Arama

MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR)

Güncelleme: 27 Ocak 2012 Gösterim: 119.470 Cevap: 196
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Şubat 2008       Mesaj #1
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR) - MSN lists

Sponsorlu Bağlantılar
Özellikle kişi listenizle ilgili sorunlar yaşadığınızda kişi listenizi düzenlemek için kullanabileceğiniz bir program. Kişi listenizde ekli olanları, sizi ekleyenleri, sizi silenleri ve engellediğiniz kişileri bu program ile görüntüleyebilir ve silebilirsiniz.

"Manage user lists in Microsoft MSN Messenger:
Who is in our contact list? Who has us in theirs? Who can see our online status? Who can't?
Updated to use MSNP8!"

MSNlists

MsXLabs Tarafından Türkçe'leştirilmiştir.
Alternatif:
MSN Messenger Kişi Listesi Yöneticisi
"Yeşil Renk: Sizi ekleyenler ve hala listesinde tutanlar
Mavi Renk: İzinli listenizde bulunanlar fakat sizi silenler
Kırmızı Renk: Engelli listenizde bulunanlar
Siyah Renk: Her iki taraf da birbirini eklemiş ve hala listesinde tutuyor"

"O kişinin listesinde bulunduğunuz sürece onu ya engelli listenizde ya da izin verilenler listenizde tutmak zorundasınız, aksi halde bahsettiğiniz yeniden ekleme uyarısını alırsınız."

Programda oturum açamama sorununuz olursa şurayı okuyunuz.

Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: zip MSNlists.zip (170.9 KB, 18388 gösterim)
Son düzenleyen ahmetgns; 8 Temmuz 2009 00:02 Sebep: Oturum açılmama sorunu hakkında bağlantı verildi.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
C0mPuTeR - avatarı
C0mPuTeR
Ziyaretçi
17 Şubat 2008       Mesaj #2
C0mPuTeR - avatarı
Ziyaretçi
ÖNCELİKLE SİZLERE VE YAYINLAYAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUM.GÜZEL VE İŞE YARARYAN BİR PROGRAM AMA KEŞKE DİĞER MSN VERSİYONLARIYLADA UYUMLU BİR PROGRAM OLSAYDI.SINIRLI BİR MSN VERSİYONUNA HİTAP EDİYOR MAALESEF.BU PROGRAMI GELİŞTİRİP DİĞER MSN VERSİYONLARIYLA UYUMLU HALE GETİRMENİZ DİLEĞİYLE... İYİ ÇALIŞMALAR. KOLAY GELSİN...

Sponsorlu Bağlantılar
İNDİRİN ARKADAŞLAR BU PROGRAMI TAVSİYE EDERİM. BENDE İNDİRDİM BİZZAT...
Son düzenleyen C0mPuTeR; 17 Şubat 2008 11:30 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Şubat 2008       Mesaj #3
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
C0mPuTeR adlı kullanıcıdan alıntı

ÖNCELİKLE SİZLERE VE YAYINLAYAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUM.GÜZEL VE İŞE YARARYAN BİR PROGRAM AMA KEŞKE DİĞER MSN VERSİYONLARIYLADA UYUMLU BİR PROGRAM OLSAYDI.SINIRLI BİR MSN VERSİYONUNA HİTAP EDİYOR MAALESEF.BU PROGRAMI GELİŞTİRİP DİĞER MSN VERSİYONLARIYLA UYUMLU HALE GETİRMENİZ DİLEĞİYLE... İYİ ÇALIŞMALAR. KOLAY GELSİN...

İNDİRİN ARKADAŞLAR BU PROGRAMI TAVSİYE EDERİM. BENDE İNDİRDİM BİZZAT...

Programın Messenger'la herhangi bir bağlantısı yok. Bu nedenle sürüm uyumsuzluğu gibi bir durum söz konusu değil. Yalnızca kişi listenizi düzenlemenize yardımcı oluyor.
mula2001 - avatarı
mula2001
Ziyaretçi
17 Şubat 2008       Mesaj #4
mula2001 - avatarı
Ziyaretçi
Sayın Adminim
Program için teşekkürler hemen kurup denedim..

Listelerdeki renkler Kırmızı mavi yeşil ne anlama geliyor bilgi verebilirmisiniz !

Birde login olduktan sonra nasıl logout olunuyor !
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Şubat 2008       Mesaj #5
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
mula2001 adlı kullanıcıdan alıntı

Sayın Adminim
Program için teşekkürler hemen kurup denedim..

Listelerdeki renkler Kırmızı mavi yeşil ne anlama geliyor bilgi verebilirmisiniz !

Birde login olduktan sonra nasıl logout olunuyor !

Yeşil Renk: Sizi ekleyenler ve hala listesinde tutanlar
Mavi Renk: İzinli listenizde bulunanlar fakat sizi silenler
Kırmızı Renk: Engelli listenizde bulunanlar
Siyah Renk: Her iki taraf da birbirini eklemiş ve hala listesinde tutuyor
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
17 Şubat 2008       Mesaj #6
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle Neutre çok teşekkürler ancak burda sorumu hemen sorayım. Tabi programı bulmuşken ukalalık etmek istemem ama bende mi sadece oluyor diye aklıma takıldı. Mesela program içinde engellenen kişileri bir daha görmemek için sildikten sonra messengerdan oturum açtığım zaman engellenen kişinin tekrar ekleme daveti geliyor. Daha önce bir kişi listesi programı daha vardı onda da böyle bi sorunum olmuştu. Fakat on kişi engelliyse bunun sadece ikisini sildi ve bi daha geri getirmedi. Geriye kalanlar yine aynı şekil, davetleriyle birlikte geri dönüş yaptılar Msn Happy

Programın içeriğine söyleyeceğim herhangi birşey yok. Güzel olmuş. Emek vermişsin sonuçta. Bu yönden tekrar teşekkürler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Şubat 2008       Mesaj #7
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle Neutre çok teşekkürler ancak burda sorumu hemen sorayım. Tabi programı bulmuşken ukalalık etmek istemem ama bende mi sadece oluyor diye aklıma takıldı. Mesela program içinde engellenen kişileri bir daha görmemek için sildikten sonra messengerdan oturum açtığım zaman engellenen kişinin tekrar ekleme daveti geliyor. Daha önce bir kişi listesi programı daha vardı onda da böyle bi sorunum olmuştu. Fakat on kişi engelliyse bunun sadece ikisini sildi ve bi daha geri getirmedi. Geriye kalanlar yine aynı şekil, davetleriyle birlikte geri dönüş yaptılar Msn Happy

Programın içeriğine söyleyeceğim herhangi birşey yok. Güzel olmuş. Emek vermişsin sonuçta. Bu yönden tekrar teşekkürler

O kişinin listesinde bulunduğunuz sürece onu ya engelli listenizde ya da izin verilenler listenizde tutmak zorundasınız, aksi halde bahsettiğiniz yeniden ekleme uyarısını alırsınız.
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
18 Şubat 2008       Mesaj #8
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
adsz1am4

korkmayın D:
SatanpisT - avatarı
SatanpisT
Ziyaretçi
18 Şubat 2008       Mesaj #9
SatanpisT - avatarı
Ziyaretçi
Farklı uzantılar içinde geçerli mi bu?

Mesela benim mail uzantım @rock.com ile bitiyor ve denedim ama bir sonuç alamadım !
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Şubat 2008       Mesaj #10
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
SatanpisT adlı kullanıcıdan alıntı

Farklı uzantılar içinde geçerli mi bu?

Mesela benim mail uzantım @rock.com ile bitiyor ve denedim ama bir sonuç alamadım !

Evet, tüm Messenger hesapları için geçerli. Farklı uzantılı Messenger adreslerinde de denendi.