Arama

MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR) - Sayfa 5

Güncelleme: 27 Ocak 2012 Gösterim: 119.588 Cevap: 196
ranya - avatarı
ranya
Ziyaretçi
3 Mart 2008       Mesaj #41
ranya - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn kişi listesi yöneticisini indiriyorum fakat winzıp dosyasını açamadım bir türlü acil yardım gerek
Sponsorlu Bağlantılar
fakeworld - avatarı
fakeworld
Ziyaretçi
3 Mart 2008       Mesaj #42
fakeworld - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ranya adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar msn kişi listesi yöneticisini indiriyorum fakat winzıp dosyasını açamadım bir türlü acil yardım gerek

WinRAR kurulu değilse sıkıştırılmış belgeleri açamazsınız. önce herhangi bir sıkıştırma programı yükleyim, sonra çift tıklayarak sıkıştırılmış dosya içindeki belgeleri görürsünüz. Daha sonra ise *.exe uzantılı programa çift tıklayıp çalıştırabilirsiniz...

Sponsorlu Bağlantılar
kolay gelsin...

İlgili Programın Download Adresi:

WİNRAR 3.71 TÜRKÇE'Yİ İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

(kolaylık açısından link verilmiştir.)
by Emre - avatarı
by Emre
Ziyaretçi
7 Mart 2008       Mesaj #43
by Emre - avatarı
Ziyaretçi
porogram gzl gibi görünüyo indirip denicemMsn GrinMsn GrinMsn Grin
anadoluprensi - avatarı
anadoluprensi
Ziyaretçi
8 Mart 2008       Mesaj #44
anadoluprensi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar pogramı kullanmak için adresimizi ve şifremizi yazmamız gerekiyo ya şifremiz çalınırsa ? nasıl güvenebileceğiz ?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
8 Mart 2008       Mesaj #45
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
anadoluprensi adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar pogramı kullanmak için adresimizi ve şifremizi yazmamız gerekiyo ya şifremiz çalınırsa ? nasıl güvenebileceğiz ?

Güvenilir bir program. Test edildi, incelendi. Log bölümünde zaten hareketleri görebilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
9 Mart 2008       Mesaj #46
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
teke88 adlı kullanıcıdan alıntı

BU PROGRAMI BİLGİSAYARAIMIZDAN TAMAMEN NASIL KALDIRABİLİRİZ ÇOK ACİL LAZIMDA ŞİMDİDEN TŞKLER...

Programı zaten kurmuyorsunuz.
program açtığınızda çalışıyor, kapatınca duruyor.

kaldırma kurma gibi birşey sözkonusu değil.
aNTiBiYoTiK - avatarı
aNTiBiYoTiK
Ziyaretçi
14 Mart 2008       Mesaj #47
aNTiBiYoTiK - avatarı
Ziyaretçi
programı indirdim adresimide yazıp oturum aç dedim ama bişe olmadı,sadece en alt kısımda sayılar falan çıktı.nasıl kullanabileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Mart 2008       Mesaj #48
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
aNTiBiYoTiK adlı kullanıcıdan alıntı

programı indirdim adresimide yazıp oturum aç dedim ama bişe olmadı,sadece en alt kısımda sayılar falan çıktı.nasıl kullanabileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Windows Live Messenger'ınız kapalıyken çalıştırın bu programı. Adresinizi ve şifrenizi yazın ve "Oturum aç" tuşuna tıklayın. Güvenlik duvarının programı engellemediğinden emin olun.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
14 Mart 2008       Mesaj #49
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Yeşil Renk: Sizi ekleyenler ve hala listesinde tutanlar
Mavi Renk: İzinli listenizde bulunanlar fakat sizi silenler
Kırmızı Renk: Engelli listenizde bulunanlar
Siyah Renk: Her iki taraf da birbirini eklemiş ve hala listesinde tutuyor

Bugün tesadüfen renklerle ilgili bu bilginin tam doğru olmadığını anladım. Benim tespitim şöyle ve umarım bu biraz daha az kafa karıştırıcı olur, NeutralizeR'ın anlattığını anlamakta zorluk çekmiştim de Msn Grin

4 tane renk var, yeşil, kırmızı, mavi ve siyah.

Öncelikle gördüğümüz dört listenin ne listesi olduğu açıkça tepelerinde yazıyor. Dolayısıyla bu renkler sadece bir listeye bakarken o kişinin diğer listelerdeki durumları hakkında çabucak bilgi vermek için tasarlanmış sanırım.

Engellediklerimiz Kırmızı renkte;
İzin verdiklerimiz Yeşil renkte;

Yani çok net, kırmızı gördüğünüz kişiyi engellemişsiniz, yeşil gördüğünüz kişiye izin vermişsiniz demek.

Ancak bazen Ters liste hariç diğer üç listede de Mavi renkte kişiler gösterebiliyor. Bu mavi renkteki kişilerin listesinde bulunmuyorsunuz demek oluyor. Bu mavi renk diğer renklerden baskın, yani o kişilere izin de verseniz, o kişileri engelleseniz de yeşil ya da kırmızı gösterilmeyip, mavi olarak gösteriliyor ve sizin o kişileri İzinli/Engelli listelerinden rahatça silebileceğinizi (sonradan "Kişi ekledi" uyarısını alma korkusu olmadan), ya da madem o kişinin listesinde yoksunuz, sizin de onu kendi Kişi listenizden silmenin iyi olabileceğini hatırlatıyor.

En son siyah renkle ise, sizi eklemiş ama henüz sizin engelli ya da izinli listenizde olmayan kişiler gösteriliyor. Dolayısıyla mavi rengin siyah renge baskın gelmesi söz konusu değil, çünkü siyahsa zaten mavi olamazdı. Maviyse de siyah olamazdı.

Özetle, mavi ise listesinde değilsiniz, siyah ise listesindesiniz ama "Kişi ekleme" uyarısı alacak durumdasınız, kırmızı ise engellemişsiniz, yeşil ise izin vermişsiniz.

İnşaallah daha faydalı oldu bu bilgi.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Mart 2008       Mesaj #50
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
loneness adlı kullanıcıdan alıntı

arkadasım programı indirdim çok guzel bi çalışma tebrik ediorum

bişe sorcam coklu oturumlarda kullanmada sıkıntı yaratıomu?

Nasıl çoklu oturumda sorun çıkartıyor mu? Siz bu programı aynı anda birden fazla mı çalıştırmak istiyorsunuz? Yoksa birden çok Messenger çalıştırdığınızda bu program sorun çıkartır mı onu mu soruyorsunuz?

Alıntı
reha64 adlı kullanıcıdan alıntı

pogram nasıl indiriliyor tsk ederim buse

Bu konunun ilk iletisinin ekinden indireceksiniz. Ekler, iletilerin hemen altında gösteriliyor.