Arama

Skinner 1.2 (Arkaplan Değiştirici)

Güncelleme: 7 Şubat 2010 Gösterim: 58.829 Cevap: 92
Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #1
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
Skinner 1.2

Sponsorlu Bağlantılar
MSN'de kişiler bölümünüzdeki arka planı değiştirmenize yardımcı olan basit bir program.
1-) Programı kurun ve calıştırın... skinner4pm0

2-) Sol taraftaki Listede'ki kategorilerdeki resimlerden bir tanesini seçin ve Set As Skin deyin.

skinner1qa0

Aşağıdaki resimde gördüğünüz şekilde kişiler bölümünün arka planı değişecektir.

skinner2ug6

Bilgisayarınızdan bir resim seçmek için ise Options > Manualy Set a Skin'e tıklayıp bilgisayarınızdan bir resim seçin.

menupopskinner3am5

Not: Alternatif olarak aşağıdaki bağlantıyı izleyerek de kişiler bölümünün arka planını değiştirebilirsiniz, (Programsız!):
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-icerikleri/3707-msn-kisiler-b-l-m-nde-istediginiz-resmi-koyun.html

.
Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: zip Skinner 1.2_msx.zip (1.34 MB, 5821 gösterim)
Son düzenleyen Hi-LaL; 9 Ocak 2008 21:57
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2006       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gösterilen şekilde yapmama rağmen
benim bilgisayarımdan resim seçmiyo,yüklemiyoMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2006       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
villien adlı kullanıcıdan alıntı

gösterilen şekilde yapmama rağmen
benim bilgisayarımdan resim seçmiyo,yüklemiyoMsn Sad

Az önce Windows Live Messenger (8.0) 'da denedim ve arka planim sorunsuz degisti.
Manualy Set a Skin'e tikladiktan sonra bilgisayarinizdan bir resim secip tamam'a tiklayin.
Sectiginiz resmin önizlemesi cikacaktir. Ardindan Set as Skin'e tiklayin. Arka planinizin degistigini göreceksiniz.

Not: Messenger'inizi kapatmaniza gerek yoktur. Kisi listenizin oldugu pencere acikken arka planinizi degistiriyorsaniz, o pencere kapanacaktir kendiliginden. Sistem tray'de messenger simgesine cift tiklayarak tekrar actiginizda arka planiniz degismis olacaktir.
seyransalih - avatarı
seyransalih
Ziyaretçi
15 Aralık 2006       Mesaj #4
seyransalih - avatarı
Ziyaretçi
güell kardeşim ama data dosyasına ulaşıp içine skinlere biz istediğimizi koymamız mümkün olamaz mı
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
15 Aralık 2006       Mesaj #5
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
seyransalih adlı kullanıcıdan alıntı

güell kardeşim ama data dosyasına ulaşıp içine skinlere biz istediğimizi koymamız mümkün olamaz mı

datalar ile yada Programın kodlarıyla oynamanıza gerek yok.

Zaten Program istediğiniz bir resmi koymanızada olanak veriyor..
Kreacher - avatarı
Kreacher
Ziyaretçi
22 Aralık 2006       Mesaj #6
Kreacher - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba, bu çok güzel bir özellik ama linki tıklıyorum, kaydet penceresi çıkıyor...Aç dediğimde windowsun dosyayı açamadığını web'ten ya da bilgisayardan dosya seçmem gerektiği mesajını alıyorum. Nedeni nedir :smiley25:
emrekocak - avatarı
emrekocak
Ziyaretçi
22 Aralık 2006       Mesaj #7
emrekocak - avatarı
Ziyaretçi
bu program 7.5 de kullanılmıyormu ?

çok güzel birşey ama gereksiz. C:program files/Messenger dosyasına istediğiniz bir Gif resmini koyup adını lvback yaparsanız o resim msn inizde gözükür.tabii msn den çıkış yaptıktan sonra.lvback ı deıl küçük L olacak
Son düzenleyen emrekocak; 22 Aralık 2006 01:07 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2006       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Kreacher adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba, bu çok güzel bir özellik ama linki tıklıyorum, kaydet penceresi çıkıyor...Aç dediğimde windowsun dosyayı açamadığını web'ten ya da bilgisayardan dosya seçmem gerektiği mesajını alıyorum. Nedeni nedir :smiley25:

Şimdi tekrar deneyin.

Alıntı
emrekocak adlı kullanıcıdan alıntı

bu program 7.5 de kullanılmıyormu ?

çok güzel birşey ama gereksiz. C:program files/Messenger dosyasına istediğiniz bir Gif resmini koyup adını lvback yaparsanız o resim msn inizde gözükür.tabii msn den çıkış yaptıktan sonra.lvback ı deıl küçük L olacak

Söylediğiniz yöntem de forumumuza bulunmaktadır:
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-icerikleri/3707-msn-kisiler-b-l-m-nde-istediginiz-resmi-koyun.html
Evet bende biliyorum, aynı şeyi yapıyor. Ancak bu programla aynı işlem çok daha basit bir şekilde sorunsuz uygulanabilir diye düşünüyorum. Kolaylık açısından daha kullanışlı buluyorum. Herkes sizin kadar becerikli olmayabilir, değil mi? Ayrıca bu progamda birçok hazır resim var. Yine de yorumlarınız için olumsuz da olsa teşekkürler.

Msn Messenger 7.5'de çalışır ayrıca.
Son düzenleyen Blue Blood; 26 Aralık 2006 22:34
Kreacher - avatarı
Kreacher
Ziyaretçi
22 Aralık 2006       Mesaj #9
Kreacher - avatarı
Ziyaretçi
Banana Müthiş oldu... Teşekkür ederim LadyRose
bingbang - avatarı
bingbang
Ziyaretçi
27 Aralık 2006       Mesaj #10
bingbang - avatarı
Ziyaretçi
çok güzel de manualy den kendi resimlerimizi seçtiremiyorum,sadece gift gibi ufak olanlar sağ altta sıkışmış gibi duruyor,ama genede içindeki resimlerde idare eder,teşekkürler...