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iki telefon arasında kaldım samsung s3353 mü nokia 5800 mı hangisi daha kaliteli söleseniz sevinirim
EN İYİ CEVABI The Unique verdi
Telefon Karşılaştırma | Mobiletişim sitesinden telefonları karşılaştırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
En uygun fiyatlı tavsiye satış sitesi: Ucuzu.Zahmetsizal.com
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2011       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Telefon Karşılaştırma | Mobiletişim sitesinden telefonları karşılaştırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
En uygun fiyatlı tavsiye satış sitesi: Ucuzu.Zahmetsizal.com
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen CrasHofCinneT; 3 Nisan 2012 13:36 Sebep: Tavsiye satış sitesi eklendi.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
nazik prenses - avatarı
nazik prenses
Ziyaretçi
18 Mayıs 2011       Mesaj #3
nazik prenses - avatarı
Ziyaretçi
hiç önermem beyni 4 dkda 1 derece ısıtıyomuşMsn Thinking
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba !

ben size telefon kaç yılında icat edilmiştir ? veya kim icat etmiştir gibi bir soru sormayacağım ben telefonumu değiştirmek istiyorum ilk önce turkcell reklamında çıkan c3 telefonunu beğenmiştim ama sonra bazı bazıları al dedi bazıları bi kusur buldu halbuki ben o telefonu çok sevmiştim şimdi ise aradığım özelliklerde bi telefonu bulamıyorum daha doğrusu nerede arayacağımı bilmiyorum sizin bir tavsiyeniz var mı yani site olarak nereyi araştırırsam o düşündüğüm nitelikte bir telefona yaklaşık olarak bulmuş olurum
size bir şey diğeceğim bunu bir cümle olarak algılamayın lütfen...

benim istediğim şudur arkadas "bi siteyi sırf aradığım bir telefonu bulmak için teker teker o sitedeki bütün telefonlara bakmıyım ciddiyim bu kadar vaktim yok bu yüzden aklımda bi telefon ossun araştırıyım o telefonu çıt diye alıyım ossun bitsin temiz ossun iyisi ossun

veeeee sonnnn
dinlediğiniz için tşşkler.......daha doğrusu okuduğunuz için teşşkler.......
.
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
25 Haziran 2011       Mesaj #5
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba !

ben size telefon kaç yılında icat edilmiştir ? veya kim icat etmiştir gibi bir soru sormayacağım ben telefonumu değiştirmek istiyorum ilk önce turkcell reklamında çıkan c3 telefonunu beğenmiştim ama sonra bazı bazıları al dedi bazıları bi kusur buldu halbuki ben o telefonu çok sevmiştim şimdi ise aradığım özelliklerde bi telefonu bulamıyorum daha doğrusu nerede arayacağımı bilmiyorum sizin bir tavsiyeniz var mı yani site olarak nereyi araştırırsam o düşündüğüm nitelikte bir telefona yaklaşık olarak bulmuş olurum

Alıntı

size bir şey diğeceğim bunu bir cümle olarak algılamayın lütfen...

benim istediğim şudur arkadas "bi siteyi sırf aradığım bir telefonu bulmak için teker teker o sitedeki bütün telefonlara bakmıyım ciddiyim bu kadar vaktim yok bu yüzden aklımda bi telefon ossun araştırıyım o telefonu çıt diye alıyım ossun bitsin temiz ossun iyisi ossun

veeeee sonnnn
dinlediğiniz için tşşkler.......daha doğrusu okuduğunuz için teşşkler.......
.

Öncelikle almak istediğiniz marka telefonu belirleyiniz (nokıa,samsung...vs) o markanın web sayfasına girip menüden istediğiniz özellikleri işaretleyip seçebilir, bir çok alternatif bulabilirsiniz.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yeni bir telefon almayı düşünüyorum. c03 ün c05 den biraz daha pahalı olması dikkati mi çekti. sizce hangisini tavsiye edersiniz ?
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
29 Haziran 2011       Mesaj #7
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

arkadaşlar yeni bir telefon almayı düşünüyorum. c03 ün c05 den biraz daha pahalı olması dikkati mi çekti. sizce hangisini tavsiye edersiniz ?

İstediğiniz özelliklere sahip oluşu ve görünüm olarak gözünüze hangisi hitap ediyorsa onu seçmelisiniz.Telefonun pahalı olması çok iyi olduğunun göstergesi değildir.Sizin aradığınız özellikleri taşıyıp taşımadığı önemli olmalı.

Telefon modellerini > Telefon Karşılaştırma | mobiletişim sitesinden seçip özellikleri karşılaştırabilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Sen sadece aynasin...
Alper guz - avatarı
Alper guz
Ziyaretçi
6 Eylül 2011       Mesaj #8
Alper guz - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar herkeze
ben android bir telefon alıcam ama kararasızım butcem 800 tl onerılerınızı beklıyorum tesekkur ederım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

nokia c3 mu samsung s3353 mu ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

İkisi arasında kaldım yardım
fantaalp - avatarı
fantaalp
Ziyaretçi
9 Şubat 2012       Mesaj #10
fantaalp - avatarı
Ziyaretçi
yeni telefon alcam bilmiyorum sizce hangi model?Msn CryMsn EmbarrassedMsn SarcasticBıçak