Arama

Aile içi anlaşmazlıklarda nasıl bir yöntem uygulamak, ne yapmak gerekir?

Güncelleme: 21 Eylül 2015 Gösterim: 1.442 Cevap: 1
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
babam bana haksızlık yapıyor ben aıleme elımden geldınce gucumun yetınce ne ıstedılerse yapmaya calıstım gun geldı abımle bırlıkde ıs yapmaya basladık ve daha sonra annasamadık ayrıldık ayrılınca kotu olduk kotu olmamız yıne onlardan cıkdı yasamamı bıle dar ettıler ve su anda ıkı gun once abım ıcıp ıcıp benım dukkanıma gelıyo camımı cercevemı kırıyo ve ben babama soyluyorum babam bana ondan ayrıldım ıcın gıcık oluyo ve ben babama dıyorumkı baba nasıl olucak bu ıs bunun sonu nereye gıdecek kanmı akcak dıyorum babamda bana yıyın bırbırınızı vurun dıyo yanı kıscası su benım babam gecmıste ıckı ıcen karı kız hayatı olman kul hakkı yemıs bırıdır ve babamın derdı aklı fıkrı para ısteklerı bıtmıyo cok asırı pARa ıcın yapmıyıca sey yok bızı yanı abımle ıkımızı bırbırımıze dusuruyo abımde pısıkolejık tedavı goruyo babamda bunu koz olarak kullanıp benım uzerıme salıyo ben bu konuda ne yapabılırım bana yardımcı olursanız cok sevınırım
Sponsorlu Bağlantılar
cLewra - avatarı
cLewra
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2015       Mesaj #2
cLewra - avatarı
Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba. 2008'den beri MsxLabs kullanıcısıyım. Bir ara yaklaşık 6-7 ay giremediğimden aynı kullanıcı ismindeki hesabım silinmişti. Her neyse. Sizi bir aile gibi gördüğüm için sormak istedim, acaba ne yapabilirim diye. Ben beni zor durumda bıraktıkları ve kötü bir olay yaşattıkları için annem ve kız kardeşimden nefret ediyorum. Bu hiçbir zaman değişmeyecek. Babam kendi firması olan bir sanayici. Liseyi bitirdim fakat bu sene tekrar hazırlanmayı düşünüyordum. Şimdilik iş yerine gidip geliyorum. Bu süreçte de babam bana maddi ve manevi sıkıntılar çıkarıyor. Artık bunalmış durumdayım. Düşünün buraya yazana kadar neler yaşadım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bi iş kurayım desem, bilgi beceri ve tecrübe iş yeri açmaya yetecekten fazla var. (Ölçüler farklıdır lütfen bunu eleştirmeyelim tek sorun bu değil) Bu seferde sermayem yok. Bi işe gireyim desem, sermaye hiçbir zaman birikmez hep aylık masraflarıma gider. Artık aynı evde bile yaşamak istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Sponsorlu Bağlantılar
Yaptığım onca iyiliğin tek yanlışta unutulduğunu gördüğümden beri, kötü biriyim!