Arama

MessengerDiscovery Live 1.1 - Sayfa 26

Güncelleme: 14 Mart 2007 Gösterim: 99.505 Cevap: 265
pisiko14 - avatarı
pisiko14
Ziyaretçi
12 Mart 2007       Mesaj #251
pisiko14 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benimkind hata vermio ne yalan söliim bu siteden indirmedim ben bi de discovery nin !imitate gibi başka hileleri yokmu????...
Sponsorlu Bağlantılar
mustafa0388 - avatarı
mustafa0388
Ziyaretçi
12 Mart 2007       Mesaj #252
mustafa0388 - avatarı
Ziyaretçi
Dosyayı indirirken 1.36 mb yazıyor.
Bilgisayara indikden sonra boyutuna bakıyorum 149 kb yazıyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Ve program inerken %10 da inmiş gibi gözüküyor.
%15 falan indirmeden dosya yükleniyo bu nasıl iştir.

Linkde galiba bi sorun var. kesinlikle katılıyorum başkada link yok galiba
varsa bilenler yazsın valla bu programa çok ihtiyaçımız var Msn Sad
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
13 Mart 2007       Mesaj #253
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mustafa0388 adlı kullanıcıdan alıntı

Dosyayı indirirken 1.36 mb yazıyor.
Bilgisayara indikden sonra boyutuna bakıyorum 149 kb yazıyor.
Ve program inerken %10 da inmiş gibi gözüküyor.
%15 falan indirmeden dosya yükleniyo bu nasıl iştir.
Linkde galiba bi sorun var. kesinlikle katılıyorum başkada link yok galiba
varsa bilenler yazsın valla bu programa çok ihtiyaçımız var Msn Sad

linkte bir sorun yok indirirken 1.39 mb yazıyor ve pc indiğinde de 1.39 mb... ayrıca program sorunsuz çalışıyor %100 performansta ... :skull:
lamel62 - avatarı
lamel62
Ziyaretçi
13 Mart 2007       Mesaj #254
lamel62 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslr benim sorunum su bende discovery live mdl 1.1.155 vardı sorunsuz kullanıyodum..son iki gundur bi guncelleme diyo ve ikonu degişiyo..ben aynen eskisi gibi kullanmak istiyorum ne yapmalıyım..yardımcı olursanız sevinirim...
mustafa0388 - avatarı
mustafa0388
Ziyaretçi
13 Mart 2007       Mesaj #255
mustafa0388 - avatarı
Ziyaretçi
ben gerçekleri söylüyorum %15 dedimi bilgisayara yüklenmiş oluyorrrr
+ inen programın boyutu 226KB
+hata mesajı the setup files are corrupted...............................................
yani tam yükleme yapılmadan yüklendi diyo bu işi bende anlamadım yardımcı olacaklar mesaj yazsın lütfen!!!Msn Sarcastic
Banaziza - avatarı
Banaziza
Ziyaretçi
13 Mart 2007       Mesaj #256
Banaziza - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lamel62 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslr benim sorunum su bende discovery live mdl 1.1.155 vardı sorunsuz kullanıyodum..son iki gundur bi guncelleme diyo ve ikonu degişiyo..ben aynen eskisi gibi kullanmak istiyorum ne yapmalıyım..yardımcı olursanız sevinirim...

Bende de aynı şey oluyor güncelle dediğimde ise dosya yükleniyor ancak kurulumda hata veriyor.Türkçe olan discovery kullanıyordum bu yeni güncelleme de Tr mi değilse eskisini kullanmaya devam edebilmek için ne yapabiliriz.
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
13 Mart 2007       Mesaj #257
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Banaziza adlı kullanıcıdan alıntı

Bende de aynı şey oluyor güncelle dediğimde ise dosya yükleniyor ancak kurulumda hata veriyor.Türkçe olan discovery kullanıyordum bu yeni güncelleme de Tr mi değilse eskisini kullanmaya devam edebilmek için ne yapabiliriz.

mdl 1.2 türkçedir dil seceneklerinde tr secmeniz gerek...eskiyi kullanmak için güncelle denetimini kapatınız ayarlardan ...

Alıntı
efsanevvi adlı kullanıcıdan alıntı

Henüz Vista uymlusu çıkmadı sanırım. mevcut verdsiyonlar vista da etkin değil çalışmıyor

suanki mdl 1.2 vista ile uyumlu değil sanırım mdl 1.3 sürümü uyumlu olucak...
Son düzenleyen ahmed; 13 Mart 2007 12:16
denizs - avatarı
denizs
Ziyaretçi
13 Mart 2007       Mesaj #258
denizs - avatarı
Ziyaretçi
Acil yardımınıza ihtiyacım var msn im 8.1 bunu ilk yüklediğimde discovery nin .0155 versiyonunu yüklemiştim msn kapanıyordu hatalar veriyordu bende kaldırdım ve sizin tavsiye ettiğiniz şekilde aynı zamanda şimdi antivirüs programımı devre dışı bıraktığım halde yeni versiyonu yükleyemiyorum indiriyorum ancak kuramıyorum hata veriyor setup files an corrupted diyor.. nerede hata yapıyor olabilirim? defalarca restart ettim ama olmuyor olmuyor
lamel62 - avatarı
lamel62
Ziyaretçi
14 Mart 2007       Mesaj #259
lamel62 - avatarı
Ziyaretçi

ayarlardan yeni sürümü güncelle seceneğini kaldırınız...

ahmet kardes...simdi ordaki yeni sürümleri kontrol etme işaretli mi olcak işaretsiz mi...her ikisini deniyom msn actımda yine soruyo yine soruyo...bide iconu degişiyo yıldız oluyo oda eskisi gibi kalamazmı...yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar...
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
14 Mart 2007       Mesaj #260
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
denizs adlı kullanıcıdan alıntı

Acil yardımınıza ihtiyacım var msn im 8.1 bunu ilk yüklediğimde discovery nin .0155 versiyonunu yüklemiştim msn kapanıyordu hatalar veriyordu bende kaldırdım ve sizin tavsiye ettiğiniz şekilde aynı zamanda şimdi antivirüs programımı devre dışı bıraktığım halde yeni versiyonu yükleyemiyorum indiriyorum ancak kuramıyorum hata veriyor setup files an corrupted diyor.. nerede hata yapıyor olabilirim? defalarca restart ettim ama olmuyor olmuyor

eski sürümü MessengerDiscovery'i Tamamen Nasıl Kaldırırım? yöntemi kullanarak kaldırırınız...

Alıntı
lamel62 adlı kullanıcıdan alıntı

ayarlardan yeni sürümü güncelle seceneğini kaldırınız...

ahmet kardes...simdi ordaki yeni sürümleri kontrol etme işaretli mi olcak işaretsiz mi...her ikisini deniyom msn actımda yine soruyo yine soruyo...bide iconu degişiyo yıldız oluyo oda eskisi gibi kalamazmı...yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar...

yeni sürümü kontrol etme seceneğini işaretleyiniz.ben denetim mdl 1.1 de güncelleme yapmıyor...