Arama

MessengerDiscovery Live 1.1 - Sayfa 17

Güncelleme: 14 Mart 2007 Gösterim: 99.499 Cevap: 265
mrtern - avatarı
mrtern
Ziyaretçi
11 Şubat 2007       Mesaj #161
mrtern - avatarı
Ziyaretçi
meraba.messengerdiscocerylive1.1 yukledim ama nası calıstırıldıgını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
11 Şubat 2007       Mesaj #162
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mrtern adlı kullanıcıdan alıntı

meraba.messengerdiscocerylive1.1 yukledim ama nası calıstırıldıgını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

https://www.msxlabs.org/forum/
Sponsorlu Bağlantılar
lamel62 - avatarı
lamel62
Ziyaretçi
11 Şubat 2007       Mesaj #163
lamel62 - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaslar bende msn discovery live var...kişi ekliyorum msn ye fakat ekledigim kişi discoveryde görünmüyo yeni ekledigim kişi bunu nasıl halledebilirim...yardımcı olursanız sevinirim... Msn Sad
mleonhart - avatarı
mleonhart
Ziyaretçi
11 Şubat 2007       Mesaj #164
mleonhart - avatarı
Ziyaretçi
birşey sormam gerekiyor...benim discovery sorunsuz çalışıyor ama şu anda contacts kısmında eskiden gördüğüm listeyi görenmiyorum....liste bomboş lütfen acilen yardıma ihtiyacım var ...4-5 sefer yeniden kurmama rağmen hala ulaşamıyorum o listeye ...
listeden kastım hani şu sizi silenlerin , online ve offline olanların ve de blokladıklarınızın listesi olan liste
contacts kısmı şu anda bomboş gözüküyor benim live messenger sürümüm son sürüm ve discovery da aynen son sürüm
acilen yardımınıza ihtiyacım var
şimdiden teşekkürler
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
11 Şubat 2007       Mesaj #165
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mleonhart adlı kullanıcıdan alıntı

birşey sormam gerekiyor...benim discovery sorunsuz çalışıyor ama şu anda contacts kısmında eskiden gördüğüm listeyi görenmiyorum....liste bomboş lütfen acilen yardıma ihtiyacım var ...4-5 sefer yeniden kurmama rağmen hala ulaşamıyorum o listeye ...
listeden kastım hani şu sizi silenlerin , online ve offline olanların ve de blokladıklarınızın listesi olan liste
contacts kısmı şu anda bomboş gözüküyor benim live messenger sürümüm son sürüm ve discovery da aynen son sürüm
acilen yardımınıza ihtiyacım var
şimdiden teşekkürler

wlm 8.0 kullanın...
oguz987 - avatarı
oguz987
Ziyaretçi
12 Şubat 2007       Mesaj #166
oguz987 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar
birşey soracaktım ben:: bende plus var. üstüne discoveryde kurdum ama discovery çalışmıyor. neden olabilir acaba ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2007       Mesaj #167
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
oguz987 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar
birşey soracaktım ben:: bende plus var. üstüne discoveryde kurdum ama discovery çalışmıyor. neden olabilir acaba ?

YUKlerken yanlış veya yukleme arları dogrultusunda yuklememis olabılırsın plusla hiç bır alakası yok bırde msn lıve ıle uyumludur 7.5 te kulanılamaz saygılarımla..
oguz987 - avatarı
oguz987
Ziyaretçi
13 Şubat 2007       Mesaj #168
oguz987 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ReD DeviL adlı kullanıcıdan alıntı

YUKlerken yanlış veya yukleme arları dogrultusunda yuklememis olabılırsın plusla hiç bır alakası yok bırde msn lıve ıle uyumludur 7.5 te kulanılamaz saygılarımla..

kaç kere denedim.zaten msn live son sürüm kullanıyorum.

discovery açılmadı diye tekrar giriyorum c > prog files > discovery > oradan discoveryi tıklıorum.zaten açık diyor.ama açık değil Msn Disappointed anlamadım gitti walla.sonra orada loaderi tıklıyorum o zaman açılıyor.ayarlarını yapıyorum windows başladığında açılsın die. ama yine aynı şeyler ..

başka ne olabilirki ?
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
13 Şubat 2007       Mesaj #169
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
oguz987 adlı kullanıcıdan alıntı

kaç kere denedim.zaten msn live son sürüm kullanıyorum.

discovery açılmadı diye tekrar giriyorum c > prog files > discovery > oradan discoveryi tıklıorum.zaten açık diyor.ama açık değil Msn Disappointed anlamadım gitti walla.sonra orada loaderi tıklıyorum o zaman açılıyor.ayarlarını yapıyorum windows başladığında açılsın die. ama yine aynı şeyler ..

başka ne olabilirki ?

son surum ıle uyumlu deıldır su anki discovery 8.0 için uyumludur 8.1 de çalışmaz sorun cıkarır
alpaha - avatarı
alpaha
Ziyaretçi
14 Şubat 2007       Mesaj #170
alpaha - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende kişi listesi bir türlü gözükmüyor daha önce kullandım çalıştırdı format attım daha sonra ne yaptıysam çalışmadı live messenger kullanıyorum