Arama

Facebook'ta güvenlik kontrolü sorunum var ne yapmalıyım? - Sayfa 2

Güncelleme: 14 Ekim 2014 Gösterim: 18.005 Cevap: 22
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook
'a girdiğimde lütfen güvenlik kodunu doğrula diyor lütfen yardım edin.....................
Sponsorlu Bağlantılar
doauzhuy - avatarı
doauzhuy
Ziyaretçi
12 Haziran 2012       Mesaj #12
doauzhuy - avatarı
Ziyaretçi
bence siz kendinize yeni bir face açın bunu çözümü yokmuş gibi görünüyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Güvenlik kontrolleri Facebook hesaplarının başkalarının eline geçmesini önlemeye ve spamcıları uzak tutmaya yardımcı olur.

Bu hesabın sahibi olduğunu doğrulamak için lütfen şu fotoğraflarda etiketlenmiş insanların kim olduklarını belirt. Soruların birinin cevabından emin değilsen, lütfen Geç'e tıkla.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla bunun için yapacak bir şey yok diyor sonrayine gel diyor ne anlam geliyor hesabı almıcam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
LÜTFEN SONUNA KADAR OKU VE YARDIM ET. BU DURUM BAŞKA BİR DURUM DİĞERLERİNDEN. LÜTFEN OKUYUN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

merhaba ben diğer her şey için bi fake face oluşturdum. ama şu yazı çıkıyor:

Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla.

Güvenlik kontrolleri Facebook hesaplarının başkalarının eline geçmesini önlemeye ve spamcıları uzak tutmaya yardımcı olur.

Hesabını doğrulamak için telefonunu kullan
Kullandığın telefon numarası sadece tek bir hesabı doğrulamakta kullanılabilir. Numaranı girdiğinde, Facebook hesabını doğrulamak için bir kod alacaksın. Telefon numaran sadece senin hesabını doğrulamak için kullanılacaktır ve iznin olmadan kimseyle paylaşılmayacaktır.

sonra da bir telefon numarası gir diyor. ben bir numara giriyorum ve karşıma şu yazı çıkıyor : Kısa bir süre içerisinde çok fazla sayıda kod isteğinde bulundun. Lütfen daha sonra tekrar dene. halbuki ben hiç kod isteğinde bulunmadım. ayrıca sms gelse bile görmem çünkü ben öyle heryere telefon numarası veremem. bu denetimi ortadan kaldırmam lazım.lütfen yardım!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Giriş Sonunu Bildirin | Facebook bu adresten bilgileri doldurun sorununuzu anlatın kimliğin isim kısmının ve doğum tarihinizin görünebildiği şekilde fotoğrafını çekin fotoğrafı yükleyin ordan mesajı atın!
Frey - avatarı
Frey
Ziyaretçi
14 Ekim 2012       Mesaj #17
Frey - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar ilk önce bu adrese giriyoruz Giriş Sonunu Bildirin | Facebook
ardından sorununuzu net bir şekilde açıklayın engellenen hesabın mail adresini girin ve kimliğinizin isim soyisim doğum tarihi net bir şekilde gözükür şeklinde bir fotoğrafını çekin diğer yerleri isterseniz elinizle kapatın sonra fotoğrafı yükleyin orda görürsünüz mesajı atın!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende ise Resimler geliyor güvenlik kontrolünü tamamla diyeeeeeeee ne yapmalıyımmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb.arkdşlr Facebook hesabım kilitlendi girişte güvenlik kontrolü var ordada telefona numarası istiyo bnde yazdm şimdide onay kodu istiyo oraya ne yazmalıyım bilen yrdmcı olurmu lütfen?
BURAK UYANIK - avatarı
BURAK UYANIK
Ziyaretçi
5 Mart 2013       Mesaj #20
BURAK UYANIK - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

facebook benden Lütfen güvenlik kontrolünü tamamlamamı ıstıyor ama facem kapatıyım eskı bır numarama kayıtlı sımdı numara yok ne olucak

SUAN FACEBOOKUM ACILMIYOR