Arama

MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR) - Sayfa 2

Güncelleme: 27 Ocak 2012 Gösterim: 119.476 Cevap: 196
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
18 Şubat 2008       Mesaj #11
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SatanpisT adlı kullanıcıdan alıntı

Farklı uzantılar içinde geçerli mi bu?

Sponsorlu Bağlantılar
Mesela benim mail uzantım @rock.com ile bitiyor ve denedim ama bir sonuç alamadım !

gmail uzantılarda çalışıyor
ck1991 - avatarı
ck1991
Ziyaretçi
18 Şubat 2008       Mesaj #12
ck1991 - avatarı
Ziyaretçi
değişik ama msn plus 4.5 yetiyor Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
18 Şubat 2008       Mesaj #13
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
PROGRAMI AÇTIM DA BU ADRESLERİ BAZILARI KIRMIIZ BAZILARI MAVİ BAZILARI YEŞİL BU RENKLER NE ANLAMA GELİYOR
Esqi qulağı qesiqlerden qim qaldı
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Şubat 2008       Mesaj #14
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
wetup adlı kullanıcıdan alıntı

PROGRAMI AÇTIM DA BU ADRESLERİ BAZILARI KIRMIIZ BAZILARI MAVİ BAZILARI YEŞİL BU RENKLER NE ANLAMA GELİYOR

Bir önceki sayfada cevaplandı.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
yarimzenci_fr - avatarı
yarimzenci_fr
Ziyaretçi
18 Şubat 2008       Mesaj #15
yarimzenci_fr - avatarı
Ziyaretçi
evet ayni ekle ibaresi bendede oluyor ne ekliyebiliyorumm nede cika biliyorum ve su an sildigim icin listesinden engelliyenleri kendi msn nimi bile kullanamiyorumm yani guleyim mi agliyayyim mi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Şubat 2008       Mesaj #16
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
yarimzenci_fr adlı kullanıcıdan alıntı

evet ayni ekle ibaresi bendede oluyor ne ekliyebiliyorumm nede cika biliyorum ve su an sildigim icin listesinden engelliyenleri kendi msn nimi bile kullanamiyorumm yani guleyim mi agliyayyim mi

Sizi silmemiş olanları silmeniz mümkün değil. Silseniz bile tekrar ekleme uyarısı gelir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
yarimzenci_fr - avatarı
yarimzenci_fr
Ziyaretçi
18 Şubat 2008       Mesaj #17
yarimzenci_fr - avatarı
Ziyaretçi
peki tekrar nasil ekliyebilirim
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
19 Şubat 2008       Mesaj #18
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yarimzenci_fr adlı kullanıcıdan alıntı

peki tekrar nasil ekliyebilirim

Bir süre sonra kendiliğinden ''Anlık ileti kişisi olmayanlar'' grubunda sildiğiniz kişinin ismi belirir, yada onu engellemeden silmiş iseniz oturum açtığınız anda sizi görüp size yazar ise karşınıza çıkacak olan konuşma penceresinde eklemenizi öneren bir çubuk çıkacak...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
20 Şubat 2008       Mesaj #19
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ck1991 adlı kullanıcıdan alıntı

değişik ama msn plus 4.5 yetiyor Msn Wink

Messenger Plus!'ın Kişi Listesi Temizleyici özelliğinin İzinli ve Engelli listelerindeki kişilerle ilgili bir seçeneği ya da faydası yok. 4.50'de eklenen yeni özellikle birlikte, kişi listenizi silmeye ya da listenizden silmiş olduğunuz kişileri sizi silmemişlerse kolayca geri eklemeye yardımcı oluyor. Daha ötesi değil. Ama bu İzinli ve Engelli listelerini temizlemeye yönelik bir seçenek sunulmasını Messenger Plus! forumunda 4.50 sürümünden çok çok önce önermiştim, hatta 4.50'deki yeni seçeneğin benim önerimden esinlenildiğini söyledi Patchou, umulur ki tam bizim istediğimiz de eklenir de böyle programlara gerek kalmadan onu da Plus! içinden halledebiliriz.

Sizi silmemiş olanları İzinli ya da Engelli listelerinden, listeleriniz çok acayip bir şekilde karışmamışsa, silmenin bir anlamı yok, hatta Messenger'da oturum açtığnızda hepsi için tekrar uyarı alacağınızı düşündüğünüzde biraz bela aramaya bile benzer. Ama bu yardımcı programların o seçeneği sunmaları tabi ki iyi bir şey ama işte maalesef herkes şunlardan tamamen kurtulayım diye silmeye kalkışıyor ve sonra yine başa dönüyorlar.
Nobleman - avatarı
Nobleman
Ziyaretçi
23 Şubat 2008       Mesaj #20
Nobleman - avatarı
Ziyaretçi
sayın admın; her konuda faydalı olduğunuz gibi bu konuda da faydalı olup, aydınlattığınız için size müteşekkirim.emek verdiniz,elleriniz dert görmesin.Saygılarımla