Arama

MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR) - Sayfa 18

Güncelleme: 27 Ocak 2012 Gösterim: 119.585 Cevap: 196
karakanmaffay - avatarı
karakanmaffay
Ziyaretçi
12 Haziran 2010       Mesaj #171
karakanmaffay - avatarı
Ziyaretçi
kardes ben makina programcisiyim ve bilgisayardan da cok iyi anlarim senin didiklerinde iyi biseye benziyo emme hic bisi anlamadim Msn Happy tekrar nerden indirebilirim bu programi yeniden denim bari sagolasin emegine saglik
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
12 Haziran 2010       Mesaj #172
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
karakanmaffay adlı kullanıcıdan alıntı

kardes ben makina programcisiyim ve bilgisayardan da cok iyi anlarim senin didiklerinde iyi biseye benziyo emme hic bisi anlamadim Msn Happy tekrar nerden indirebilirim bu programi yeniden denim bari sagolasin emegine saglik

Programı bu konunun ilk gönderisinin ekinden indirebilirsiniz. Önceki yazımı biraz dikkatli okursanız anlayacağınızı düşünüyorum. O dediklerimi yapmadan bu programı tekrar indirseniz de listeden kişileri tamamen silemeyebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
hackerfriend - avatarı
hackerfriend
Ziyaretçi
12 Haziran 2010       Mesaj #173
hackerfriend - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar,

isim@soyadim.in şeklinde bir mail adresi satın aldım ve gmail uzantılı msn adresimdeki kişileri dışarı aktararak yeni adresim ile tekrar içeri aldım. Ancak kişi listemdeki hiç kimseye davet gitmemiş. (Toplamda 93 kişi) Biraz araştırdım günlük davet sayısı 20 ile sınırlıymış.

Windows Live Messenger ile bağlanıp MSN listemdeki herkesi yeniden sildim. 10 dakika bekleyip yeniden oturum açtım; listede kimse gözükmüyor ancak Seçenekler / Gizlilik sekmesinde yer alan listede yine isimler vardı. Sağ tık >> Sil ile yine bütün kişileri sildim. Kişi eklemek istediğimde kişi listeniz dolu diye uyarı veriyor ve yeni kişi ekletmiyordu.
MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR)

Bu sefer http://account.live.com adresinde oturum açarak messenger/contacts ve hotmail/contacts içerisinde isim var mı diye kontrole gittiğimde kişi listemin orda da olduğunu gördüm. Buradan da bütün isimleri sildim.
MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR)

Yine 15-20 dakka bekledikten sonra Windows Live Messeanger yerine Windows Messenger ile oturum açtım ancak burda da kişi eklemek istediğimde kişi listeniz dolu diye uyarı verdi.

Nette araştırırken msxlabs'daki bu konuyu gördüm, bahsedilen MSN Lists programını kullandım ve bütün listeler boş.
fastst10

Ne tek tek ne de içeri aktar yöntemiyle kişi ekleyemiyorum. Acaba kişi listemi eklemem için beklemem mi lazım? Çözüm öneriniz nedir?

--
Sevgiler, saygılar.
oznn - avatarı
oznn
Ziyaretçi
26 Haziran 2010       Mesaj #174
oznn - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar programı şimdi indirdim ve msn kapalı iken kullandım tekrar açtığımda tüm kişi listem silinmişti ve her hangi bir problemle karşılaşmadım şimdilik. bu arada program için çok teşekkürler
by_xyzqq - avatarı
by_xyzqq
Ziyaretçi
17 Temmuz 2010       Mesaj #175
by_xyzqq - avatarı
Ziyaretçi
Ne kadar guvenli peki ... Msn adresimizin çalınmayacagı ne mâlumMsn Mad
uskudar - avatarı
uskudar
Ziyaretçi
2 Ağustos 2010       Mesaj #176
uskudar - avatarı
Ziyaretçi
nasıl indirecegim o programıı yardım eder mısınızz
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2010       Mesaj #177
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
by_xyzqq adlı kullanıcıdan alıntı

Ne kadar guvenli peki ... Msn adresimizin çalınmayacagı ne mâlumMsn Mad

Admininde işi gücü yok senin MSN'ini çalıp napsın. Msn Happy MSN hacklemeye forum olarak karşıyız.

Bu konuyu açan adminin şifre kırmaya karşı konusu: MSN Şifre Kırma

Alıntı
uskudar adlı kullanıcıdan alıntı

nasıl indirecegim o programıı yardım eder mısınızz

Buradan indirin Tıklayın
aligoptik - avatarı
aligoptik
Ziyaretçi
21 Ağustos 2010       Mesaj #178
aligoptik - avatarı
Ziyaretçi
ya sonucta sildigim kişiyi gizliliktende kaldırabilmek icin kesinlikle onunda beni silmesimi gerekiyor?
bu programla sildigim kişi beni silmemişse silemiyormuyum tamamen???
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
21 Ağustos 2010       Mesaj #179
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
aligoptik adlı kullanıcıdan alıntı

ya sonucta sildigim kişiyi gizliliktende kaldırabilmek icin kesinlikle onunda beni silmesimi gerekiyor?
bu programla sildigim kişi beni silmemişse silemiyormuyum tamamen???

Bu programla kişileri Engellenenler ve İzin verilenler listelerinden silebilirsiniz. Ancak sildiğiniz kişiler sizi silmemişlerse Messenger'da oturum açtığınızda o kişilerin sizi eklediğine dair uyarıyı WLM 2009 sürümlerinden alt sürümlerde alır (yani yine o kişileri Engellenenler ya da İzin verilenler listesine eklemek zorunda kalır), WLM 2009 sürümünde almazsınız.
carloska - avatarı
carloska
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #180
carloska - avatarı
Ziyaretçi
ben yaptım herkesi sildim fakat bütün programlar virüs uyarısı veriyor.. gmail e attım ama virüs var uyarısı verdiği için indiremedim