Arama

MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR) - Sayfa 20

Güncelleme: 27 Ocak 2012 Gösterim: 119.474 Cevap: 196
smngc - avatarı
smngc
Ziyaretçi
20 Şubat 2011       Mesaj #191
smngc - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler. uzun zamandır sinirimi bozuyodu. emeğinize sağlık..
hiç sorun olmadan hallettim işimi.
Sponsorlu Bağlantılar
aracnida - avatarı
aracnida
Ziyaretçi
7 Mart 2011       Mesaj #192
aracnida - avatarı
Ziyaretçi
ben denedim ve temizlendi Msn Happy benimde sorunum beni ekledikleri halde benim eklemediğim kişilerin orada görünmesiydi. eşim geçen baktı hiç tanımadığım saçma sapan adlar olunca bana kızdı ama haberim bile yoktu. 10 senelik adresimdi bu benim. şimdi hepsini sildi inşallah tekrar gelmezlerde tamamen kurtulurum
Sponsorlu Bağlantılar
iklim444 - avatarı
iklim444
Ziyaretçi
14 Nisan 2011       Mesaj #193
iklim444 - avatarı
Ziyaretçi
işe yaradı çok teşekkürler.. Msn Happy
dolapdereli_46 - avatarı
dolapdereli_46
Ziyaretçi
7 Temmuz 2011       Mesaj #194
dolapdereli_46 - avatarı
Ziyaretçi
programın açık kodlu oldugunu biliyormusunuz peki arkadaşlar. girdiğiniz msn şifreleriniz paylaşılıyor. listenizde ki bayan arkadaşların adresleri de programı yapanlar tarafından ALIN SİZE KIZ MSN ADRESLERI diye internette geziyor. bir daha kine program indiriken dikkat edin
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
11 Temmuz 2011       Mesaj #195
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
dolapdereli_46 adlı kullanıcıdan alıntı

programın açık kodlu oldugunu biliyormusunuz peki arkadaşlar. girdiğiniz msn şifreleriniz paylaşılıyor. listenizde ki bayan arkadaşların adresleri de programı yapanlar tarafından ALIN SİZE KIZ MSN ADRESLERI diye internette geziyor. bir daha kine program indiriken dikkat edin

Açık kodun ne olduğunu biliyor musunuz?
eczzzz - avatarı
eczzzz
Ziyaretçi
26 Ocak 2012       Mesaj #196
eczzzz - avatarı
Ziyaretçi
ben de yaptım çok ii oldu gerçekten bu program teşekkürler.. açık kod ne biliyorrum ama işlemden snra şifreyi hemen değiştirirseniz sorun olmaz dye düşünüyorum.. teşekkürler paylaşım için bi sürü kişi vardı engelli listemde kurtuldum hepsinden..
eczzzz - avatarı
eczzzz
Ziyaretçi
27 Ocak 2012       Mesaj #197
eczzzz - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben evet dün sildim. tabi hepimiz engelli listesine bakıyoruz boş mu diye.. bugün engelli listesinin altındaki görüntüle ye tıklayınca bütün hepsinin durduğunu gördüm. ayrıca beni silip engelleyenler de duruyor.. sadece engelli listesi boş ama görüntüle diyince yine çıkıyor