Arama

Facebook'ta güvenlik kontrolü sorunum var ne yapmalıyım?

Güncelleme: 14 Ekim 2014 Gösterim: 17.992 Cevap: 22
eda125 - avatarı
eda125
Ziyaretçi
11 Aralık 2011       Mesaj #1
eda125 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba...
Hesabıma giriş yaptığımda Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla. diyor. Benim eski hattım kayıtlı olduğu için şimdide eski hattıma mesaj göndermişler ve ben mesajı göremediğim için hesabımı açtıramıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bende de var. Buna çözüm istiyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
EdaYrn - avatarı
EdaYrn
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #3
EdaYrn - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba...

Face'ime girmeye çalıştığımda böyle bir ekranla karşılaşıyorum ve kayıtlı olan numaranın hattı kayıp olduğu için mesajıda göremiyorum. Ne zamandır face'ime giremiyorum ve artık yardım almak istiyorum burdan numara değiştirme yolu var mı ya da bu kontrolü düzeltme yolu? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
186rg
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bendede aynı sorun var
OverShadows - avatarı
OverShadows
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #5
OverShadows - avatarı
Ziyaretçi
Facebook hesabım kilitlendi girişte güvenlik kontrolü var ordada telefona gelen kodu istiyo bende numara olarak kendi numaramı yazmamıştım başkasının numarasını yazdım oda bana kodu vermiyo hesabımı kod olmadan nasıl açabilirim ?
cgdmgungor - avatarı
cgdmgungor
Ziyaretçi
4 Şubat 2012       Mesaj #6
cgdmgungor - avatarı
Ziyaretçi
merhalar, facebook hesabıma giriş yapıyorum karşıma söyle birşey çıkıyor;

Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla.

Güvenlik kontrolleri Facebook hesaplarının başkalarının eline geçmesini önlemeye ve spamcıları uzak tutmaya yardımcı olur.

Onay kodunu gir.. bu aşamadan sonra telefonuma onay kodu gelmiyor. ve ben dolayısıyla hesabıma giremiyorum. bununla ilgili bir çok yolu denedim. şifre değişikliği mail adresi değişikliği, güvenlik sorularının teyidi gibi. fakat hiçbir şekilde giriş yapamadım. ayrıca hesabım arkadaşlarımın listesindende gözükmüyor. bu hesabım benim için çok önemli ulaşmama yardımcı olursanız çok sevinicem. teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook benden Lütfen güvenlik kontrolünü tamamlamamı ıstıyor ama facem kapatıyım eskı bır numarama kayıtlı sımdı numara yok ne olucak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook benden Lütfen güvenlik kontrolünü tamamlamamı ıstıyor ama facem kapatıyım eskı bır numarama kayıtlı sımdı numara yok ne olucak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla
Güvenlik kontrolleri Facebook hesaplarının başkalarının eline geçmesini önlemeye ve spamcıları uzak tutmaya yardımcı olur.
Onay kodunu gir
Şu numarana bir kod gönderildi: 0542+++++++

Onay kodunu aldığında lütfen aşağıya gir. Bu işlem, bu hesabının sahibi olduğunu onaylamamıza yardımcı olacaktır

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla

bazı tanımadığım fotoğraflar geliyor ve bilmediğim için cevap veremiyorum vede açamıyorum lütfen bi yardım edin