Arama

WLM - Windows Live Messenger'ın Açılmaması Durumu - Sayfa 2

Güncelleme: 22 Temmuz 2012 Gösterim: 67.323 Cevap: 73
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2007       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mervemmm adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar merhaba benm bilgde sureklı 80072efd hatası verıyor soylenen herseyı yaptım saat ayarı sıstem gerı yukleme calıştırdan bısuru kod gırdım ama olmuyo.onar dedgmde anahtar bağlantı noktalarında sorun verıyor guvenlık duvarınıza bakın proxy ı duzeltın dıor gvnlk duvarını kapadım ama olmuyor ya bılen nolr yardım etsın cok dua edıcem yaaa Msn Sad

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri inceleyiniz..
Sponsorlu Bağlantılar
fatihkocaevli - avatarı
fatihkocaevli
Ziyaretçi
27 Mart 2009       Mesaj #12
fatihkocaevli - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar, konuyu açmadan önce biraz konuları inceledim fakat yaşadığım probleme benzeyen bir içerik rastlayamadım.

Sponsorlu Bağlantılar
son birkaç gündür Windows XP Sp3 yüklü işyeri bilgisayarımda Windows Live Messenger hiç açılmıyor.

Dikkat: Oturum açamamak yada hata mesajı almaktan bahsetmiyorum.

Windows Live Messenger kısayoluna tıkladıktan sonra birkaç saniyeliğine beliren işlem yapıldığını belirten mouse imleci haricinde hiçbirşey olmuyor.
Program olarak açılıp ekrana gelmiyor, tamamen uninstall yaparak orjinal sitesinden tekrar yüklememe rağmen bu durum değişmedi.

Güncel AntiVirüs yazılımı ve değişik temizlik yazılımları ile bilgisayarı taramama rağmen herhangi bir olumsuz dosya ve yazılıma rastlamadım.

En son dün tekrar Windows Güncellemelerini kontrol ederek, .Net FrameWork 3.5 güncellemelerini yaptıktan ve bilgisayarı birkez kapatıp açtıktan sonra birkereliğine çalıştı ve kullanabildim.

Bugün için henüz çalışmadı ve kullanamıyorum.

Bu sorun ile karşılaşan yada ne problem olduğu hakkında bilgisi olan var ise beni bilgilendirmesini rica ediyorum.

Saygılar ve teşekkürler...
Son düzenleyen fatihkocaevli; 27 Mart 2009 09:52 Sebep: Yazım hataları.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn imin paralasını girp tıkladığımda karşıma 'windows live messenger açılamıyor' diye yazı geliyo nasıl düzelttebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERVEM; ONU ŞÖYLE DÜZELTEBİLİRSİN
DENETİM MASASINDAN AĞ BAĞLANTILARINI AÇ
SAĞ TIKLA ÖZELLİKLERİNE GEL
ORDAN İNTERNET İLETİŞİM KURALLARINI TIKLA VE ÖZELLİKLERİNE GEL
GENELDE OTOMATİK OLARAK BİR İP ADRESİ AL I TIKLA
GENELİN YANINDA DİĞER YAPILANDIRMA VAR ONU TIKLA ORDANDA
OTOMATİK ÖZEL İP ADRESİ TIKLA SORUN KALMAZ SANIRIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar ,
Msn Açıyorum Ancak Anında Tekrardan Oturum Kapanıyor ,
Sorun İle İlgili Yardımcı Olabılırsenız Sevınırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar ben sabah Pc actım her zamankı gıbı msn accaktım tıkladım sıfre fln yazdım sonra yenı surumu cıktı fln dıo karsı taraftn yukle dıo denedm olmuo blen varsa yardımcı olsn sabaha kdr dua edcem yhaw
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
windows live messengeri yükledim fakat aynı msn den oturumu kapattıktan sonra başka bir adres girip açmak istiyorum ama açılmıyor.bu sorunu nasıl çözebiliriz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bende de var. açıyorum msni bi bakıyorum kapanıyo yine . sayısız yüklemelerime karşı sorun hala aynı bişy bilen varsa yazssın msn girememekten kafayı yemek üzereyim .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MESSENGERİMİ AÇAMIYORUM HATA KODU VERMİYOR. TEKNİK BİLGİM HİÇ YOK BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HİZMET GEÇİCİ KULLANILMADIĞINDAN WİNDOWS LİVE MESSENCER OTURUMU AÇILMADI LÜTFEN DAHA SONRA YENİDEN DENEYİN
HATA KODU-80080005