Arama

WLM - Windows Live Messenger'ın Açılmaması Durumu - Sayfa 3

Güncelleme: 22 Temmuz 2012 Gösterim: 67.267 Cevap: 73
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2009       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
messenger açılmıyor ne yapmam gerekli
yardımcı olursanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2009       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
windows live messenger hata kodu:80048823
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn acilmiyor ne yapabilirim

msn açılmıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2009       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn acilmiyor ne yapabilirim

kendi bilgisayarımda msn açamıyorum açılıyor ancak hemen kapanıyor. diğer bilgisayarda ise sorunsuz açılıyor neden
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merabalar bi yardımım dokunsun dedim ;
başlat/çalıştır/system32/egc' ye girince karşınıza wlm on birde wlm off gelecektir siz "wlm off" u seçin okeydir
iboo26 - avatarı
iboo26
Ziyaretçi
8 Ocak 2010       Mesaj #26
iboo26 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar..
Virüs programına tarama yaparken program msn'ide silmiş (karantinaya almış) sonra msn'i bidaha yüklediğimde çalışmadı mail toolbar resim vs bölümleri çalışıyo sadece live messenger çalışmıyodu sonra karantinadan dosyalarını geri aldım msn'i siliyorum bida kurmak için tıkladığımda hala msn kuruluyo diyo ama hiç 1 yerde dosyasını bırakmadım forumdan bakıp heryerdeki dosyalarını sildim ne yapıcam elim kolum bağlandı.. Bi yardım edin arkadaşlar. .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn me parolamı ve e postamı doğru girmeme rağmen msn nem açılacak gibi çalışmasına rağmen açılmıyor aynı msn mi başka bir bilgisayarda rahatlıkla açıyorum internet problemim yok interneti rahatlıkla kullanıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben msn yı açmak ıstıyorum KİŞİ LİSTENIZ SUANDA KULLANNIMDA DEGILDIR OTURUMUNUZU AÇAMIYORUZ... dıyor yenıden kurdum olmadı denetım masasından kaldırdım kurdum yıne olmadı lutfen yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb. ben nazlı. benim windowslive m açılıyordu normalde ama bugün açmaya çalıştım hiç bi şekilde görüntü çıkmadı. windowslive ye tıklıyorum aça tıkladıktan sonra bekliyorum her hangi bir görüntü gelmiyor. yardımcı olursanız sevinirim. teşşekürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açamiyorum açmam gerekiyorannem babam trafik kazasinda kaybettim dayimla halamla konusuyodum simdi hiç biri ile msn açilmio yardimci olun lütfen