Arama

Aşık oldum, ne yapmalıyım?

Güncelleme: 5 Aralık 2016 Gösterim: 50.476 Cevap: 139
ziyaret - avatarı
ziyaret
Ziyaretçi
12 Mart 2009       Mesaj #1
ziyaret - avatarı
Ziyaretçi
AŞK NEDİR BEN AŞIK OLDUM NE YAPMALIYIM
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen SEDEPH; 12 Mart 2009 19:35
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Sımsıkı tut bırakma.. gerekirse koala gibi yapış. her neredeyse bul.. oda seni seviyorsa hele.. hiç bırakma
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Quo vadis?
merve-69 - avatarı
merve-69
Ziyaretçi
11 Mayıs 2009       Mesaj #3
merve-69 - avatarı
Ziyaretçi
bizim sınıftan birisine aşık oldum hemde çok fena ama biliyorum o beni sevmiyor opysa ben onu her aan düşünüyorum ne yacağım offffffffffffffffffff
yardım edin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
11 Mayıs 2009       Mesaj #4
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bir şey yapmana gerek yok,Öğrencisin derslerine konsantre olmalısın.Bir şekilde senin farkına varır, sadece sabretMsn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ödevcanavarı - avatarı
ödevcanavarı
Ziyaretçi
23 Kasım 2010       Mesaj #5
ödevcanavarı - avatarı
Ziyaretçi
VARYA BENDE AYNI DUYGUYU YAŞIYORUM KIZLA 7 YIL TANIŞIYORUZ TEKLİF VERDİM HAYIR DEDİ AMA SENİDE SEVMİYOR DEİLİM DEİL DEDİ BU NE ANLAMA GELİYO ONU 7 YILDIR SEVİORUM ALLAH RIZASI İÇİN SÖLEİN BU NE ANLAMA GELİOR SÖLEDİĞİM DAKKA BANA KÜSMÜŞTÜ BARIŞTIM BİRLİKTE DOLAŞYOZ SINIFTAKİLER RHT BIRAKMIYO OKS YE GİRCEM KAFAM KARMAKARIŞIK NE YAP MALIYIM İLMİZİN İLK10 UNDAYIM NE YAPMALIYIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ne olur bi şey sölein ne yapaım sewiorum ama sewdiği varmışMsn Sadaynı ortamdaız sürekli unutamıorum da nasıl yapacam dayanamıorm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SAKIN VAZGEÇME BEN VAZGEÇMEDİM GÖZÜMÜN İÇİNE BAKA KORİDORDA HER YERDE KARŞIMDAYDILAR OKUL BİTTİ ONLARDA BİTTİ AMA BENİM İÇİMDEKİ BİTMEDİ ALLAH BÜYÜK İŞTE BİR GÜN İSTEMEYE BİLE GELDİ ŞUAN NİŞANLIM AMA İŞLER TERSİNE DÖNDÜ O LİSELİ SALAK AŞIK ÜNİVERSİTELİ AKILLI KIZ OLDU NİŞAMLIMDA SALAK AŞIK OLARAK ETRAFIMDAMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde düğünde bi kıza aşık oldum biraz bakıştık kızın gözü bende benimde gözüm onda sonra kız ailesiyle gitti kızın evini biliyom ne yapmalıyım YARDIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence hayatta aşk yok.B irine aşik oldunsa 3-5 aya aşik olduğun insana nefret edersin.Bende böyledir.Hayatta2 defe aşik oldum daha olmam.
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
18 Temmuz 2011       Mesaj #10
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bnde düğünde bi kıza aşık oldum biraz bakıştık kızın gözü bende benimde gözüm onda sonra kız ailesiyle gitti kızın evini biliyom ne yapmalıyım YARDIM

Bence bu aşk değil hoşlanmadır ama illa görmek istiyorsan kızı evinin yakınlarında dolaşır ve kız çıktığı zaman konuşmayı deneyebilirsin tabiki kız seni görüp bakar ve bir taviz verirse sende konuş diğer türlü kızı rahatsız etmen doğru bir davranış olmaz
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove