Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 143.336 Cevap: 193
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben kuzenime aşık oldum ama ona açılmaktan korkuyorum o beni terslerse arkadaşlığımızın bitmesin korkuyorum çünkü onunla her gün konuşuyorum lütfen bana yardım edin her gece yatmadan önce aklıma geliyo
EN İYİ CEVABI King_123 verdi
Arkadaş bence açıl konuş herkesin birbirini sevmesini ve ya aşık olduğunu söylemesi sonucunda arkadaşlığı bitmez. Sana tavsiye en çok hoşlandığı sevdiği bir eşya ve ya başka bir şey alıp seni seviyorum de zaten kuzenin bir şey olmaz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bence açıl çünkü o senin kuzenin hemde bir insana aşık olmak ve ya bir insanı sevmek durumunda arkadaşlık bitmez daha da çok birbirlerini severler sözümü dinle. Yoksa hep böyle olur. İyi şanslar..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen ener; 6 Ağustos 2010 08:42
King_123 - avatarı
King_123
Ziyaretçi
10 Ağustos 2010       Mesaj #2
King_123 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaş bence açıl konuş herkesin birbirini sevmesini ve ya aşık olduğunu söylemesi sonucunda arkadaşlığı bitmez. Sana tavsiye en çok hoşlandığı sevdiği bir eşya ve ya başka bir şey alıp seni seviyorum de zaten kuzenin bir şey olmaz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bence açıl çünkü o senin kuzenin hemde bir insana aşık olmak ve ya bir insanı sevmek durumunda arkadaşlık bitmez daha da çok birbirlerini severler sözümü dinle. Yoksa hep böyle olur. İyi şanslar..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 3 üye beğendi.
Son düzenleyen King_123; 10 Ağustos 2010 17:22 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
18 Ağustos 2010       Mesaj #3
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ama kuzenimin bir sevgilisi var şimdi bana ne önerirsin

Kuzen dediğiniz zaman benim gözümde kardeştir hiç kardeşe aşık olunur mu? bence aklınızdan çıkarmalısınız ve onu kardeş gibi sevdiğinizi düşünmelisiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 10 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende kuzenime aşığım ama bu imkansız yüzüne abi diyorum benden 5 yaş büyük abi dediğiniz birine nasıll seni seviyorum diyebilirsiniz aşkım nasıl diyebilirsiniz dediğiniz gibi kuzen dediğin kardeştir kardeşine aşık olamazsınız unutamazsanız onu başka biriyle gördüğünüzde canınız çk yanar hele de düğününe gittiğinizi düşünsenize ( düğününe gidebilrmisiniz ben gidemem yüzüne bile bakamam zaten bakamıyorum kendimden utanıyorum onu svdiğim için) en iyisi başkasını seviyorum diyerek kendinizi kandırın yada en güzeli onu sevdiğinizi ona hissettirin olmadı derseniz onunla sık sık bir araya gelmeyin bende size yazdıklarımın deneme aşamasındayım
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 4 üye beğendi.
jeancris - avatarı
jeancris
Ziyaretçi
15 Aralık 2010       Mesaj #5
jeancris - avatarı
Ziyaretçi
Bence siz onu sevmiyorsunuz.Her zaman yanınızda olmasını istiyorsanız onu arzuluyorsunuz demektir.

Bir süre birlikte vakit geçirirseniz, bu duyguyu bir daha yaşamazsınız.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 6 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence onu unut başkasını sev.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende kuzenime asıgım her gün sık sık msnden konusuoruz yılda 15 20 günlügüne benim bulundum yere geliyorlar her ne kadar yuzsz bırı olsamda onunla beraberken cok utangac oluorm napıcam bılemiorm nerdeyse 3 yılı gecti hala asıgım ama o da bana asık hissedebiliorm ama acılmak icin gercekten bir seyleri almak ve coook byk cesaret gerektiyor . sizce nappayım ne tavsiye edersiniz bırakmayı mı deneyim yoksa devammı edip acılmayımı ?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kuzenıme aşık oldugum ıcın kendımden utanmıyorum çünkü en güzel (bana göre) aşık olmak bende sevgiyı onda tattım onu gorunce dilim tutuluyor kalbım sankı yerınden cıkacak gıbı oluyor onu baskasıyla dusununce inanınkı aglıyorum oda benı sevıyormu sevmiyormu bılmıyorum ama ben bu kıza cok fena vuruldum acılmayıda dusunuyorum ama bı yandan da dur dıorum kendıme....
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kuzenim le nişanlıyım ve bir birimizi deli gbi seviyorz herkes karsı çıktı ilk basta ama bütün zorlukları aştık bu anlamda ayrıldk ilk basta bu işin sonu yok dedik ama ikimiz de dayanamadk çok acı çektk ve birleştk ve çok mutluyuz... kuzenin mi kaldı sevcek diyosunz ama ben onu 15 yıl görmedm ve görünce birbirimize aşık olduk herkesten kıskanırdı beni sonra açıldk bir birimize.. ii ki açılmışız onu canımdan çok seviyorum...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım Sen Ona Kzenim Diyosun saçMa Saçma Konusma İnsan Hep Çok sevdiği KiiLerdfen AyrılMak İstemez Sende HerhaLde Sevgilinden Ayrılmıssındı YUalnız Olmussundur onu gÖrünce Ben Onu Seviyuorum Diye Kendini Kandırmıssın
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.